Sayfa 3/3 İlkİlk 123
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: The Rain (Netflix Dizisi)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 595

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Cevap: The Rain (Netflix Dizisi)

1x07

Elestirilere bu sefer de Rasmus ile devam DD:

Spoiler İçermektedir

Danimarka'dan cok daha kaliteli bir yapim beklerdim. Hani en iyi kriminal hikayelere sahipler ya. Mantik hatalari ve senaryonun tutarsizligi insanin diziyi keyifle izlemesine engel oluyor, her bölümü kafa sallayarak bitiriyorum. Sezon finalini de izleyip bitirmek istiyorum bu diziyi, yeterince vaktimi harcadi zaten.

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Bahsedilme
    26 Mesaj

1x08

Ve sezonu bitirdim. Son bölümden sonra yari gönüllü yari gönülsüz izledim finali. Asagi yukari bekledigim bir son oldu, olaylarin bu yönde gelisecegi belliydi.

Spoiler İçermektedir

Genel olarak dizinin temel fikri güzel ve merak uyandirici. Netflix de baya reklamini yapinca insan daha bi meraklaniyor. Ama uygulama hüsran. Artik senaristler mi desem, yönetmen mi desem, birileri elindeki malzemeyi hicbir sekilde degerlendirememis ve kullanamamis. Danimarka, Isvec, Finlandiya yapimlari kriminal hikaye alaninda kaliteli ve basarili islere imza attiklari icin bu dizinin de öyle olacagini düsünmüstüm. Ikinci sezonu izlermiyim bilmiyorum…
    Konu TurkeyStyler tarafından (28-06-18 Saat 23:56 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Bahsedilme
    26 Mesaj

Netflix’in Danimarka menşeili ilk dizisi The Rain 2. sezon bölümleriyle 17 Mayıs'ta geri dönecek.

"The Rain"in 2. sezon prömiyer tarihi, Netflix Nordic hesabı tarafından yayınlanan bir tanıtımla anons edildi. Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo’nun imzasıyla ekrana taşınan dizinin ilk sezonu geçtiğimiz Mayıs'ta prömiyer yapmıştı.

Distopik dizi ilk sezonunda, yağmurla taşınan bir virüs yüzünden yerle bir olan İskandinavya'da geçmişti. Nüfusun tamamına yakınının yok olduğu bu atmosferde, iki kardeş korunaklı sığınaklarında hayatta kalmayı başarır ve kendileri gibi bir grup gençle birlikte, terk edilmiş topraklarda tehlike dolu bir maceraya atılırlar.
    Dizinin ilk sezon oyuncu kadrosunda Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lukas Løkken ve Johannes Kuhnke gibi isimlerle karşılaştık.

"The Rain"in 2. sezon bölümleri 17 Mayıs'ta Netflix'te prömiyer yapacak.

- Beyazperde -

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri