Sayfa 12/13 İlkİlk ... 28910111213 SonSon
61 sonuçtan 56 ile 60 arası

Konu: Dark (Netflix Dizisi)

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    328

Aldığı Beğeni: 672

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: Dark (Netflix Dizisi)

1 sezonu şimdi bitirdim ve gerçekten övüldüğü kadar varmış çok güzeldi 2 sezon hemen gelsin Jonası şimdiden özledim 2 yıldır bekleyenler çıldırıyor herhalde

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    328

Bahsedilme
    2 Mesaj

ne çektin be sarı kelebeğim

2 sezon geldi hoş geldi, kafalar oldu çorba beyinler yandı, iyice çıldırttı bu dizi beni

Durum:
    Thranduil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 10

Bahsedilme
    0 Mesaj

Firsatini buldugumda uzun bir yorum yapacagim. 2.sezonunu yeni bitirdim. Fakat simdi 2.sezon izlediklerimle ve hali hazirda bildiklerimle ilk sezonunu tekrar edecegim. 2.sezon ilk sezonda olan bircok boslugu doldurdu. Bu sekilde izlemek daha keyif verecek bana. Gonul isterdi ki 8 bolum degilde ilk sezon gibi 10 bolum surseydi. 3.sezonun cekimlerinin coktan baslamis olmasina ise sevindim. Cocuklar cok cabuk buyuyor. Hepsi 2.sezon essek kadar olmuslar masallah. Geri flashbacklerde bu durum siritabilirdi ki 2.sezonda bile bazi bolumlerde sirittigi oldu. Ozellikle Mikkel baya buyumus uzamis cocuk.

Bir baska deginmek istedigim nokta da karakterlerin cocuk ve yetiskin hallerinin farkli kisiler tarafindan canlandirilmasina ragmen nerdeyse birebir benzerlerinin bulunmus olmasi. Casting secimi bu kadar basarili baska bir dizi izlemedim. Inanilmaz. Hele hele Ulrich'in 1980lerdeki halinin baska birisi tarafindan canlandirildigini okudugumda agzim bir karis acik kaldi resmen. Bu kadar mi benzer Itiraf etmeliyim ki 2.sezonunu 1.sezondan bir daha guzel organize buldum. Organize de cok anlamsiz oldu senaryo orgusune bakarsak ama yani belki de hep soru sorulmadigindan, cevaplarda verildiginden boyle dusundum. Simdi 3.sezonu merak ediyorum. 3.sezonunda ustune koyarak zirve mi yapacak, yoksa bu yukun agirligin altinda ezilecek, olaylar karman corman bir hal mi alacak? Her halukarda izleyecegiz merakla.

En sevmedigim karakter ikinci sezonda da degismedi. Hannah nefret edilesi bir karakter. 2.sezonun sonunda kendisinden daha cok nefret ettim. Jonas, Mikkel ve Michael'i zerre haketmeyen bir karakter. En cok uzuldugum karakterler ise 2.sezonun sonunda Mikkel ve Ulrich hala. Katherina da uzulduklerimin arasinda. Ulrich yanlisinin cok gec farkina varmis ve pisman olmus bir karakter. Adamin durumu ilk sezondan daha cok icime oturdu. 3.sezonda bakalim feraha erecek mi?

Cok duygulandigim, gozyaslarimi tutamadigim sahnelerde oldu. Tekrar tekrar izledigim. Yazarsam spoiler olacak o yuzden bunu bir sonraki yorumuma birakiyorum.

Diziyi bitirdim ama beynimde kac gundur dizinin jenerik muzigi calip duruyor.

For neither ever, nor never
    Goodbye..

Harika bir sarki.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    328

Bahsedilme
    2 Mesaj

33 years challenge
    Konu dajavu tarafından (29-06-19 Saat 20:53 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Okyanus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    229

Aldığı Beğeni: 1,863

Bahsedilme
    7 Mesaj

Tam yeni sezonu izlemeye başladım ki başladığım gibi bıraktım İlk sezon zaten tam bir kafa karışıklığıydı, yetmezmiş gibi bir de ben hep unutmuşum Gelip burada yaptığımız yorumlara bakayım o şekilde hatırlayayım dedim kendi yaptığım yorumlara bile anlam veremedim, burda kimden bahsediyorum acaba diye bön bön baktım

Çok üzüldüm çoook çok üşendim şu an ilk sezonu izlemeye Başka bir dizide böyle bir şey yaşadığımı hatırlamıyorum, bu da bu dizinin özelliği olsun

Yorumlarıma bakarken Noahla ilgili yazdığım bir şey dikkatimi çekti. Demişim ki;

Alıntı Okyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Noahla ilgili birçok şey muamma. Amacı ne, ne yapmaya çalışıyor benim de oldukça merak ettiğim sorular. Dizinin şeytanı olarak gösteriliyor ama ne derece şeytan, amacını ve yapmaya çalıştıkları tam olarak bilmediğimiz için bunun boyutunu henüz kavrayamadık. Kendi üstleri de var mı acaba, o da birilerine mi hizmet ediyor yoksa tüm kötülüğün başı mı?
    Belki saf kötü değildir. Ona sorsan zaten ışık dağıtmaya gelmiş tüm evrene :img-hyste
    Spoiler İçermektedir

Aslında yeni sezonu hemen izlemek istiyorum çok merak ettim ama çok fazla karakter var ve ben onları unutmayaydım iyiydi
    Konu Okyanus tarafından (03-07-19 Saat 18:23 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 12/13 İlkİlk ... 28910111213 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri