Sayfa 9/9 İlkİlk ... 56789
45 sonuçtan 41 ile 45 arası

Konu: Riverdale (The CW/Netflix Dizisi)

Durum:
    Sinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    320

Aldığı Beğeni: 214

Bahsedilme
    19 Mesaj

Standart Cevap: Riverdale (The CW/Netflix Dizisi)

Dün gece tüm mobil verimi bu diziye harcadım ilk sezondan 10 bölüm demek oluyor bu.
    İnternetim bittiği için izlemeye devam edemeyip buraya geldim ama hiçbir yorumda polly hakkında bir şeyler yok bebeklere ne olduğunu merak ediyorum ve ileriki sezonlarda işler çok karışmış.
    Spoi aramaya gelip umduğumu bulamadım iyi mi, pek bir şey anlaşılmıyor.
    Şuan Polly’e bi sempati duyuyorum, yaşadığı olaylardan ötürü. Onun dışında Archie’nin babası Fred sevdiğim bir karakter. Adamın baba rolünü oynayışı, diğer babalara göre çok iyi bence (emin değilim belki de şimdiliktir.)
    Cheryl’ı büyük bir çoğunluk seviyor, hatta ilk görüldüğü andan beri sempatik bulunan karakterler yazısında görmüştüm cheryl’ı (o nasıl bir listeyse artık.) Tamam güzel oyunculuk, güzel kadın ama bence kesinlikle sempatik değil.
    Diğerleri hakkında henüz hiçbir fikrim yok ama en azından Betty’nin annesinin değişimi umut verici :/

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 593

Bahsedilme
    26 Mesaj

Polly kimdi Betty'nin kardeşi miydi? Uzun zaman oldu unutmuşum oradan güzel hikaye çıkmıyor ikinci sezon vuran kişiye odaklanıyor.

Betty'nin annesi ne sürprizlerle dolu, ummadık taş baş yarar misali - gerçi bu daha çok Betty'e uyuyor

Archie'nin babasını oyanayan Perry geçen günlerde vefat etti, şu an çekimler durmuş ne zaman devam edeceği bilinmiyor. Oyuncunun dizideki rolünü seviyordum, bakalım nasıl bağlayacaklar.

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    320

Bahsedilme
    19 Mesaj

Perry’nin gerçekten ölmüş olması inanılır gibi değil, Fred çok sevdiğim bir karakter olmaya başladı ve bunu düşünerek adamı izlemeye devam etmek beni üzüyor. RIPPerry

3. sezondayım ama hala güncel bölümlere yetişemedim. Sezonun ilk 2 bölümüne bakarsak diğer sezonları ayacakmışım gibi hissediyorum. Özellikle Bety ve Ethan’ın bayıldığı sahneler göz önüne alınırsa bunun çiftlik kızının zihinsel gücü ile bi alakası olduğunu düşündüğümde umarım bu diziyi fantastik bir diziye çevirmezler demekten başka bir şey gelmiyor aklıma. Jason’ın katili öğrenildikten sonra diğer sezonlar izlenir mi ki diyodum ama Black Hood daha da heyacanlı bir etki yarattı, ikinci sezon da sürükledi güzeldi ama üçten emin değilim. İzci çocukların oynadığı oyun ve Archie’nin içeride olması başlangıç için yeterince çekici değil. :/

Bety’nin annesini ilk sezon muhazafakar bir dindar falan sanmıştım, belki her pazar kiliseye giden bir Katolik? altından çok fazla şey çıktı. Tahminde bulunmak, hayalgücümün çok çok ötesinde kaldı. FP ile yarım kalan bir hikayeleri var ve mutlaka güzel bir sonları olmalı.

ABV Chic. Bu çocuk kesinlikle ölmedi. Hal itiraf ses kaydında bahsetmedi diye hatırlıyorum, geri geleceğine eminim ama görmekten en nefret edeceğim karakter o olacak.

Spesifik olarak hala kendimi hiçbir karaktere yakın hissetmiyorum, özellikle liseli tayfanın hiçbirine ısınamadım. Fred ve FP şuan için daha sevilesi duran karakterler, Perry ölünce Fred’e ne oldu acaba

Polly’e duyduğum sempatinin esamesi kalmadı şuan. Kaçık bir kadın, dizide olup olmaması artık çok da umrumda değil.

Özellikle müzikal bölümü ve o bölümün sonu güzeldi. Hem izlerken zihinsel olarak bir rahatlatma hissetti hem de sonu olaylara güzel bağlandı.

Hiram Archie ikilisinin işbirliğini destekliyordum aslında ben, bir süre sonra işlerin Archie lehinde ilerleyeceğini sanmıştım ama Hiram insanları çok kolay harcayan bir adam. Archie olmasa bile Hermonie’nin Hiram’ı devirmesini isterim.

Cheryl ve kırmızı başlığı? Red Canary or Red Arrow? Cheryl ve yayının diziye çok da oturduğunu düşünmüyorum, yani fantastik esinlenmelere doğru kayıyor gibi görünüyor dizi bu şekilde. Yaydan ziyade daha modern bir silah kullanabilirdi hatta arbalet belki bir nebze daha uygun olabilirdi.

Son olarak Miss Grundy’nin Riverdale’den gidişi havada kalmıştı, bu konunun bağlanmış olması herkesin bir şekilde sonunu bağlayacaklarını gösteriyor, southside’daki gazeteden sorumlu öğretmen gibi... Ya da temizlik görevlisini gösterdikten sonra diziye dahil edişleri gibi, karakterlerin sonlarının havada kalmaması bence güzel bir durum...

Durum:
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    320

Bahsedilme
    19 Mesaj

Sabah 3x20yi izledim sezon bitmeden çok fazla konuşmak istemiyorum ama...
    Betty ne işin var evladım senin çiftlikte, Edgar çok hot bir bireysin ama çekilmez bir manyaksın üzgünüm.
    Çiftlik üyeleri ne olacak merak ediyorum, bu sezon bitmesi lazım bu işin diğer 2 sezona göre kötü bir sezon aslında ama bir kere başladım bırakamıyorum.
    BlackHood aboov gidemedin gitti bir türlü; cehennemin dibine.
    Diğer bölümlere özellikle gargoyle ayinleri yoğunluklu olanlara göre toparlanmış bir bölümdü, bakalım sezonun sonunu ne yapacaklar...

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Son bölümleri pek izlememiştim.Sezon finalini izledim. Edgar'ın nihayet gerçek yüzünü Betty'nin annesi de gördü.
    Gargoyle kralını da bulduk rahatladık sonunda.
    Cherly, Jason'ın cesetini almış gelmiş sanırım yeni sezonda psikolojik sorunlu bir Cherly izleyeceğiz.
    Bu sezon tamamen saçmalıklarla doluydu bence. Çoğu bölümleri izlemedim ve eksikliğini de hissetmedim. Ancak dizi 4.sezon onayını almış.
    Sezon finalinde sanki Jughead ölmüş gibi bir izlenim verdiler ama bunun olmayacağını hepimiz biliyoruz tabi.

Archie'nin babasını oynayan oyuncu vefat etmiş. Keşke dizide de ansalardı kendisini. Böyle bir şey beklemiştim.
    Seni 3000 defa seviyorum

Sayfa 9/9 İlkİlk ... 56789

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri