Sayfa 1/2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Safe (Netflix Dizisi)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    378
    Verdiği Beğeni
    201

Aldığı Beğeni: 655

Bahsedilme
    28 Mesaj

Standart Safe (Netflix Dizisi)

Michael C. Hall Dizisi ‘Safe’in İlk Fragmanı Geldi

Michael C. Hall’ün başrolünde yer aldığı yeni Netflix dizisi Safe’in fragmanı yayınlandı.
    Suç romanları yazarı Harlan Coben’ın senaryosunu yazdığı yapımın 10 Mayıs’ta Netflix’te prömiyer yapacağı açıklandı. Dizinin senaryosunda Danny Brocklehurst’ün de imzası var.

Bir yıl önce ani bir şekilde eşini kaybeden Tom, bu acı olayın üstesinden gelmeye çalışmaktadır. Ancak kızlarından birinin esrarengiz şekilde ortadan kaybolması Tom’u iyice allak bullak eder. Tom bu süreçte, uzun bir zamandır içerisinde çocuklarını yetiştirdiği bu topluluğun aslında hiç de göründüğü gibi olmadığını keşfeder.

Safe’in oyuncu kadrosunda Amanda Abbington, Audrey Fleurot, Emmett J. Scanlan, Marc Warren, Nigel Lindsay ve Laila Rouass gibi isimler yer alıyor. Dizinin showrunner koltuğu ise Harlan Coben’a emanet edildi.
    Safe’in prömiyeri, bu yıl ilk kez düzenlenen Canneseries TV Festivali kapsamında gerçekleştirilecek. Dizi, yarışma dışı bölümde izleyici karşısına çıkacak.

[Beyazperde]

Durum:
    NyX
    NyX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Safe (Netflix)

Michael C. Hall'un yeni dizisi Safe'in uzun tanıtımı da yayınlandı

Dexter ve Six Feet Under dizileriyle tanınan Michael C. Hall'un başrolünde yer aldığı, Harlen Coben'ın hazırladığı yeni dizi Safe'in uzun tanıtımı da yayınlandı. 10 Mayıs'ta başlayacak dizi, Netflix'te ekrana gelecek ve ilk teaser videosu ayın başlarında yayınlanmıştı.

Hall, eşinin ölümünün ardından iki genç kızı tek başına yetiştirmeye başlayan pediatri cerrahını canlandırıyor. Kızlarından birisinin gizlice bir partiye gitmesinin ardından bir cinayet ve ortadan kaybolmanın yaşanmasıyla ailenin hayatı tamamen değişecek. Dizinin kadrosunda Audrey Fleurot, Emmet J. Scanlan ve Amanda Abbington gibi isimler de yer alıyor.

Kaynak:Ranini.tv

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 133

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hayret ben bunun fragmanini nasil kacirmisim. Son 2 hafta uzak kaldim sosyal medyadan tv den baya. Listeye ekledim, 10 mayista basliyormus. Suspense olayi varsa ben dunden varim zaten

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    378
    Verdiği Beğeni
    201

Bahsedilme
    28 Mesaj

Standart Cevap: Safe (Netflix Dizisi)

Safe || Tanıtım

Fransız kanal Canal+ ve Netflix ortaklığında yeni bir dizi bizlerle buluştu: Safe.
    Ünlü yazar Harlan Coben’ın hazırladığı dizinin ilk sezonu 8 bölüm sürdü ve 10 Mayıs’ta tüm sezonuyla yayına girdi. Yaratıcısı Harlan Coben’ın dışında başrol oyuncusu Michael C. Hall, Danny Brocklehurst ve Nicola Shindler dizinin mutfağında olan isimler.

Bölüm süreleri 41-47 dakika arası değişiyor. Devamı hakkında bir haber çıkmasa da konusunu bitirdiği için mini dizi olarak kabul edebiliriz ve devamı gelmeyecektir muhtemelen.

Dizinin çekimleri İngiltere’de Manchester, Liverpool ve Cheshire‘da yapıldı.

KONU
    Tom Delaney, bir sene önce eşini kaybetmiştir ve iki kızıyla beraber yalnız kalmıştır. Eşini kaybettikten sonra kızlarıyla arası açılmış; ilişkileri eskisi gibi olamamıştır. Bir gün büyük kızı Jenny, gittiği partiden geri dönmez. Jenny kaybolmuştur ve onu kimse görmemiştir. Aynı zamanda onunla birlikte olan erkek arkadaşı da kayıptır. Tom, eşinin kaybettikten sonra kızını da kaybetmemek için onu aramaya başlar. Jenny’yi bulmaya çalışırken tehlikeli yollardan geçecektir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır; geçmişe gömülmüş sırlar gün yüzüne çıkacaktır.

KARAKTERLER VE OYUNCULAR
    Tom Delaney (Michael C. Hall)
    Eskiden orduda çalışmış bir pediatrik cerrahıdır. Eşinin ölümüyle ilgili kendisini suçlamaktadır ve büyük kızı Jenny ile araları açıktır. Onun kayboluşunun kendisiyle alakalı bir şey olduğunu düşünür ve onu bulmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.
    Pete Mayfield (Marc Warren)
    Tom’un ordudan beri yakın arkadaşıdır ve onun Jenny’yi bulması için elinden geleni yapacaktır.

Jenny Delaney (Amy James-Kelly)
    Tom’un büyük kızıdır. Annesinin ölümünden babasını sorumlu tutar ve ondan kendisini soyutlar. Kendisini gittiği partiden sonra gören olmamıştır.

Sophie Mason (Amanda Abbington)
    Jenny’nin kayboluşunu araştıran dedektiftir ve aynı zamanda kasabanın yerlisidir. Tom ile yakın ilişkisi vardır.
    Emma Castle (Hannah Arterton)
    Sophie’nin yeni partneridir ve onunla birlikte olayı araştırmaya başlar.

Zoe Chalal (Audrey Fleurot)
    Jenny’nin erkek arkadaşı Chris’in annesidir. Bu olayla ilgili soruşturmaya dahil olur.
    Tom’un küçük kızı Carrie’yi Isabelle Allen, Sophie’nin oğlu Henry Mason’ı Louis Greatorex ve Jenny’nin kaybolan erkek arkadaşı Chris Chalal’ı Freddie Thorp canlandırıyor.

SON SÖZ
    Michael C. Hall olmasa bu diziye başlamazdım. Onu özlediğim için hangi dizi olursa olsun izlemeyi düşünüyordum. Yeni dizisini de heyecanla beklemiştim. Bu tarz İngiliz dizilerine aşinaysanız onların seviyesinde olduğunu söyleyebilirim. Çok iyi değildi ama başına oturduğumda sıkılmadım, güzel vakit geçirdim. Michael C. Hall’ı izlediğim için mutluyum. Sevenlerine bu diziyi önerebilirim. Çok yüksek bir beklenti içine girmeden izlerseniz, memnun kalırsınız.

[22dakika.org]

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    378
    Verdiği Beğeni
    201

Bahsedilme
    28 Mesaj

Standart Cevap: Safe (Netflix Dizisi)

1x01

Diziye bugün basladim ve ilk bölümden sardi beni Michael C. Hall'i hem Six Feet Under'da, hem Dexter'de severek izlemistim. Ilk bölümde daha pek birsey görmesek de eminim ilerleyen zamanda yine kendini izlettirecektir.

Hikaye aslinda türüne bakarsak tipik ve bildigimiz cinsten, yani dikkat ceken unsur yok. Özellikle partiye giden gencin eve dönmemesi ve partide yasanan olaylarin herkes tarafindan gizlenmesi vs. cok bildindik ve cok izlenilen birsey. Yine de sariyor insani, ne olacak nasil devam edecek diye merak ediyor. Izleyelim bakalim ne olacak nasil devam edecek

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri