Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678
39 sonuçtan 36 ile 39 arası

Konu: Ne Olur Ayrılalım - Bölüm Yorumları

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 21

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dinamik bir diziydi ya aksiyon boldu akillica ve komik yazilmis dialoglar vardi.Toplumda kadinin ve haklarinin yerine dair atiflar,ince elestiriler vardi ya fazla gelmistir.Oysaki heybetli basrol oyuncusunun bin senedir ayni sekilde kestigi pozlar olaydi,set kavgasi,set aski,set rezaleti olaydi genel izleyici kitlesinin dikkatini çekerdi. Ratinge direnmek guzel bir projenin arkasinda durmak vasifli hazimli sektor çalişani gerektirdiği icin aradigimiz numaraya ulasamadik.Son bolum çok guzel işlenmisti.Bir dakikasi bile fazla değildi cok zevk aldim.Son sahneyi gorunce bu nasil final başka kanala geçecek de merakta birakmislar diye Polyanacilik bile yaptim.Ama ne desen ne yapsan dövünsen nafile.Bir de jeneriğinden muziklerine ne kaliteli işti.Emeği geçenleri tebrik ediyorum.Portakal sen bir yerlerde lutfen yaşamaya devam et.:img-wink:

Durum:
    $iRiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı forgetmenot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dinamik bir diziydi ya aksiyon boldu akillica ve komik yazilmis dialoglar vardi.Toplumda kadinin ve haklarinin yerine dair atiflar,ince elestiriler vardi ya fazla gelmistir.Oysaki heybetli basrol oyuncusunun bin senedir ayni sekilde kestigi pozlar olaydi,set kavgasi,set aski,set rezaleti olaydi genel izleyici kitlesinin dikkatini çekerdi. Ratinge direnmek guzel bir projenin arkasinda durmak vasifli hazimli sektor çalişani gerektirdiği icin aradigimiz numaraya ulasamadik.Son bolum çok guzel işlenmisti.Bir dakikasi bile fazla değildi cok zevk aldim.Son sahneyi gorunce bu nasil final başka kanala geçecek de merakta birakmislar diye Polyanacilik bile yaptim.Ama ne desen ne yapsan dövünsen nafile.Bir de jeneriğinden muziklerine ne kaliteli işti.Emeği geçenleri tebrik ediyorum.Portakal sen bir yerlerde lutfen yaşamaya devam et.:img-wink:
    bende sizin gibi düşünüyürum, bazılarına fazla geldi bu dizi. :icon_whis
    İşin üzücü yani reytingleri iyidi en azından böyle apar topar yayından kaldırılacak kadar kötü değldi kesinlikle. Belli ki ortada bizim bilmediğimiz başka bir mevzu var. Doğru dürüst bir final bile yapamadıklarına göre :img-beee:
    yoksa aldığı reytingle başka kanallarda en az bir sezon giderdi. Bunun bir çok örneğinin gördük zaten :icon_whis gerçekten çok yazık oldu :icon_sorr
    "The minute people fall in love, they become liars" - Harlan Ellison

Durum:
    fracture - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    L'Histoire des ours Panda
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    546

Aldığı Beğeni: 555

Bahsedilme
    13 Mesaj

Hadi bir çok dizi yayından kalkar şu olur bu olur alıştık artık bu sisteme fakat neden apar topar bitirildiğine anlam veremediğim tek dizi de "N'Olur Ayrılalım" oldu.. Öncelikle zaten bir yaz neşesi olarak yayın hayatına başladı.. Öyle büyük hedefleri olduklarını hiç sanmıyorum.. Kıvama gelsin diye beklemeden böyle bir durumun olması bana acımasızlık geldi.. Felaket derecede bir izleyememe durumu da yoktu herhalde izleyiciler için.. En azından konular toparlanıp şeker tadında yeni sezona doğru izleyiciye veda edebilirdi.. Madem gerekçe reklam alamamaktı.. Güzel bir veda beklerdim kanaldan.. Üstelik iki gündür sürekli tekrarı karşıma çıkıyor.. Bu da dalga geçmek gibi bir durum bana kalırsa..

Üzüldüm açıkçası.. Denk geldikçe izliyordum.. Senaristler romantik komedi dalında kredileri olan bir ekip.. Reji zaten tecrübeli.. Yeni işler denemeye çalışıyorlar.. Karakterler de yeni yeni oturmaya çalışıyordu.. Her karakter izlenebilecek bir olay örgüsüne sahipti.. Bir takım eksiklikler mevcuttu, kabul ediyorum.. Tempo yer yer düşüyor, sinerji bazen zor geçiyordu izleyiciye ama bunlar toparlanmayacak şeyler değildi.. Özellikle son yayınlanan bölüm bir önceki bölümden çok daha iyi bir şekilde ortaya sunulmuştu.. Bilemedim ne desem..

Ömrü kısa oldu ama bize güzel şeyler bıraktı diye düşünüyorum.. Oyuncuların ve rejinin emeğine sağlık.. Sanırım diyebileceğim tek şey bu.. Ayrıca Nilay Duru'nun oyunculuğu gelişime müsait.. Bir önceki karakterinden sıyrılmaya çalışarak; farklı bir şekilde yer yer duruşunu, yürüyüşünü, mimiklerini, ses tonunu değiştirmeye çalışmış.. Ne kadar başarmış belki tartışılır ama umarım bu özenine devam eder ileride yine farklı karakterlerde performansını değerlendirir diye düşünüyorum..

Ve ayrıca tüm ekibin yolu açık olsun..

Herkese sevgiler..

Durum:
    bummer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Başrol oyuncusu Aras Aydın çoktan yeni dizisinin çekimlerine başlamış. Onun için transfer konusu kesinlikle yalan. Yeni dizisinin ismi Yalancı Sevgilim.

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri