Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
30 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Black Mirror (Netflix Dizisi)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 581

Bahsedilme
    25 Mesaj

Jodie Foster, Black Mirror'ın yönetmen koltuğunda

Jodie Foster son dönemde oyunculuktan çok yönetmenliğiyle gündeme geliyor. Bugüne kadar House of Cards, Orange is the New Black gibi dizilerde de yönetmenlik yapan Jodie Foster, bu kez Black Mirror ile karşımızda. Jodie Foster, Black Mirror dizisinin bir bölümünü yönetecek.

Jodie Foster bugüne kadar rol aldığı Kuzuların Sessizliği, Inside Man, Mesaj, Panic Room, Sanık ve Taxi Driver gibi filmlerdeki performanslarıyla adından söz ettirmiş birçok adaylığın yanı sıra iki kez de En İyi Kadın Oyuncu Oscarı kazandı. Oyuncukukta gösterdiği üstün başarının ardından Jodie Foster son dönemlerde yönetmenlik deneyimiyle de adından söz ettiriyor.

House of Cards ve Orange is the New Black gibi yapımlarda birer bölüm yöneten Jodie Foster, yine bir diziyle karşımıza çıkıyor. Üç sezondur fırtınalar estiren Black Mirror dizisinin yeni sezonunda Jodie Foster'ın da bir bölüme yönetmenlik yapacağı açıklandı.

Netflix'İn başarılı yapımlarından biri olan Black Mirror, şu ana kadarki bölümlerinde çizdiği karamsar tabloyla dikkat çekiyor. Jodie Foster dizinin dördüncü sezonundaki Arkangel bölümünün ymnetmen koltuğunda yer alacak. [Milliyet'ten alintidir]

Durum:
    ouzdefne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

29 aralık' ta 4. sezonuyla geri dönüş yapacak dizi.
    Heyecanla bekliyorum/z efenim. :love01:

Benim favori bölümlerim;

Beyaz Ayı (S2B2)
    Beyaz Noel (S2B4)
    On Beş Milyon Hak (S1B2)
    Milli Marş (S1B1)
    Hemen Döneceğim (S2B1)

Durum:
    FrpMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

4. sezonu izledim ve bitirdim.

1. 4. ve 6. bölümler iyi. Yalnız bu bölümler hemen hemen aynı konu üzerinden ilerliyor. Özgünlük fazla değil.

2. bölüm meraklı kontrol manyağı anneleri gayet güzel anlattı ama sıkıcıydı.

3 ve 5. bölümü ise beğenmedim direkt. BM kalitesinin epey aşağısındaydı.

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 128

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu diziyi hep tavsiye ediyor is arkadaslarim veya cevremdekiler. Fakat ben yillar once ilk bolumunu izlemeye kalkip biraktim. Adama bir domuzla cinsel iliskiye girmesi icin baski yapiyorlardi. Kaldiramadim bolumu ve kapattim. Kapatis o kapats diziyi unuttum. Simdi her tarafta reklami dönüyor o sebeple hatirladim. Cok kisi izliyor ben de tekrar sans vermek istiyorum. Fakat tum bolumlerini izleme gibi bir niyetim yok dogrusu. Bana butun sezonlarin en iyi bolumlerini kisisel olarak birisi siralayabilir mi? O sekil bakmayi dusunuyorum. Tesekkurler.

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    338

Aldığı Beğeni: 691

Bahsedilme
    2 Mesaj

Rosallix
    bencede çok güzel bir dizi o domuzlu bölümü benimde unutmam mümkün değil :img-hyste ilk sezon zaten 3 bölüm ikinci sezon 4 bölüm 3 ve 4 te 6 bölüm yani pek fazla bölümü yok ben sadece ilk sezonu izledim ve çok beğendim özellikle üçüncü bölümü çok güzeldi ikinci bölüm büraz durgundu diğer sezonlara henüz başlamadım ama en kısa sürede başlayacağım bencede gayet başarılı bir dizi senaryoları ve işleyişi çok başarılı ama yok tüm bölümleri izlemek istemiyorum diyorsan sana tavsiyem how to get away with murder izlemen :)

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri