Sayfa 150/200 İlkİlk ... 50100140146147148149150151152153154160 ... SonSon
1000 sonuçtan 746 ile 750 arası

Konu: No: 309 - Bölüm Yorumları (10)

Durum:
    arz27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı berdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :happy0064

29 da doğum olur diye düşünüyorum herkes bebek görmeye gelmiş eve:img-wink:

Sancılandığında yalnız olsun istiyorum ben Laleyi ,Onur yetişsin sonra Onur yetiştirsin hastaneye..Onur'da yaptırabilir tabi güzel olur:img-wink:Lale ciyak ciyak bağıracaktır eminim:img-hyste
    [B]edt:Hekrescikler bebek görmeye gelmiş anlaşılan Kemer'de Betül de var
    Dün ki şirket çekimlerinde neden Onur yoktu anlaşıldı adam işe gidemiyor Emir'le beraber oğluşuyla beraber:love01::love01::love01::love01:Onur daha işe gitmez homeofis yapar evi ayrılmaz :img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hysteOnur'dan oğluşunu uyuturken bir ninni isterimmmmmm açıkcası koklaya koklaya
    [/B]söylesin:love01:
    Bence de en güzeli bu olur Lale evde tek olsun sancısı tutsun, böyle yazın zenginler, buda bizim istediğimiz gibi olsun, Onur yolu zor bitirsin o stresli halini izletin bize, arabada da doğurabilir aksiyonlu olsun yeterki, bir dekıl doğurtmasın LÜTFEN.....

Bence de Onur evden gidemeyecek, Lale yi ve oğlunu yalnız bırakmayacak, bırakamayacak. Canım o ninni allahın emri, Lale teeee ağvada söylemişti, ninniler babadan, hikayeler benden diye, doğrumu hatırlıyorum şimdi bilemedim:icon_whis ama onur o şahane sesi ile bize ninni de olsa bir şeyler mırıldansın. Emirin sevabına bizde nasiplenelim.:img-wink:

Ben en çok Yıldızı merak ediyorum, tepkisi ne olacak acaba.

Şimdiye kadar emiri torunu olarak görmedi, ama bence bebeği canlı kanlı görünce, sevinçten ağlayıp, sahiplenecek, öyle hissediyorum. Yıldızın değişimine de bu olay sebep olacak. Ona şimdi her şey basit ve hayal geliyor, torun ayol sevilmez mi? Yıldız emir gelince lale ye karşı da değişecek, kabullenecek. O evden de çıkmayacak.

Durum:
    berdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı arz27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de en güzeli bu olur Lale evde tek olsun sancısı tutsun, böyle yazın zenginler, buda bizim istediğimiz gibi olsun, Onur yolu zor bitirsin o stresli halini izletin bize, arabada da doğurabilir aksiyonlu olsun yeterki, bir dekıl doğurtmasın LÜTFEN.....

Bence de Onur evden gidemeyecek, Lale yi ve oğlunu yalnız bırakmayacak, bırakamayacak. Canım o ninni allahın emri, Lale teeee ağvada söylemişti, ninniler babadan, hikayeler benden diye, doğrumu hatırlıyorum şimdi bilemedim:icon_whis ama onur o şahane sesi ile bize ninni de olsa bir şeyler mırıldansın. Emirin sevabına bizde nasiplenelim.:img-wink:

Ben en çok Yıldızı merak ediyorum, tepkisi ne olacak acaba.

Şimdiye kadar emiri torunu olarak görmedi, ama bence bebeği canlı kanlı görünce, sevinçten ağlayıp, sahiplenecek, öyle hissediyorum. Yıldızın değişimine de bu olay sebep olacak. Ona şimdi her şey basit ve hayal geliyor, torun ayol sevilmez mi? Yıldız emir gelince lale ye karşı da değişecek, kabullenecek. O evden de çıkmayacak.
    Aynen o yol bitmesin falan dedin ya bak heyecan yaptım deli gibi araba kullanan Onur çok güzel olur:good::good:Kucağına alsın burdayım yanındayım desin yine hatta Lale ağlarken o da ağlasın sonra acil bir yere gidip doğursun işte:img-hyste:img-hyste:img-hyste

KIL DOĞURTMAYACAK LALEYİ O KADARcalis

Hatırlayamadım bakmam lazım o sahneye.Onur Emir'in başındna ayrılmaz eminim hatta kimseye elletmesin izlemesi zevkli olur:img-hyste:img-hyste:img-hyste
    Sesi çok güzel zaten ninni söylesin başucunda uyuya kalsın :love01::love01::love01:

Bende senin gibi düşünüyorum bu Yıldız'ın bu halleri nereye kadar.Emir geldiğinde değişeceğine inanıyorum.Nasıl yalancı sancıda dayı demişti emir barıştırdı diye Emir babaannesini değiştirecek öyle umuyorum.Değişmezse de kendi bilir artık son şans:img-beee:

Durum:
    deren1970 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    2,294

Aldığı Beğeni: 1,326

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben geldimmm

Vayy demek Emir Sarıhan geliyor ha :good: Diziye inşallah Emir'in gelmesi ivme kazandırır. Saçma salak davranan Lale yerine anne olan, annelik heyecanı yaşayan Lale ve çok tatlı baba Onur Sarıhan'ı izlemeyi yeğlerim :good::good: Belki Emir'in gelişi raitingleri artıran unsur da olur :img-wink:

Onur Sarıhan işe gitse de eminim kamerayla evi kontrol eder :) oğlunun odasını sürekli kontrol eden

Onur: Alo Lale

Lale: Efendim Onur

Onur: Emir, Emir'in niye sesi çıkmıyor

gibi zırt pırt arayan Onur olsa keşke :img-hyste

Emir'in fotoğrafı masa üstü resmi olsa, hayranlıkla, aşkla oğluşunun (siz Lale izlemek isteyebilirsiniz ama ben Emir'in resmini görmek isterim :) ) fotoğrafına bakan, seven Onur izlesek bol bol :img-in_lo:good:

Evet ya ben baba-oğluşu seyretmek istiyorum. Oğlunu kucağına alan, oğlu ile koltukya uyuyakalan Onur-Emir sahneleri görsek keşke :img-in_lo

İnşallah güzel sahnelerle gelirsiniz bize Aslı-Banu do you understand :img-wink:

Durum:
    arz27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı berdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen o yol bitmesin falan dedin ya bak heyecan yaptım deli gibi araba kullanan Onur çok güzel olur:good::good:Kucağına alsın burdayım yanındayım desin yine hatta Lale ağlarken o da ağlasın sonra acil bir yere gidip doğursun işte:img-hyste:img-hyste:img-hyste

KIL DOĞURTMAYACAK LALEYİ O KADARcalis

Hatırlayamadım bakmam lazım o sahneye.Onur Emir'in başındna ayrılmaz eminim hatta kimseye elletmesin izlemesi zevkli olur:img-hyste:img-hyste:img-hyste
    Sesi çok güzel zaten ninni söylesin başucunda uyuya kalsın :love01::love01::love01:

Bende senin gibi düşünüyorum bu Yıldız'ın bu halleri nereye kadar.Emir geldiğinde değişeceğine inanıyorum.Nasıl yalancı sancıda dayı demişti emir barıştırdı diye Emir babaannesini değiştirecek öyle umuyorum.Değişmezse de kendi bilir artık son şans:img-beee:
    Burcu 29 a atlayamıyor muyuz ya,ben ışınlanmak istiyorum ama.
    bu yılbaşı safsatasını izlemek zorundamıyız ya, biz yine o haftaki bölümü bırakıp bir sonrayı merak ediyoruz oda ayrı.:img-hyste:img-hyste

Ayyyy Burcu Onur diyorsun, lale ile birlikte nefes alıp verir o, ağlamak ne boşa almadılar o kursu. Dur hayal edeyim bi, evet evet çok heyecanlı sahneler olacak eminim, koca bir bölümü buna ayırsınlar, aradaki çerezler de tatil yapsınlar bir hafta, gerçi Betül falan yetişmiş Onurlardalar ama, oda bence bu sefer fitne tohumu ekmeyecektir.En azından bu mutluluk tam olsun.

Lale nin yalancı sancısında Yıldız ne demişti ben de babaannesiyim, kadın bir aksiyon olunca torun olarak görüyor zaten. Ama bu sefer başka.

Düşünsene ,minnacık eldiven içinde yumuk yumuk elleri, Onur a benzeyen siması, küçücük ayaklar, ilgiye şevkata muhtaç, bir cetvel boyunda küçücük bir beden,:love01::love01: Yıldız bu sefer de tav olmazsa daha da olmaz , o zaman da bizim gözümüze sittin sene giremez.

Durum:
    berdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben geldimmm

Vayy demek Emir Sarıhan geliyor ha Diziye inşallah Emir'in gelmesi ivme kazandırır. Saçma salak davranan Lale yerine anne olan, annelik heyecanı yaşayan Lale ve çok tatlı baba Onur Sarıhan'ı izlemeyi yeğlerim Belki Emir'in gelişi raitingleri artıran unsur da olur

Onur Sarıhan işe gitse de eminim kamerayla evi kontrol eder :) oğlunun odasını sürekli kontrol eden

Onur: Alo Lale

Lale: Efendim Onur

Onur: Emir, Emir'in niye sesi çıkmıyor

gibi zırt pırt arayan Onur olsa keşke

Emir'in fotoğrafı masa üstü resmi olsa, hayranlıkla, aşkla oğluşunun (siz Lale izlemek isteyebilirsiniz ama ben Emir'in resmini görmek isterim :) ) fotoğrafına bakan, seven Onur izlesek bol bol

Evet ya ben baba-oğluşu seyretmek istiyorum. Oğlunu kucağına alan, oğlu ile koltukya uyuyakalan Onur-Emir sahneleri görsek keşke

İnşallah güzel sahnelerle gelirsiniz bize Aslı-Banu do you understand
    Emir Sarıhannnnn geliyorrr açılınnnnnnn:happy0064
    :img-hyste:img-hyste
    Onur cidden ofise sığamaz valla kaçar kaçar eve gelir:img-hyste
    Bende masasında Emiri görmek isterim hatta kucağında Emir olan lale olursa da benim için güzel olur:img-wink:
    Alıntı arz27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burcu 29 a atlayamıyor muyuz ya,ben ışınlanmak istiyorum ama.
    bu yılbaşı safsatasını izlemek zorundamıyız ya, biz yine o haftaki bölümü bırakıp bir sonrayı merak ediyoruz oda ayrı.

Ayyyy Burcu Onur diyorsun, lale ile birlikte nefes alıp verir o, ağlamak ne boşa almadılar o kursu. Dur hayal edeyim bi, evet evet çok heyecanlı sahneler olacak eminim, koca bir bölümü buna ayırsınlar, aradaki çerezler de tatil yapsınlar bir hafta, gerçi Betül falan yetişmiş Onurlardalar ama, oda bence bu sefer fitne tohumu ekmeyecektir.En azından bu mutluluk tam olsun.

Lale nin yalancı sancısında Yıldız ne demişti ben de babaannesiyim, kadın bir aksiyon olunca torun olarak görüyor zaten. Ama bu sefer başka.

Düşünsene ,minnacık eldiven içinde yumuk yumuk elleri, Onur a benzeyen siması, küçücük ayaklar, ilgiye şevkata muhtaç, bir cetvel boyunda küçücük bir beden, Yıldız bu sefer de tav olmazsa daha da olmaz , o zaman da bizim gözümüze sittin sene giremez.
    Yok daha 28 var atlayamıyoruz...Olsun yaa bence yeni yıl bölümüde güzel olucak hem iyi dileklerle girecekler yeni yıla mesaj babında :img-wink:

Fragmanı heyecanlı yerlerden bekliyorum hazırlasınlar bir zahmet:calis
    Yenge olarak bebeği görmeye gelmiş normal bunlar sonuçta bebek görmesi bizim adetimiz yani:img-wink:İnşallah Songül postu sermez benondan korkuyorum başbaşa bıraksınlar Onur Lale ve Emiri lütfen:icon_sorr

Evet atlamıştı hemen bende babaannesiyim:img-hysteKadın daha çöp almadı torununa Emir geliyor yetti beee diyerekten sanırım:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Onur o minik elleri ayakları öpsün koklasın ayy düşünmesi bile güzel :love01::love01:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri