Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
12 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: You (Lifetime)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    178

Aldığı Beğeni: 581

Bahsedilme
    25 Mesaj

Standart Cevap: You (Lifetime/Netflix)

Alıntı dajavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi girip baktım dizi ikinci sezonda netlixte yayınlanacakmış sadece
    ikinci sezonunu netflix sin çekeceğinden haberim yoktu, öyleyse sorun yok tabi
    teşekkür ederim bilgi için

bodyguard ve titans dizileride burdalar ama

Netflix kendi yapimi disinda haklarini uluslararasi pazarda satin aldigi dizileri de 'original' olarak tanimladigi icin biz de moderatörlerle böyle bir karar verdik. Örnek gösterdigin diziler amerikada baska kanallarda yayimlaniyor ama Amerika disinda Netflix'te yayimlandigi icin mesela Türkiye'de "Netflix original" olarak geciyor. Bu yüzden diziyi Netflix original diye izleyenler forumda basligi daha kolay bulabilmeleri icin ve tüm Netflix orjinalleri ayni yerde toplamak icin Titans de Bodyguard da Netflix bölümündeler.

Eger bir mexika dizisi kendi ülkesinde baska bir kanalda yayimlaniyorsa ama uluslarasi Netflix'te yayimlaniyorsa Meksika disinda herkes onu Netflix dizisi diye bilecek ve ona göre arama yapacak. O misal…

2. Beğenenler;
    dajavu (28-12-18)

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    178

Bahsedilme
    25 Mesaj

1x03

"Stalking" konusunu heyecanli bir sekilde isleyen ürkütücü bir dizi. Ilk bölümler baya hosuma gitti.

Joe'nun islenis seklini sevdim. Salt psikopat / hasta degil. Yaptigi seyi kendini korumak icin yapiyor, kötü düsüncesi veya amaci yok ama fragmanlara göre her gecen bölüm kontrolünü daha cok kaybedecek. Bu süreci merak ediyorum. Belli ki cocuklugundan gelen bir travmasi da var. Kitapcidaki bodrumda o kapali yere kapatilmasi falan. Daha baska neler yasadigini baska bölümlerde göstereceklerdir kesin.

Beth desek bildigin aptal. Telefonunda sifre yok, laptopunda sifre yok, caminda perde yok, sosyal medya hesaplari herkese acik. Gel beni stalkla diyor Kiz görülmek, kesfedilmek istiyor. Özellikle perde olayi asiri düsüncesiz bir sey. Veya bilerek ve özellikle mi yapiyor? Özel hayatini karsi komsulari da görsün diye? Sonucta zemin katta yasiyor… bu karakter de en az Joe kadar ilgimi cekti.

Birde kizin oturdugu sokak tanidik geldi. How i met your mother ve Unbreakable kimmy Schmidt dizilerindeki sokaga benziyor.

Durum:
    asi guzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    70

Aldığı Beğeni: 92

Bahsedilme
    5 Mesaj

Yaklaşık 2 günde 10 bölümü de bitirdim. İzlenmesi gereken bir dizi değil bana göre ancak izlerken hem rahatlatan hem de düşünmeye iten bir dizi. Joe'nun stalk gücüne ne diyebilirim bilmiyorum. Az çok hepimiz profillere bakarız ama Joe hepimizin 3-4 üst modeli.

Beck kitapçıya ilk geldiğinde ona aşık oldu ve elde etmek için her şeyi yaptı diyebilirim. Bu takıntı da değil psikolojik bir rahatsızlık bence. 2.sezon da bu yıl yayınlanacakmış. Kim var kim yok çok merak ediyorum.
    Joe'nun eski sevgilisi Candace'i de hiç ama hiç sevmedim. Oyuncu bir meymenetsiz geldi ama ben karakteri de sevmedim. Zaten Joe'yu da aldatmış. Neden hala konusu geçiyor anlamış değilim.

Spoiler İçermektedir

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    85
    Verdiği Beğeni
    338

Aldığı Beğeni: 691

Bahsedilme
    2 Mesaj

You, Netflix'teki ilk dört haftasında 40 milyondan fazla kullanıcı tarafından seyredilerek, Netflix in bugüne kadar en çok izlenen dizileri arasına girmiş

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    178

Bahsedilme
    25 Mesaj

Sezonu bitirdim. Sonu güzeldi, ikinci sezonu büyük merakla bekliyorum.

Spoiler İçermektedir

Dizide tek hoşuma gitmeyen şey, Joe'nun işine yaraması için yazılan olayların çoğu zaman mantıksız olmasıydı ve inandırıcı olmamasıydı. Yani hikayeyi istedikleri gibi devam ettirmek için bazı sahneler cok mantıksız ve gerçek dışıydı. Bu da arada sırada keyfimi kaçırdı. Böyle bir diziye daha zeki bir senaryo yakışırdı.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri