Sayfa 190/200 İlkİlk ... 90140180186187188189190191192193194 ... SonSon
1000 sonuçtan 946 ile 950 arası

Konu: No: 309 - Bölüm Yorumları (10)

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    841

Aldığı Beğeni: 625

Bahsedilme
    2 Mesaj

Fragmana göre Lale doğuracak doğuracak da 5 aylık bebek karnıyla doğuran ilk oyuncu olacak.Oyuncunun cazibesi bozulmasın diye karnını büyültmediler ben 5 aylık dedim de 5 aylık bile değil o karın.
    5 aylık bebek karnıyla doğuran ilk kadın olacak Lale
    Oyuncu hep gençkız rollerinde oynadı hedef kitlesi hep genç ama biraz senaryoya bağlı kalınır şuanda kocaman bir karnı olması lazım.Ama tabi o karınla belkide genç izleyici kesim kaybolur albenisi kalmaz diye son ana kadar doğru düzgün bir hamillelik bile giymedi hamilelerin yürümesi biraz değişir karın önde olur biz bunları hiç izlemedik bunlarda iyi oyunculuğun parçaları değilmidir.
    Fil gibi yiyen Lale Ebru şallı kadar bile kilo almadı.

Durum:
    michelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doctor Who
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1115
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    2 Mesaj

Demet'in bugün attığı snapi görmüşünüzdür eminim, az öncede Furkan Sumru Hanımla bir resim paylaştı, şöylede linkini vereyim foruma yükledim...

http://forum.dizifilm.com/forum/show...&postcount=225

Furkan üzgün sıkkın bıkkın yılgın bezmiş küsmüş falan gibi durmuyor, adam işini yapıyor, setinde gayet mutlu olduğunu kaç kere gördük. En son gelen Lösev partisinin Demet Furkan'ın kendilerini çektiklerinden haberdar olmadıkları videolardada gayet iyilerdi, yan yanalardı. Oyuncuların aralarında soğukluk olduğunu düşünüp üzülmeyin bence, aralarında herşey olabilir ama soğukluğun buna dahil olduğunu hiç sanmıyorum. :img-wink:

Snapteki kıla gelirsem, umarım adam doğuma yetişemez birşey olur ve sadece doğumdan sonra Lale'yi kontrol amaçlı ziyaret eder. Bunu temenni etmekten başka birşey gelmiyor elimden, inşallah yanılmayız inşallah Emir'i bu adam dünyaya getirtmez... :mad72::mad72:

Durum:
    asiyedemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı 1993 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 ocak carsamba
    Bu sehir arkadan gelecek başlıyor
    Lale onur sahnesi insallah artk 10 dakika olmaz
    Yoksa isi zor gibi

asiyedemir biz ne yapalım
    Bin kere dedik ettik
    Yok
    Ne zaman dedigimiz olsa sonra daha beteri oluyo
    Ne yapabiliriz ki değil mi ?

Oturur izleriz çünkü onlarn bize saygısı yok bizim kendimize ...karaktere kıl adını takıp dizin en masumunu senarist onun kucağına verir onun kollarında dünyaya açar gözlerini biz oturur izleriz ... Burda biz derken kendimi kasdediyorum yanlış anlaşılmasın

Burcu umarım haklı çıkar

Çarşambaya bi rakip daha gelmiş hoşgelmiş bakalım gözleri kör kulakları sağır şekilde devam edebilecekler mi :icon_whis

Durum:
    1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    10

Aldığı Beğeni: 29

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı asiyedemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapabiliriz ki değil mi ?

Oturur izleriz çünkü onlarn bize saygısı yok bizim kendimize ...karaktere kıl adını takıp dizin en masumunu senarist onun kucağına verir onun kollarında dünyaya açar gözlerini biz oturur izleriz ... Burda biz derken kendimi kasdediyorum yanlış anlaşılmasın

Burcu umarım haklı çıkar

Çarşambaya bi rakip daha gelmiş hoşgelmiş bakalım gözleri kör kulakları sağır şekilde devam edebilecekler mi :icon_whis
    Kör sağır olurlarsa
    Senaristlerin tek dizisi
    Yapımın elinde kalan tek dizi final olur
    Bizde kafamzda bol bol lale onur yazariz
    Hatta buraya yazar birbirimizi mutlu ederiz

Durum:
    berdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı suzican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fragmana göre Lale doğuracak doğuracak da 5 aylık bebek karnıyla doğuran ilk oyuncu olacak.Oyuncunun cazibesi bozulmasın diye karnını büyültmediler ben 5 aylık dedim de 5 aylık bile değil o karın.
    5 aylık bebek karnıyla doğuran ilk kadın olacak Lale
    Oyuncu hep gençkız rollerinde oynadı hedef kitlesi hep genç ama biraz senaryoya bağlı kalınır şuanda kocaman bir karnı olması lazım.Ama tabi o karınla belkide genç izleyici kesim kaybolur albenisi kalmaz diye son ana kadar doğru düzgün bir hamillelik bile giymedi hamilelerin yürümesi biraz değişir karın önde olur biz bunları hiç izlemedik bunlarda iyi oyunculuğun parçaları değilmidir.
    Fil gibi yiyen Lale Ebru şallı kadar bile kilo almadı.
    Merhaba...
    Aslında karnı çok küçük değil çok büyük de değil haklısınız ama bazı insanların böyle oluyor.Benim karşı komşum 2. bebeğiydi böyle top gibi karnı vardı kadın doğuma gitti 38 haftalık .Arkadan baksan hamile demezsin o derece yok gibiydi karnı çok zayıf insanların böyle olabiliyor istisna yani.Erkek bebekte zaten top gibi oluyor karın kendimden de biliyorum kız bebek biraz yayıyor:img-wink:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri