Sayfa 9/9 İlkİlk ... 56789
45 sonuçtan 41 ile 45 arası

Konu: Ne Diyosuun - Bölüm Yorumları

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    184

Aldığı Beğeni: 92

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı Relax 35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yazıyı yazdığımda bu haberi görmemiştim ama eklemekte fayda var.

Dilara Gönder twitter da şöyle demiş;

Dizi sektörü de bir başka "Zor İş"miş..
    Asla yapmam dedim Ne Diyosuun!'la oyunculuğu deneyimledim ve çok keyif aldım.Ne yazık ki uzun sürmedi, bitti. Emeği geçenlere teşekkür ederim!

Dizi bence 6. bölümde filan bitmiştir. Çünkü dizi hazırken başlatmadılar bir iki hafta kanalın elindeyken sanırım yayınlanmadı. Bir iki hafta da önceden de çekimler varsa şuan 3. bölüm yayınlanmış 3 bölüm sonra kalkar diye düşünüyorum.
    Aslında böyle olacağı belli idi... Keşke yaz döneminde yayınlansa idi... Tabi yeni başlayan bir dizinin geç saatte yayınlanması da ne derece doğru tartışılır değil'mi Kanal D iyi planlama yapamadı bu sezon diye düşünüyorum...

Durum:
    Relax 35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ACABA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında böyle olacağı belli idi... Keşke yaz döneminde yayınlansa idi... Tabi yeni başlayan bir dizinin geç saatte yayınlanması da ne derece doğru tartışılır değil'mi Kanal D iyi planlama yapamadı bu sezon diye düşünüyorum...
    Bu dizi erkende yayınlansa izlenmezdi. Çünkü oldukça fazla buram buram abd işleri gibi kokuyordu.

Türk izleyicisi bayık dizi seviyor, böyle bu tip diziler sevmiyor. Zaten dizinin hedef kitlesi AB kitle ve PT 2 olduğu oldukça bariz (onlar da böyle kardeş payı gibi absürt şeylerden hoşlanıyor) ama bu yönde de başarı göstermedi. 4 civarı reyting alsa devam ederdi de bu haliyle 1,66 total de ab de 2,35 almış bu oldukça düşük. Yani şöyle düşün yayınlandığı saat diliminde açık tv lerin %6 sına hitap etmiş. Böyle bir dizinin de bitmesi gayet normaldir.

23:30 da başlayan Kardeş Payı tekrarı bile bundan çok daha fazla izlemiş AB de 4,43 reyting almış yani yayınlandığı saatte filan sorun yok. Sorun diziden kaynaklanıyor.

Zaten bu diziyi Show TV bile almamış ne yapmaya aldılarsa artık.

Kanal D bence biraz da piyasada bütün işleri toplayarak diğer kanallara iş kaçırmak istemiyor gibi de hissediyorum Bütün projeleri itinayla öğütüyor

Durum:
    ACABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    184

Aldığı Beğeni: 92

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı Relax 35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dizi erkende yayınlansa izlenmezdi. Çünkü oldukça fazla buram buram abd işleri gibi kokuyordu.

Türk izleyicisi bayık dizi seviyor, böyle bu tip diziler sevmiyor. Zaten dizinin hedef kitlesi AB kitle ve PT 2 olduğu oldukça bariz (onlar da böyle kardeş payı gibi absürt şeylerden hoşlanıyor) ama bu yönde de başarı göstermedi. 4 civarı reyting alsa devam ederdi de bu haliyle 1,66 total de ab de 2,35 almış bu oldukça düşük. Yani şöyle düşün yayınlandığı saat diliminde açık tv lerin %6 sına hitap etmiş. Böyle bir dizinin de bitmesi gayet normaldir.

23:30 da başlayan Kardeş Payı tekrarı bile bundan çok daha fazla izlemiş AB de 4,43 reyting almış yani yayınlandığı saatte filan sorun yok. Sorun diziden kaynaklanıyor.

Zaten bu diziyi Show TV bile almamış ne yapmaya aldılarsa artık.

Kanal D bence biraz da piyasada bütün işleri toplayarak diğer kanallara iş kaçırmak istemiyor gibi de hissediyorum Bütün projeleri itinayla öğütüyor

Yazın yayınlansa idi bir şansı olabilir idi yine de dizinin... Evet söyle bir göz attığımda Amerikan dizisi gibi idi... Kanal D bu sezon üst üstte hatalar yapıyor bakalım yeni diziler de umarım aynı akıbeti yaşamazlar...

Durum:
    Fts88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Come Back BEŞİKTAŞ :)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ne diyosuun yayından kalkmış üzüldüm ama şaşırmadım açıkçası bekliyordum zaten o saatte yayınlanan ve nerdeyse hiç reklam yapılmayan bir dizi ve reytinglerin düşük olması son derece doğal dikkat ettim İlker Aksumun kanald ye yaptığı hiç bir dizi uzun ömürlü olmadı umarım bundan sonra kanald ye dizi yapmaz önceden dizi kanal d de izlenilir diyordum şimdi ise kanal de de katledilir diyorum . Kanal d malesef eski günlerinden eser taşımıyor bu yıl harcadığı dizilerin haddi hesabı yok o kadar emeklere yazık, Başta İlker Aksum olmak üzere bütün oyuncuların yolu açık olsun inşallah en kısa zamanda yeni projelerle karşımıza çıkarlar.

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1757
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

4. Bölüm
    Ali Kemal, Cansu’ya kırıldığı için kayıplara karışmıştır. Cansu, Derman ve Binnur, Ali Kemal’in her ayrılıkta, terapi niyetine gittiği mekanlara tek tek bakmalarına rağmen, Ali Kemal’i bulamazlar. Ali Kemal’in gidişinden çok etkilenen Cansu, baktığı her yerde, her yüzde onu görmektedir. Bu ruh hali Cansu’yu komik durumlara düşürür.

Bu sırada Ali Kemal ayrılık acısını, esnafın getir-götür işlerine bakarak hafifletmeye çalışmaktadır. Türkiye Sempati Güzeli’nin fotoğraf setine bir kasa elma teslim ederken, şansı yaver gider ve çekimin erkek modeli olur. Çekimden bir fotoğraf karesinin Twitter’a düşmesiyle, Ali Kemal kısa zamanda bir sosyal medya fenomenine dönüşür.

Cansu, Ali Kemal yüzünden iş yerinde çok ciddi bir problem yaşar. Bu, Cansu için bardağı taşıran son damladır.

Ali Kemal, bir internet sosyopatı olan Vendetta Nedim’den tehdit videoları almıştır. Vendetta, Ali Kemal’i bir gökdelenin tepesine çıkmak zorunda bırakır. Ali Kemal’i kurtarmaya giden Cansu, Binnur ve Derman, yol boyunca “trafik kurallarının hayatımızdaki yeri ve önemini” keşfedecektir.

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 56789

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri