Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
999 sonuçtan 996 ile 999 arası

Konu: No: 309 - Bölüm Yorumları (5)

Durum:
    crn0410 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

@iremhlvcioglu Şunlara bakar mısın??? 😍😍ufacık🙈 derken ki mutluluk🤗
    Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği

*aman yarabbi geçen bölümde laliş atifta bulundu çocuk nikahta el sallar gibi bişiyler hatırlamıyorum :icon_sorr
    *sürekli hamilelik riskli dikkat etmek gerekli üzüntü stres yok :img-tomat
    *buralarda erken doğum muhabbeti
    şimdide sinsirella pisliği prametüre bebek patisi paylaşıyor.sinsi şeytannn yılannn
    yok artık erken doğum falan olmasın bu bünye onu kaldırmazz :img-hyste
    birde evlensinler aynı evin içinde olsunlar artık kavga etseler de hır çıkarsalar da kapriste yapsalar gece odalarında uyusunlar :love01::img-in_lo

nikah istiyoruz nikah en janjanlısından afillisinden

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    503

Aldığı Beğeni: 358

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı Darmody Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi ben ortaya limon sıkayım
    geçen bölüm yemek masasında miras var diye ağlayan anne -babasına "ben Lale'yi seviyorum" diyemiyen ve ailesinin gözünde hala Lale'yi sözleşmeli anne pozisyonunda nitelendiren Onur'un yanında ,Lalişin doktor yanında Onur'u haşlaması bence hiçbir şey !

come onnnn hadi beni daşlayın
    :img-hyste

editt. ben hala geçen bölüm başında Pelinsu'yu içeri taşıyan Onur ve o Onur içerideyken bize açık kapı izlettiren sahneden bişey çıkacağını düşünüyorum.
    Belki de evde kamera vardır ,Pelinsu Onur'u öpmüştür ve Pelinsu o görüntüleri Lale'ye izlettirir
    Bu konu beni de duşunduruyordu ama onuru anliyorum
    Eskiden bir aşk için ailesinde ki herkesi üzmuş ve annesinin ve babasinin tepkilerini az çok tahmin ediyor onur bu konuyu ancak babaanneile açik konuşur gibime geliyor diğerlerinin de olmuş bişeye karişamayacaklarini duşunuyordur .

editiine gelirsek bende tirsiyoruuuuum o sahene acayipdi :img-tomat

Durum:
    arz27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu Lale'nin aile gözündeki konumunu sözleşme ile damgalamasına mazeret değil ! Onur'un yaptığı çok daha ağır bence

kaldı ki public bir mekanda,doktorun da gözünün önünde Pelinsu'nun ellerinden yemek yiyen bir Onur var ! Lale'ye gerek yok ki Onur,doktora malzemeyi kendi verdi zaten.
    Kendi yerini ve Lale'nin yerini doktorun gözünde aşağı çeken Onur'un kendisi
    Tamam dr onu gördü ama, onur da kılın Lale nin ağzını sildiğini gördü.Ayrıca Lale nin anlatımları üzerine de kıl Onur Lale ye çok haksızlık yapıyor ve kötü davranıyor sanıyor garibim. Pelinsu ile ayrıldığını da bilmiyor,
    Lale geçirdiği güzel anlarını, Onurun yanındayken yaşadığı mutluluğunu, ve tam beni öpecekken sen aradın yarım kaldı desin bakalım.Kıl bu kadar rahat hesap sorabiliyor mu Onur a ( bak lale diyorum Laliş yok şuan)
    :img-hyste Bence Lale şuanda dr.u kullanıyor. İyi anları onur ile yaşıyor, kötü anlarıda kıla anlatıp, yada kötüleyip adamı Onur a karşı kışkırtıyor.:img-tomat

Durum:
    asiyedemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu Lale'nin aile gözündeki konumunu sözleşme ile damgalamasına mazeret değil ! Onur'un yaptığı çok daha ağır bence

kaldı ki public bir mekanda,doktorun da gözünün önünde Pelinsu'nun ellerinden yemek yiyen bir Onur var ! Lale'ye gerek yok ki Onur,doktora malzemeyi kendi verdi zaten.
    Kendi yerini ve Lale'nin yerini doktorun gözünde aşağı çeken Onur'un kendisi

editt: Pelinsu'nun üzerine yıldırım düşse biz de kurtulsak.Yağmur duasına çıkalım belki şiddetli yağarr :img-hyste

Lale o dörtlü sahneden önce söylememiş miydi ? kıl zaten orda sözleşme olduğunu biliyordu hatta orada Onur'u kınamıştı ... Onur'un kabahati var yok demiyorum ama Lale gibi herkese totoşlarını açmıyor herşeyi kendi içinde yaşıyor . Onur'a neden evet demediğini Onur bilmiyor KIL biliyor .

Edit;

"Böyle bir şeyi benden nasıl saklarsınız..Size inanmıyorum ya!

ailene tepkin ancak bu kadar olur gerisi gelmezse ...benden çekeceğin var kızım :img-beee:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri