Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
1000 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: No: 309 - Bölüm Yorumları (10)

Durum:
    michelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doctor Who
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1115
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı arz27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlaşıldı bu gece uzun olacak:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Eylem katmerleyerek geldin ama oldu mu bu?

Onurun odada turlayıp kendi kendine konuşmasını ne unutturur bize.

Gecenin 3. ünde sametin kapısına dikilip kalk kalk diye basket atmaya giden onur gördü bu gözler.

Belki benim çocuğum o adamın arabasına binmek istemiyor:img-hyste:img-hyste

O benim oğlum nereye gidiyor , ne yapıyor bilmek benim hakkım. Benim çocuğumu taşıyorsun sen sonuçta:img-hyste:img-hyste

Sen istesen de istemesen benim sana karışırım lale bunu kabul etsen iyi edersin:img-hyste:img-hyste

Zavallı Samet :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Sabahlar olmasın diye diye adamı gecenin 3 ün de basket oynamaya götürmüştüde dalağı şişmişti Sametin :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Kıl ve Laleyi dans ederken gören Onurun hali çok fenaydı, kıyamam adamın kabusu oldu kıl. Ve kimbilir ileride nasıl belalar açacak başımıza :icon_sorr:icon_sorr

Emir doğsun 3-4 bölüm mutlu aile tablosu görelim sonra hemen gelsin ayrılık, Onur kıskansın, Onur depresif olsun, Onur odalarda turlasın v.s v.s v.s

Durum:
    berdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Anlaşıldı bu gece uzun olacak:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Eylem katmerleyerek geldin ama oldu mu bu?

Onurun odada turlayıp kendi kendine konuşmasını ne unutturur bize.

Gecenin 3. ünde sametin kapısına dikilip kalk kalk diye basket atmaya giden onur gördü bu gözler.

Belki benim çocuğum o adamın arabasına binmek istemiyor:img-hyste:img-hyste

O benim oğlum nereye gidiyor , ne yapıyor bilmek benim hakkım. Benim çocuğumu taşıyorsun sen sonuçta:img-hyste:img-hyste

Sen istesen de istemesen benim sana karışırım lale bunu kabul etsen iyi edersin:img-hyste:img-hyste
    :img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste
    En sevdiğim replikler :good:
    Yok öyle Lale hanım bensiz bir yere gitmeler falan...:img-hyste:img-hyste

Ya Samete 6 ay sonra ne isterse onu yapsın dedi Samet onaylayınca da saçmala Samet 6 ay sonrada yapamaz diyor manyak yaa:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Durum:
    michelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doctor Who
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1115
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    2 Mesaj

Alıntı berdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ya Samete 6 ay sonra ne isterse onu yapsın dedi Samet onaylayınca da saçmala Samet 6 ay sonrada yapamaz diyor manyak yaa:img-hyste:img-hyste:img-hyste
    O kadar kıskanç bir adamki hayatta izin vermezdi öyle birşeye. Keşke böyle daha çok sahne izleseydik, bir iki bölüm daha Onurun tatlı kıskançlıklarını izlemeye kimsenin sesi çıkmazdı herhalde.

Aslı Banu şu ara biraz yoldan çıkmış gibi olsalarda bu aşkı ilmek ilmekte işlemeyi çok iyi bildiler. Bize yeniden böyle sahnelerle gelsinler işte, tamam artık evliler ve bu ilk zamanların heyecanı gibi heyecan çok zor olur belki ama yinede bu sahnelere yakın sahneler yazabilirler.

Lale şirkette çalışmaya başlasın mesela ordan yürüyecek öyle çok hikayemiz olurki senaristler bile kendilerine şaşar kalır buna yüzde yüz garanti veriyorum ben burdan. :img-hyste:img-hyste

Durum:
    berdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

evet erkelerin bebeklerle bağı daha sonra kuruluyor, dediğin gibi kalp atışı annenin karnının büyümesi bebeğin hareketleri babalar ancak bu duyguya öyle ortak oluyorlar. Onur da ilk kalp atışını duyduğunda, daha sonra ağva da tam olarak emirin varlığını kabul etti. Ne kadar heyecanlanmıştı hatta, gelir gelmez bebek kitapları alıp okumaya başlamıştı, canım ya altını bile çizdi, kimse görmesin diye köşe bucak sakladı, :img-in_lo:img-in_lo

Emir onlar için büyük bir şans
    Belki babaanne olmasaydı onur lale ile evlenmeyi kabul etmeyecek, bu duyguyu sevmediği birisinden pelinsu dan tadacaktı, Onur da lale de çok şanslı emir onları bir araya getirdi ve mecburen olan bir olay aşka bağlandı , aşk bebeği emir, neler yaptığını bir bilse ah bilse.

17. bölümü tek geçtik burcu zaten, aynısınıo derece etkili yazacaklarını hiç. sanmıyorum. çok duygu yüklü bir bölümde Onur un hislerini daha derinden hissetmemize sebep olan bölümdür, aşkını iliklerimizde hissettiğimiz, onunla duygulanıp kaybettiklerine birlikte içerlediğimiz ne yaptın onur sen diye duygudan duyguya geçtiğimiz bir bölüm.
    Onur zaten babaannesine iyi ki seni dinlemişim dedi:love01:
    İsmet babaanneye çok şey borçluyuz evleneceksiniz dedi o kadar doğum kursuyla çiftimizi ateşlemeyi başardı:img-hyste:img-hyste

Yazarlar yazarlar şimdi daha etkileyici olur çünkü o zaman daha birbirlerine yeni yeni açılmışlardı şimdi durum çoook ötede :img-in_lo:img-in_lo

Durum:
    arz27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı berdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yalvaracaksın lale beni bir kere öp diye yal va ra cak sın diyen onur ve onu duyan samet,

Ya bu samet resmen lale ile onur arasında en önemli köprü olmuş,:img-hyste:img-hyste

Her anlarına şahit oldu, pelinsu ile cafe de basıldıklarında da harbi hatunmuş dediğinde onurun samete ters ters bakması, :img-eat::img-eat:

Bahçede dertleşirken, Onur bey siz lale hanıma karşı bir şey hissetmediğinizden eminmisiniz?:icon_whis

Saçmalama samet yok öyle bir şey,:img-wink:

Tamam onur bey siz öyle diyorsanız öyle olsun deyip arkadan gülmesi:img-hyste

Samet keşke bir camera ile çekip o anları onura şimdi izletseydi:img-hyste:img-hyste

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri