Sayfa 1/23 1234511 ... SonSon
113 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Nehir - Bölüm Yorumları

Durum:
    purna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    2004 yılından beri sitede
    Konular
    52
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Nehir - Bölüm Yorumları

Nehir” yolunu arayacak!..

Ekranlar yepyeni bir yerli diziyle tanışıyor... Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlanacak olan “Yolunu Arayan Nehir” dizisi ünlü isimleri biraraya getiriyor...

Selma Güneri’nin uzun süre sonra imza atacağı ilk dizi projesinde Petek Dinçöz, İpek Tuzcuoğlu ve Savcının Karısı dizisinde Savcı’yı oynayan Sezen Aksu’nun vokalisti Cihan Okan da rol alıyor...

Vizyon Film adına yapımcı İbrahim Mertoğlu’nun imza atacağı yapımda Petek Dinçöz dizide hayatı anlatılan Nehir’i oynuyor...

Dizinin konusu şöyle; Aradığı aşkı Mert’te bulduğunu sanan Nehir (Petek Dinçöz), bir yanlış anlama sonucu bu ilişkisini ayrılıkla sonlandırır. Kaderin ilginç tesadüflerle karşısına çıkardığı Harun (Cihan Okan), yaptığı iyiliklerle bir anda Nehir’in (Petek Dinçöz) hayatında kurtarıcı kahramana dönüşür. Güzel Nehir (Petek Dinçöz), sonunda sığınabileceği bir liman bulduğuna inanarak bu kahramanla evlenmeyi kabul eder. Ancak bu evlilik de yazık ki hiç hayallerindeki gibi olmayacaktır. Esrarengiz ve psikolojik bunalımlı bir adam olan Harun (Cihan Okan) ve kardeşi Melek (Zeynep Eronat), hayatı Nehir’e (Petek Dinçöz) zorlaştıracaklardır. Bu kez de aradığını bulamayan Nehir (Petek Dinçöz), küçük kızıyla beraber kendi yaşam yolunu bulmaya ve karmaşık olaylar karşısında mücadele etmeye başlayacaktır.

İşte dizinin oyuncuları: PETEK DİNÇÖZ (NEHİR) – İPEK TUZCUOĞLU (LEYLA) – SELMA GÜNERİ (ZEHRA) – CİHAN OKAN (HARUN) – ZEYNEP ERONAT (MELEK) – IRMAK ÜNAL (ELİF) – SERPİL TAMUR (SULTAN) – ALPAY İZBIRAK (HIZIR) – MÜMTAZ SEVİNÇ (SAİT) – MEHMET ÇEPİÇ (CAFER)- SUNA SELEN (NERMİN) – ÖZGÜL KAVRUK (PERVİN)

Dizi Cuma günü Reina’da yapılacak basın toplantısıyla tanıtılacak..

Durum:
    forgetmenot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 21

Bahsedilme
    0 Mesaj

Senaryoyu okudum.Değişik görünüyor.Petek hanımın performansı baştan şüpheli(Çünkü,hem oyunculuk deneyimi çok az hem de assolist olduğu için, 'küçük Bülent Ersoy' gibi kılıklarla,mücevherlerle ortada geziyor.Hep yaşından büyük gösteriyor, çok abartılı,mesnetsiz bir kendine güveni var.).Hele senaryo bu denli farklı ve karmaşık görünürken, vay seyredeceklere diyorum.Pek şans veremiyorum!Yine de ön yargılı olmayalım,seyredip öyle yorum yapalım.

Durum:
    ÇAKIL85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    221
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Angry

petek dinçöz mü????
    offfff yani !!!!!
    oyuncu mu kalmadi yaaaaaaa :mad:

Durum:
    gul_solmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

bence petek dincoz Jennifer Lopez'e ozeniyor...jlo sarkici'di sonra birde oyunculuga baslamisti,hos rolunu cok guzel oynuyordu ama petek'in basarili olabilicegini sanmiyorum cunku seside berbat..sadece dogrulari soyluyorum ben hic kimse kizmasin alinmasin ok?
    İmzada hem yazı hem de resim olması yasaktır. Lütfen forum kurallarına uyunuz.

DiziFilm Yönetimi

Durum:
    tvrehberi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Neverland
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yaa ben hatırlayamadım ama ismi tanıdık geliyo cihan okan kimdi?bi de ben de bu diziye pek şans vermiyorum senaryo da sanki aliyeyi andırıyo.çok belli bazı benzerlikler varsa seyircide bi antipati yaratabilir.sinanla kocası bu adamın ablasıyla da sinanın annesi benzer çıkarsa bu seyirci bi aliyeyi daha kaldıramaz diyorum ben.çünkü zaten aliyede yeterince dram ve gözyaşı var...

Sayfa 1/23 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri