Sayfa 2/9 İlkİlk 123456 ... SonSon
45 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Chilling Adventures of Sabrina (Netflix Dizisi)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 581

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Cevap: The Chilling Adventures of Sabrina (Netflix Dizisi)

Bu dizi de Riverdale gibi Archie Comics'ten oldugu icin bi aralar crossover söylentileri vardi, buna göre iki dizinin karakterleri bir bölümlügüne bir araya geleceklerdi.
    Son gelen haberlerde simdilik böyle bir fikrin olmadigi, ve iki dizinin de kendi yollarinda devam edecekleri aciklandi.
    Kaynak: yabanci dizi sayfalari

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 581

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Cevap: The Chilling Adventures of Sabrina (Netflix Dizisi)

‘Chilling Adventures of Sabrina’dan Tüyler Ürperten Fragman!

Netflix imzalı Chilling Adventures of Sabrina uyarlamasının ilk resmi fragmanı yayınlandı. Kiernan Shipka'nın ünlü cadı Sabrina olarak ilk kez karşımıza çıktığı fragman, karanlık atmosferiyle dikkat çekiyor.

Chilling Adventures of Sabrina adlı çizgi romandan uyarlanan dizi, Netflix platformunda izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor. 90'lı yıllarda da ekrana taşınan hikaye, bu kez korku türünde izleyici karşısına çıkacak; ilk fragmandan anlaşıldığı gibi son derece karanlık bir atmosfere sahip olacak.
    Dizi konu olarak, cadılık güçlerine sahip bir genç kız olan Sabrina'nın maceralarını işliyor. İki halasıyla birlikte yaşayan Sabrina sıradan bir Amerikan kasabasında, sıradan insanların arasında büyümüştür. Ancak zamanı geldiğinde cadılık güçleriyle tanışır ve bunları kullanmayı öğrenmek zorunda kalır. Sabrina bir yandan gerçek dünyaya ayak uydurmaya çalışırken diğer yandan sevdiklerini ve insanlığı tehdit eden doğaüstü güçlere karşı zorlu bir savaş verecektir.

Riverdale'in yapımcıları tarafından ekrana taşınan Chilling Adventures of Sabrina’nın oyuncu kadrosunda Shipka’ya Lucy Davis, Miranda Otto, Chance Perdomo, Michelle Gomez, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Ross Lynch ve Bronson Pinchot eşlik ediyor.

Chilling Adventures of Sabrina’nın ilk sezonu 26 Ekim’de Netflix’te başlıyor.

-Beyazperde'den alintidir

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    329

Aldığı Beğeni: 116

Bahsedilme
    10 Mesaj

Standart Cevap: Chilling Adventures of Sabrina (Netflix Dizisi)

Sabrina’nın bu kadar saracağını düşünmezdim. İzlemeden önceki tek düşüncem hallowen vaktinde o temaya uygun bir dizi izlemekti. Gerçekten de elinize kahvenizi alıp keyifle izleyeceğiniz bir dizi olmuş Sabrina. Konusu itibariyle çok fazla beklenti içine girilmeyecek bir dizi zaten, yine de o kadar sürükleyici ki bir anda üç bölüm bitti bile. Tavsiye ediyorum

Durum:
    justitia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    64

Aldığı Beğeni: 105

Bahsedilme
    0 Mesaj

Oldukça potansiyelli bir dizi imiş ama kullanamamışlar... Ben “Dark Sabrina” fikri beğendim ama uygulama kötü... Bir yerden sonra tam bir ergen dizisine dönüyor... Lisede hor görülen kıza yardım edelim yok efendim müdür kütüphaneden bazı kitapları kaldırtmış karşı çıkalım... Hikayelere bak ya

Dizinin beğendiğim yanı cadı mitleri oldukça gerçekçi... Dizideki cadılar dark lord’a tapıyor... İyilik timsali filan değiller... Yıllarca korkunç yaratıklar diye bildiğimiz vampirlere neler yaptılar görüyorsunuz Vampirleri gündüz gezen ve sadece hayvan kanı içen insanlara döndüren popüler kültür cadılara ne yapmaz... Gecenin Yolu ve Işığın Yolu’ndan güzel bir hikaye çıkabilirdi bence... Sorun hikaye cadılar üzerinden ilerlemiyor...

Durum:
    kitappandasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    somewhereonthemap.
    Konular
    80
    Verdiği Beğeni
    645

Aldığı Beğeni: 475

Bahsedilme
    20 Mesaj

Dizinin konusunu sevdim ama kendimce daha farklı bir şey beklediğim de bir gerçek. İzlerken Dark Lord'un Sabrina ile bu kadar uğraşmasının, onu istemesinin sebebinin Sabrina'nın aslında Lilith olması olduğunu düşünmüştüm. Lilith hafızasını kaybetmiş bir şekilde dünyaya gönderilmiştir. Bir anneden, babadan doğmuştur ve Lucifer onu arar, onun hafızasını geri getirmeye çalışır gibisinden. Lucifer'i de öyle bir yaratık olarak değil de insan formunda biri olarak görsek iyi olurdu. Bir ara Nick'in öyle olacağını düşünmüştüm ama... Bilmiyorum öyle bir şey yaparlar mı? Lilith de çöpe gitti zaten, öğretmeni Lilith yaptılar... Püüüüü! Fazla mı uçmuşum?
    Yeni bölümler ne zaman gelcek, yeni sezonu bekliyorum.

Sayfa 2/9 İlkİlk 123456 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri