Sayfa 1/4 1234 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Atiye / The Gift (Netflix Türkiye Dizisi)

Durum:
    TurkeyStyler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Aldığı Beğeni: 583

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Atiye / The Gift (Netflix Türkiye Dizisi)

Ünlü oyuncu Beren Saat, Netflix Türkiye ile anlaştı..

Netflix Türkiye'nin 14 Aralık'ta yayınlanacak olan ilk orijinal dizisi The Protector (Hakan:Muhafız) için nefesler tutulmuşken yeni bir sürpriz daha geldi.

Nefflix'in ikinci Türk dizisinde ise uzun süredir hiçbir projeyi kabul etmeyen Beren Saat başrolde olacak. Netflix'in Beren Saat'li yeni dizisi dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerle buluşacak.

Dün Netflix Türkiye'nin sosyal medya hesabını takibe alması fanları arasında büyük heyecan yaratan Saat'in, canlandıracağı karakter de merak konusu oldu.

RESMİ AÇIKLAMA DA GELDİ!

Saat'in, Netflix Türkiye ile geri döneceği haberlerinin ardından, kurumdan da konuyla iligili resmi bir açıklama geldi. Ayrıca duyuru keyifli bir video ile de Youtube'da yayınlandı...

"Netflix’in Güçlü Kadınları Arasına Hoş Geldin Beren Saat!

Netflix’in Türkiye’den çıkan ilk orijinal dizisi, 14 Aralık’ta yayınlanacak olan The Protector (Hakan: Muhafız) için nefesler tutulmuşken yeni bir sürpriz daha geldi! Netflix Türkiye, sosyal medya hesabından ikinci orijinal dizinin de yolda olduğu müjdesini verdi. Üstelik Netflix’in ikinci Türk orijinalinde TV ve sinema dünyasının en sevilen isimlerinden Beren Saat baş rolde olacak! Netflix’in Beren Saat’li yeni dizisi dünyanın dört bir yanındaki izleyicilerle buluşacak.

The Crown’da Kraliçe Elizabeth, House of Cards’ta Claire Underwood, Maniac’ta Annie, La Casa de Papel’de Tokyo, GLOW’da Ruth Wilder ve Marvel’s Jessica Jones’ta ismiyle müsemma Jessica Jones gibi Netflix yapımlarının güçlü kadın kahramanları birbirinden farklı hikayeleriyle izleyenlere ilham veriyor; seyircilerde hayallerinin peşinden koşma isteği uyandırıyor. Şimdi sıra Beren Saat’te! Bakalım Beren nasıl bir karakterle karşımıza çıkacak?"

-medyatavadan alıntı-

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Cevap: Netflix'in 2. Türk Dizisi

Internette yeni bir haber dolaşıyor. Buna göre kadroya Selçuk Yöntem de katılmış.

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selçuk Yöntem bir gazeteye verdiği röportajda kendisine gelen bir teklif olmadığından bahsetmiş. Heyecan olsun diye mi yapıyorlar yoksa gerçekten mi teklif yok orasını çözemedim :)
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 128

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gercekten o kadar yetenekli oyuncular dururken boyle oyunculugu sifir olanlara teklif goturulmesine hicbir anlam veremiyorum. Netflix'in Amerika'da olsun, Ingiltere'de olsun diger dizileri icin defalarca deneme testleri, oyuncu secimleri yapilirken, bu kadar titiz davranilirken, bize gelince boyle bos birakilmasi cok sacma. Kusura bakilmasin ben kendisinin oyunculugunu hic begenmiyorum. Belliki arap ulkeleri ve ortadoguda cok taniniyor diye teklif goturduler, oralardan adamlari cekecekler. Onlara ne versen izliyorlar zaten bizden bir farklari yok pek. 80 milyonluk ulkeden cikardigimiz oyunculara bak. Ben almayayim..

Durum:
    Yönetici
    Yer
    Winterfell
    Konular
    366
    Verdiği Beğeni
    179

Bahsedilme
    26 Mesaj

Ranini'nin Kelly Luegenbiehl (Netflix Uluslararası Original İçerikler'den sorumlu başkan yardımcısı) ile röportajindan:

● Biraz evvel basın toplantısında yine bir fantastik drama yapacağınızı açıkladınız. Türkiye soap opera konusunda dünya çapında başarı sağlayan bir hikaye anlatıcısı ama daha çok alternatif seçimlerle başladınız. Netflix’te bizim anlatmakta daha başarılı olduğumuz tipte bir hikaye de görecek miyiz?
    Türk televizyon sektöründe harika soap operalar ve telenovelalar üretiliyor. Hayranlıkla takip ediyorum. İlk Muhteşem Yüzyıl’ı izledim, sonra Fatmagül’ün Suçu Ne’ye başladım. Sonra ara vermeden hepsini izledim. Bu ülkeden çıkan içeriklere hayranım diyebilirim. Yeni bir pazara girişimizi, halihazırda mevcut olmayan bir şeyi yapma fırsatı olarak görüyoruz. Bu yüzden bir tür işi yapmak istedik. Bu dizinin de, Beren’in dizisinin de romantik öğeler taşıdığını söyleyebilirim. Ama hikayenin temelinde aşk bulunmuyor. İçinde aşk olan hikayeler yapmaya devam edeceğimizi düşünüyorum ama romantizm, aksiyon, macera ve komedi gibi farklı öğeleri bir araya getiren projeler üretmeyi seviyoruz. Dizilerin sadece tek bir şeye oynaması gerektiğini düşünmüyorum.

● 2019’da Türkiye’den üç tane daha proje daha alacağınız konuşuluyor. Bu konuda birçok yapımcı ve oyuncuyla görüştüğünüzü duyuyoruz. Beren Saat’le ilerlemeye nasıl karar verdiniz? Size yakın gelen, sıcak gelen tarafı neydi?
    Beren’in eski dizilerinden hayranıyım. Bu sektörde çalışan bir kadın olarak bir sonraki dizimizin güçlü bir kadın karakteri merkezine alması benim için çok önemliydi. Netflix markasına uyum sağlayabilecek, farklı bir şey denemeyi cesaret edebilecek, kendi kariyerinde de sınırları zorlamış iyi bir aktrist bulmaya çalışıyorduk. Beren’le tanıştığımızda bizim yapmak istediğimizle onun kariyerini götürmek istediği noktanın çok uyuştuğunu fark ettik. Bence hayranları bu işbirliğine çok heyecanlanacak.

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri