Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
14 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Elite (Netflix Dizisi)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 581

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Cevap: Elite (Netflix Dizisi)

1x07

Sezon finale bir kala… Bu diziyi begenip onaylayan Netflix sorumlusuna selam göndermek istiyorum. Nerde House of Cards, Stranger Things vs. nerde bu dizi. Yabanci - ispanyol yapimi diye mi böyle oldu bilemedim. Brezilya yapimi 3% icin ne dediysem aynisi bu dizi icin de gecerli. Ana fikir cok iyi, uygulanis cok kötü. Karakterler o kadar yüzeysel ve tutarsiz isleniyorlar ki insan elestirmeye gerek bile duymuyor. Cünkü hersey elestirilecek konumda. Ortada bir cinayet ver ama beni zerre ilgilendirmedi. Bir kere bile olsun acaba kim diye düsünmedim. Cünkü bunu düsündürmek icin hikayenin daha derin islenmesi gerekir, karakterleri daha iyi tanimamiz gerekir, hareketlerinin ardindaki düsüncelerini idrak edebilmemiz gerekir. Bu dizide hicbiri yok.

Lise ögrencisinin yazdigina inandigim replikler, dümdüz bir hikaye ve göze sokulan kliselerle dolu mesajlar. Üzerine yeteneksiz oyuncular da eklenince ortaya ELITE cikiyor. Sezon finalini de izliyeyim sonra bir daha bu diziyi izleyecegimi sanmiyorum. Ama olur da sezon finali cok iyi olursa ve ikinci sezonun konusu ilgimi cekerse birkez daha sans verebilirim. Cünkü fikir olarak hikayenin ana temasi iyi, biraz ugrassalar ortaya cok güzel bir sey cikarabilirler.

Netflix dünyaya yayildikca yapimlarinin kalitesi düsüyor. Sürekli yeni dizi cikaracagina cok bölümlü az dizi cikarsa daha iyi olur bence. En azindan kalite icin iyi olur.

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    329

Aldığı Beğeni: 116

Bahsedilme
    10 Mesaj

Ben diziyi beğenip beğenmeme konusunda kararsız kaldım. Çok karmaşık ilişkiler var ve lisede işlenen bir cinayet için olması gereken de bu zaten ama bana anlamsız ve içi boş geldi. Melina dizinin baş karakteri ama onun duygu değişimini hiç anlayamadık.

Spoiler İçermektedir

Son iki bölümü henüz izlemedim çok büyük beklentim yok gerçi. Dizide en beğendiğim şey kullanılan şarkılar oldu.

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Diziyi izleyeli epey oldu. Diziye izlemeden önce Gossip Girl'in daha cüretkar ve sert olanı diye düşünmüştüm bu konuda da yanılmadım. İspanyol yapımı olduğu için daha Avrupai, daha cüretkar idi. İşin içine cinayet konularak daha da ciddi ve kanlı olması sağlanmış.

Spoiler İçermektedir

Dizide en çok hoşuma giden ve dikkatimi çeken mesaj atarken yazışmak yerine konuşarak mesajı göndermeleri oldu. Benim dışımda kimsenin fark etmediğine eminim bunu ama Genelde bizim ülkemizde bilinmeyen bir özellik bu ama bu yöntem teknolojide zorlanan orta yaş ve üstü için çok rahat mesaj göndermeyi sağlıyor.
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    338

Aldığı Beğeni: 691

Bahsedilme
    2 Mesaj

dizi kötüydü ama bu ikisi tatlıydılar, onlar için bekliyorum yeni sezonu

Konu dajavu tarafından (19-06-19 Saat 16:47 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    338

Aldığı Beğeni: 691

Bahsedilme
    2 Mesaj

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri