Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Muhteşem Yüzyıl: Kösem - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    mavi_kelebek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    neverland
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in bu Başlangıç durumu Beren gelene kadar olan 8 bölüm için mi yoksa ilk sezon için mi onu merak ediyorum. Bu arada Hülya Avşar hakkında sürekli kaprisli kaprisli diye haber çıkıyor da kadın artık böyle şeyleri aşmış çoktan. O kadar burnundan kıl aldırmayan bir insan olsa Kösem dizisinde Safiye olmayı kabul etmezdi. ''Başrol değilsem gelmem'' derdi. İkinci olarak da daha düne kadar tanımadığımız Anastasia'nın isminin jenerikte kendi isminden önce gelmesine tepki gösterirdi. Demek ki umursamıyor böyle şeyleri. :img-wink: Bu arada jenerik demişken umarım beren gelince tamamen değişir. Karakterlerin yüzünü gözünü daha net görebileceğimiz bir jenerik istiyorum mümkünse :)

Durum:
    defterdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Error
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    4

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Şunu bir türlü anlayamıyorum MY ile Kösem'in ilk kadrosu nasıl kıyaslanıyor?
    MY başladığında zengin kitlesi olan oyuncular diye bahsettiğiniz 'Nur Fettahoğlu ve Selma Ergeç' MY'den önce tanınmayan isimlerdi. MY ile birlikte yıldızlaşmış ve büyük bir kitle tarafından sevilen oyuncular oldular. MY'nin ilk bölümünü izlediğimde Halit, Nebahat ve Okan dışında popüler isim görmemiştim. Hatta aa! Bihter'in kızkardeşi Mahidevran olmuş gerçek adı ne acaba falan yapmıştım. MY'ye sonradan yıldız oyuncular girip çıktı. Galiba biz MY diye farklı dizileri izledik.

Ama şu var karakter kıyaslarsınız her türlü anlarım çünkü MY'de karakterlerin alt yapıları çok sağlam kurulmuştu Kösem'de ise hala oturmamış karakterler mevcut. Nasya gibi..

Ayrıca oyuncuların görüşmedikleri dile getirilmiş. Dün akşam Esra Dermancıoğlu'nun doğum günü varmış. Hülya, Aslıhan ve Beren katılmış. Sette yada dışarda görüştüklerinde sosyal medyaya fotoğraf eklemiyorlar diye arkadaş olmadıklarımı sanılıyor. MY'nin ilk sezonu da dostluklar ne derece kuvvetliydi bilmiyorduk son sezon veda diye sürekli fotoğraf çekinip koydular. Bunun dışında aralarındaki ilişki beni ilgilendirmez. Oyunculuğa bakarım.

Defalarca konuştuğumuz konulara tekrar tekrar değinmek cidden sıkıcı Beren ve Ekin yaş problemi geçtiğimiz sayfalarda konuşuldu bazen sonuca ulaşıldı bazen soru işaretleri kaldı. Hala diyorum izlemeden aradaki uyumu tahmin edemeyiz. Olumlu yada olumsuz yorum yapmanın doğru olmadığına inanıyorum. Cannes'da onlar Ekin ve Beren'di. Dizide Ahmed ve Kösem olacaklar.

Son olarak bu cümleyi kaç kere yazdım sayamadım :img-hyste Ekin, Beren gelince diziden ayrılmayacak. Nokta! Tabii Berk'te..

Ragıp Savaş'ın oynayabileceği o kadar paşa rolü var ki Kuyucu Murad Paşa olabilir diye düşünüyorum.

Yarabbi sabır..:img-hyste

Durum:
    pelinimsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaşlar konuyu konuşmaktan sıkıldıysanız mesaja cevap yazmazsınız olur biter :whistle2 Niye kendinize dert ediyorsunuz her yazılanı :icon_whis

Ben konuşmaktan hoşlanıyorum belki o konuyu, aşamadım ve değinmek istiyorum aklıma geldikçe

Hem sıkılıyorsunuz hem ısrarla cevap veriyorsunuz bu minvaldeki her mesaja..

Uzlaşamayacağınızı anladıysanız mesajı dikkate almayın, dahası kişiyi engelleyin böylece sinirinizi bozan yorumları görmemiş olursunuz

Ben ne yazıp yazmayacağımı buraya danışıp yazacak değilim değil mi?

Ayrıca ben Nur Fettahoğlu'nu Aşkı Memnu'dan gayet tanıyordum bana göre tanınan ve bilinen bir oyuncuydu

Halit Ergenç, Nebahat Çehre, Okan Yalabık, Nur Fettahoğlu bana göre tanınan ünlü oyunculardı

Bu dizide bu tarz oyuncu yok Hülya Avşar dışında

Dizinin ismi, kıyafetler vs herşey aynı olunca istemsiz karşılaştırıyor insan iki diziyi

Dizi dışında normal hayatta görüşüp görüşmemeleri beni alakadar etmez sadece belki ondan bi soğukluk hissediyoruzdur dedi bir arkadaş ben de olabilir dedim :whistle2

Bazı karakter ve bazı oyuncuları yetersiz buluyorum mesla Mahfiruz.. ne oyuncu ne karakter.. hiçbir ışık alamıyorum

Mesela Handan, mesela harem ağası, mesela Fahriye Sultan vs vs vs

Oyuncular iyi olabilir ama bu rollerde olmamışlar

Durum:
    yigit_arda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    orda burda şurda
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yeni basliga hararetli bir giris olmus :)
    Berk Cankat 32 yasinda mi? :img-tomat hic bilmiyordum ya....
    Beren Saat tabii ki diziye yeni bir aci kazandiracaktir orasini kabul ediyorum..
    Pelinimsi_ , eksi sozluk beni benden aldi su an :img-hyste
    Bu bolumden tek dilegim Nasya ve Ahmed arasindaki askin hizla gelismesi ve guze sirin bir ask izlememiz.
    Iyi forumlar herkese:img-wink:

Durum:
    Dilan_91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu bölüm nasya kacmaktan vazgecer herhalde. ama bu sefer ahmet yüz vermemeye baslarsa sasirmam. :)

tarihi dizilerde rol alan oyuncular ne kadar az ünlüyse okadar iyi bence. özellikle kösemi hic kimsenin tanimadigi biri canlandirmasini isterdim. tabi herkes benim gibi düsünmüyor. dizide ne kadar taninmis isim varsa okadar cok izleniliyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri