4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Romance is a Bonus Book (tvN/Netflix Dizisi)

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Standart Romance is a Bonus Book (tvN/Netflix Dizisi)

Adı: Romance is a Bonus Book | How To Publish Love
    Tür:Romantik, Komedi
    Yönetmen: Lee Jung-Hyo
    Senarist: Jung Hyun-Jung
    Yayıncı: tvN, Netflix
    Bölüm Sayısı: 16
    Yapım Yılı: 2018 – 2019
    Yayın Tarihi: 26 Ocak 2019 – 17 Mart 2019
    Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 21:00
    Dili: Korece
    Ülke: Güney Kore

Oyuncular
    Lee Jong Suk /
    Cha Eun Ho
    Lee Na Young /
    Kang Dan Yi
    Jung Eungene /
    Song Hae Rin
    Wi Ha Joon / Ji Seo Joon
    Jo Han Chul / Bong Ji Hong

Konusu:

Dizi, bir yayın şirketinde çalışan bir grup personelin hayatını konu almaktadır.
    Lee Jong Suk, dizide dahi bir yazar olan Cha Eun-Ho karakterini canlandırmaktadır. Bir yayıncılık şirketinin en genç baş editörüdür. Sıcak bir kalbe ve akılcı bir kişiliğe sahiptir. Ancak söz konusu işi olduğunda oldukça soğukkanlı birisidir.
    Lee Na Young, dizide bir metin yazarı olan Kang Dan-Yi karakterini canlandırmaktadır. Bir zamanlar mesleğinde oldukça ünlü bir yazardı. Ancak şimdilerde popülaritesini kaybetmiştir ve beş parasız bir işsizdir. Mükemmel özgeçmişinden dolayı mevcut olan her pozisyona fazla gelir. Bu yüzden bir türlü bir işe giremez. Bir gün, yeni bir başlangıç yapmak amacıyla özgeçmişi hakkında yalan söyler ve Cha Eun-Ho’nun çalıştığı yayıncılık şirketinde işe girer.

Kaynak: Guneykoresineması

2. Beğenenler;
    svlkcc (02-03-19)

Durum:
    svlkcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Aldığı Beğeni: 140

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Romance is a Bonus Book (tvN/Netflix Dizisi)

Dizi bir noona aşkı son zamanlarda yine yapmaya başladılar ilk Kore dizilerini izlemeye başladığımda vardı. Yapımcı ve yönetmenler bundan vazgeçmeyecektir.
    Lee Jong Suk için başladım her ne kadar on yaşa varan yaş farkı olsa da Lee Na Young'u ilk izleyişim donuk geldi oyunculuğu bu arada Won Bin ile de evliymiş izleme şansı yakalamasam da methini çok duymuştum dizilerde Won Bin yakışıklılığı diye...
    Dizi bir yayınevinde geçiyor kitapların basılırken ne aşamalardan geçtiğini görünce açıkçası vay be dedirtti.
    Cha Eun Ho ile Kang Dan İ çocuklukta birbirini bir kaza sonucu tanımış ve hiç kopmamış Dan İ evleninceye kadar tabiki. Boşanınca gizlice Eun Ho'nun evinde yaşadı yakalanana kadar. Kang Dan İ'nin kocasının yaptıkları, eski ev yıkılana kadar yıkık dökük evde yaşamak zorunda oluşu etkiledi beni. İş bulabilmek için uğraşması, en sonunda Cha Eun Ho'nun çalıştığı yayınevinde çalışmaya, kendini kanıtlamaya çalışması hoşuma gitti. Dizide diğer karakterlerde güzel...
    Dizinin bitmesine iki hafta var ve Lee Jong Suk 8 Mart'ta askere gidecekmiş ve dizinin kendi çekimlerini 28 Şubatta bitireceği söyleniyordu. Lee Jong Suk askere yarın gidiyor o zaman...
    Konu svlkcc tarafından (02-03-19 Saat 18:31 ) değiştirilmiştir.

4. Beğenenler;
    Bristow (02-03-19)

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizi güzel gidiyor son iki bölüm artık haftaya da bitecek.
    Kang Dan I iş başvurusu yaparken kendini lise mezunu olarak göstermişti üstelik prestijli üniversite mezunu iken çaresizlikten yapmıştı ortaya çıktı ve onun açısından kötü oldu ve iş yerinden ayrılmak zorunda kaldı. İş yerindekiler onu özlemeye başladı ama haftaya geri dönecektir.
    Bu hafta Kang Dan I ve Cha Eun Ho çok romantikti.Özellikle yiyecekli kiss kısmı ... Dan I, Eun Ho'nun yazar Kang ile durumunu öğrendi. Adamcağız Alzeimer ve durumunu Eun Ho ve CEO biliyordu. Yalnız kitap tasarımcısı olan Jin Seo Joon yazar Kang ile ne alakası olabilir ki o da onunla alakalı birşey saklıyor oğlu olması için de soyadı lazım ama...Neyse haftaya bitiyor zaten ortaya çıkar.
    Bu dizide diğer çiftlerde güzel...
    Konu svlkcc tarafından (12-03-19 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Figüran
    Yer
    Kore dizileri
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    129

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kitap gibi bir diziydi hiç sıkılmadım. Bu diziyi izlemeyi düşünenler yaş farkından dolayı başrolleri yakıştıramamış olabilir ama beni rahatsız etmedi.
    Ben soyadı tutmuyor diye Yazar Kang'ın oğlu değildir diyordum ama Ji Seo Joon onun oğluymuş.
    Bu dizi arkadaşlıklar, iş ilişkileri, şirket içi ilişkileri güzel yansıtılmış. Rüzgarıyla gelen pardesü sahneleri bile hoştu.
    Çiftlerimizde güzeldi. CEO ve Müdüre Go son dakika oldu ama hissetmiştim önceki bölümlerde böyle birşeyler.Park Hoon ve Ji Yool dizinin çatlak çiftiydi. Ji Seo Joon ve Song Hae Rin her ne kadar ilk bölümlerde başkalarından hoşlansa da onlarda birbirini bularak sonunda mutlu oldular. Boşanan çifte ise üzüldüm finalde biraraya keşke gelselerdi.
    Gelelim başrol çiftimize öyle gereksiz bir Kdrama klişesi olan ayrılık sahneleri yoktu. Cha Eun Ho çocukluğundan beri ne güzel sevmiş noonasını. Finalde benim evim senin evin, senin evin ise benim evim demesi güzeldi.
    Bölüm sonlarında kitap okuyormuşçasına yayınlanan yazılar güzel düşünülmüş.
    İzleyin izlettirin efendim...

7. Beğenenler;
    Bristow (22-03-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri