Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
1000 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: No: 309 - Bölüm Yorumları (9)

Durum:
    berdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı asiyedemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olmaz ayolll kabul edemem Lale salakta olsa bi anne oğluşunu emzirmeli Lordum ilk altı ay anne sütüyle beslenmeli emzirme olmaz biliyorum ama Lale sağmış olsun öyle versinler bebeğe :img-wink:

valla Songül'den artık seyirci bıktı sürekli onu izlemek istemiyorum kızlarıyla sahnesi yetmiyomuş gibi bide dayıyla spor sahneleri çıkıcak başımıza ...FSN de Sumru Civan Canovayla gerdeğe girmişti Allah o sahnelerden korusun bizi aminnnnn :whistle2
    Sağarsa olur belki bilmiyorum tabi başlayabilirler şunu ye bunu yee demelere en gıcık olduğumcalis:calisOnur şimdi onu da okumuştur neler süt yapar biliyordur :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Boş ver dayıyla olsun da kızlarına bulaşmasın ben ona razıyım:865323Evet hatırlıyorum onu da:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Durum:
    asiyedemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı berdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağarsa olur belki bilmiyorum tabi başlayabilirler şunu ye bunu yee demelere en gıcık olduğumcalis:calisOnur şimdi onu da okumuştur neler süt yapar biliyordur :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Boş ver dayıyla olsun da kızlarına bulaşmasın ben ona razıyım:865323Evet hatırlıyorum onu da:img-hyste:img-hyste:img-hyste
    Ay Songül en baş uyarıcı olur kızım bak çyle yapma böyle yap demelere doyamaz ...Onurda eksik kalmaz altını çize çize okumuştur acı yeme Lale sütünden Emire geçmesin oğluşumun ağzı yanmasın gaz yapacak şeyler yeme felan Lale imdat deyip kendini ormana atmazsa iyi :img-hyste:img-hyste

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aygüzeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ikinci fragman yok sanirsamsahnelerin hepsini ilk fragmanda gösterince sahnemi kalmadi,yoksa baska taktikmi deniyor yapimci.
    İkinci fragman çıkmadı ama daha başka sahneleri vardır...Balayı otelinden sahneler falan.Düğünle başlayacak zaten bayağı uzun sürecek sonra evleri sabahı ve yola çıkacaklar.Gelen fotolarda araba arıza yapmış gibiydi sonra böcekli otel ve sonunda suıt oda .İlla ki sürprizler vardır en büyük sürpriz bölüm sonu vuslat bence:img-wink:

Durum:
    asiyedemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı berdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkinci fragman çıkmadı ama daha başka sahneleri vardır...Balayı otelinden sahneler falan.Düğünle başlayacak zaten bayağı uzun sürecek sonra evleri sabahı ve yola çıkacaklar.Gelen fotolarda araba arıza yapmış gibiydi sonra böcekli otel ve sonunda suıt oda .İlla ki sürprizler vardır en büyük sürpriz bölüm sonu vuslat bence:img-wink:
    ailelerin olduğu fragman yayınlanırsa zaten ben anlıyorum ikinci fragman olmuyor :865323 boşa bekleme demiştim sana :img-hyste:img-hyste

suit odayı merak ediyorum Onur hangi akla hizmet dedesinden kalma pijamayı giydi yatağa yattı ve ip askılı gecelik giyen Lale'ye rağmen uyuya kaldı bana numara gibi geliyor uyumamıştır kesin o sahneyi merak ediyorum hem Laleden önce uyumuş olsa Laleyi sarmış olamazdı :icon_whisve odadan niye kaçtı :icon_whis

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı asiyedemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ay Songül en baş uyarıcı olur kızım bak çyle yapma böyle yap demelere doyamaz ...Onurda eksik kalmaz altını çize çize okumuştur acı yeme Lale sütünden Emire geçmesin oğluşumun ağzı yanmasın gaz yapacak şeyler yeme felan Lale imdat deyip kendini ormana atmazsa iyi :img-hyste:img-hyste
    Ayy valla yazık kıza en sinir olduğum olur...Onur kesin okumuştur adam fakülte bitirmiş kadar oldu maşallah:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Laleye kırmızı kurdelede takcakları mı acaba :img-hyste:img-hysteDahası doğum hediyesi bekliyorum artık Onur evi de üstüne yapar :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri