Netflix, See What’s Next etkinliğinde orijinal yapımlarıyla ilgili birçok duyuruda bulunduNetflix’in Roma’da düzenlediği ‘See What’s Next’ etkinliği 10 yeni Avrupa dizisinin yanında birçok başka duyuruya da sahne oldu.

GLOW - İkinci sezonu 29 Haziran Cuma günü gösterime giriyor.


Stranger Things S3 - Dizinin üçüncü sezonunda kadroya Jake Busey (Starship Troopers, Contact, Agents of S.H.I.E.L.D. ve From Dusk Till Dawn) ile Cary Elwes (Glory, Days of Thunder, Bram Stoker’s Dracula, Robin Hood: Men In Tights ve The Princess Bride) dahil oluyor. Cary’yi “Mayor Kline”, Jake’i ise “Bruce” olarak izleyeceğiz.

Ayrıca Netflix, hem yeni yapımlar hem de yeni sezonuyla geri dönen çeşitli Avrupa orijinal yapımları hakkında bilgiler açıkladı, yeni basın materyalleri duyurdu:

The Protector - Netflix’in ilk orijinal Türk dizisinin resmi adı kesinleşti.
13 Novembre: Fluctuat Nec Mergitur - 13 Kasım 2015 tarihinde Paris’te yaşanan terör saldırısındaki insan hikayelerini mercek altına alan üç bölümlük belgesel 1 Haziran 2018’de yayınlanacak.

Baby - Andrea De Sica (Children of the Night) ile Anna Negri (Good Morning Heartache), çekimleri henüz başlayan yapımın yönetmenleri. Başrollerde Benedetta Porcaroli, Alice Pagani, Isabella Ferrari ve Claudia Pandolfi var. Diziden paylaşılan prodüksiyon fotoğrafı için tıklayın.

Dark S2 - Dizinin sekiz bölümden oluşan 2. sezonunun çekimleri 25 Temmuz’da Berlin ve civarında başlayacak. İlk görüntüler (1-2)

Generation Q - Noémie Saglio’nun yönetmen koltuğunda oturduğu, yapımcılığını ise UNRATED Studios’un üstlendiği Fransız komedi dizisi yıl sonunda gösterime girecek. Oyuncular arasında genç yetenekler Zita Hanrot (Elsa), Sabrina Ouazani (Charlotte), Joséphine Draï (Emilie) ve de Marc Ruchmann (Jules) bulunuyor.

Osmosis - Thomas Vincent (Versailles, Tunnel) Fransız orijinal bilim kurgu dizisinin ilk iki bölümün yönetmenliğini yapacak. Çekimlere Haziran 2018’de start verilecek.

The Innocents - Yeni dizi 24 Ağustos'ta başlıyor.
Kaynak:Ranini.tv