Sayfa 1/3 123 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: You (Lifetime)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 595

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart You (Lifetime)

Lifetime kanalından Greg Berlanti imzalı yeni bir dizi geliyor: You

Amerika’nın kablolu kanallarından Lifetime, sezonu 10 bölüm sürecek You isimli yeni bir diziye onay verdiğini duyurdu.

Dizi, ülkemizde Epsilon Yayınları’nın “Sen” ismiyle yayınladığı Caroline Kepnes’in aynı isimli kitabından uyarlama olacak. Yapımcılığını ve senaristliğini ise Greg Berlanti ile Sera Gamble üstlenecekler. Sera Gamble Syfy dizilerinden The Magicians’ın yaratıcısı olarak tanınırken, Berlanti ise The CW’nun DC Comics dizileriyle biliniyor.

Sen, 21. yüzyılda yaşanan takıntılı bir aşk hikayesi üzerine kurulu. Bir kitabevi sahibi yazar olma hevesi olan bir kadınla tanışıyor ve internet ile sosyal medyayı kullanarak gün geçtikçe ona daha da yaklaşmaya başlıyor. Üstelik sahip olduğu bu etkileşim kısa sürede saplantıya da dönüşüyor. Bu duruma kadına ulaşma yolunda önüne çıkan engelleri kaldırmak da dahil.

Greg Berlanti’nin şirketi Berlanti Productions You dizisiyle birlikte portföyünü yedi diziye çıkarmış oldu. The CW’nun DC Comics dizileri Arrow, The Flash, DC’s Legends of Tomorrow ve Supergirl ile birlikte diğer The CW dizisi Riverdale ve NBC yapımı Blindspot da şirkete ait. Bunlar içinde sadece Blindspot halen yeni sezon onayı almadı ve durumu kritik bir seviyede. [22dakika'dan alintidir]

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    86
    Verdiği Beğeni
    379

Aldığı Beğeni: 730

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart You (Lifetime/Netflix)

Oyuncular:

Penn Badgley, Elizabeth Lail, Luca Padovan, Zach Cherry, Shay Mitchell

Özet:

Zeki bir New Yorklu olan Joe bir kitapçıda çalışmaktadır. Bir gün kitapçıya gelen Beck, Joe’nun ayaklarını yerden keser. Joe, ilk görüşte Beck’e aşık olmuştur. Joe, sevdiği kızın kalbini kazanmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Beck’i elde etmek için teknolojiyi kullanmaya başlayan ve onu her yerde takip eden Joe’nun takıntı tavırları Beck’in en yakın arkadaşı Peach’ı şüphelendirse de ona engel olamaz. Joe, sonunda Beck’in takipçisi olmaktan çıkıp erkek arkadaşı olur.
    Konu Aynur tarafından (27-12-18 Saat 19:35 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    86
    Verdiği Beğeni
    379

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Cevap: You (Lifetime/Netflix)

bu başlık buraya taşınmış ama benim şahsi görüşüm bence
    Netflix dizileri kısmında sadece netflixsin kendi yaptığı orjinal dizileri yer almalı
    (Daredevil yada Sabrina gibi) yani sadece netflixte yayın yapan Netflix yapımı diziler
    parayla haklarını satın alıp yayınladığı diğer kanalların dizileri bence yabancı diziler kısmında kalmalı
    tabi yine söylüyorum bu benim şahsi fikrim böyle olsa daha yerinde olur bence...

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    333

Aldığı Beğeni: 117

Bahsedilme
    12 Mesaj

Alıntı dajavu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu başlık buraya taşınmış ama benim şahsi görüşüm bence
    Netflix dizileri kısmında sadece netflixsin kendi yaptığı orjinal dizileri yer almalı
    (Daredevil yada Sabrina gibi) yani sadece netflixte yayın yapan Netflix yapımı diziler
    parayla haklarını satın alıp yayınladığı diğer kanalların dizileri bence yabancı diziler kısmında kalmalı
    tabi yine söylüyorum bu benim şahsi fikrim böyle olsa daha yerinde olur bence...
    Merhaba,

Başlığı ben taşıdım bu nedenle ben cevap vereyim :) Biz de sizin gibi düşünüyoruz ve bu nedenle netflix dizileri bölümünde sadece ''netflix orijinal'' dizileri var. Bu dizinin yayın haklarını aldı önce Netflix daha sonra ikinci sezonun Netflix tarafından çekileceği dizinin artık ''netflix orijinal'' olduğu açıklandı. Yani Netflix sizin de dediğiniz gibi dizinin sadece yayın haklarını satın alsaydı bu kategoride olmazdı. Aslında tamamen aynı düşünüyoruz.. Dizi ikinci sezonundan itibaren ''netflix orijinal'' dizisi olacak yani kendi dizileri.

5. Beğenenler;
    dajavu (27-12-18)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    86
    Verdiği Beğeni
    379

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı Aynur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Başlığı ben taşıdım bu nedenle ben cevap vereyim :) Biz de sizin gibi düşünüyoruz ve bu nedenle netflix dizileri bölümünde sadece ''netflix orijinal'' dizileri var. Bu dizinin yayın haklarını aldı önce Netflix daha sonra ikinci sezonun Netflix tarafından çekileceği dizinin artık ''netflix orijinal'' olduğu açıklandı. Yani Netflix sizin de dediğiniz gibi dizinin sadece yayın haklarını satın alsaydı bu kategoride olmazdı. Aslında tamamen aynı düşünüyoruz.. Dizi ikinci sezonundan itibaren ''netflix orijinal'' dizisi olacak yani kendi dizileri.
    şimdi girip baktım dizi ikinci sezonda netlixte yayınlanacakmış sadece
    ikinci sezonunu netflix sin çekeceğinden haberim yoktu, öyleyse sorun yok tabi
    teşekkür ederim bilgi için

bodyguard ve titans dizileride burdalar ama

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri