Sayfa 3/202 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1010 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: No: 309 - Bölüm Yorumları (12)

Durum:
    berdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı arz27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir fragmana tav olduk iyi mi beğendik yine:img-hyste

ayarımızı bozdular napalım suçlu onlar

ağız ağza şarkı söylemişler lan ben ayrı mikrofondur demiştim

tea25 nicli arkadaşım seni de tebrik ediyorum :good: tahminin doğru gibi karnı yarık tarifini 3 sayfa yazmadılar her halde onur zarfı açmış sözleşme olduğu belli,filiz her yerde karşşılarına çıktı dedik hep alaya aldık özelden ama bunu tahmin edemedik valla brabo

songülün kısmetine de yemek tarifi düştü afiyet olsun

pelinsuların oyunu yine ellerinde patlayacak

sevgili eşim diyen onur sarıhan sen öyle zannediyorsun o eş değil maalesef beceremiyor o konuyu sende fazla beklenti içine girme,

onura mı furkana mı bilemem de sevgililer gününe fb forması alınmış çok mutlu olmuştur. güzel jest olmuş çünkü fanatikmiş:love01:

kemerde bütün gün çekim yapılmıştı geçen hafta umarım dolu dolu sahneler olur , bakalım hasret kalan çiftin eve girişleri nasıl olacak.
    Valla ayarımızı bozdular bizim niye böyle olduk:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Ama fragman şahaneeeeeeee:happy0064:happy0064

Onur kürsüde ne diyor acaba karısına .Lale sözleşme umrumda değil dedikten sonra birşeyler diyor ki Onur öpücüğü kondurmuş

Ve aynı mikrofonla ağız ağıza şarkı söylemeler alın alına danslar Allahımmmm çok güzeller yaaaa

Durum:
    tea25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sevgili Berdem, desip devamini getirmemisim. Sanirim hakliyim, fragmanin güzelligine bakilcak olursa. ^^

Bu Onur dört dörtlük adamda, su yengesi ve Erole haddini bildirmemesi sinir bozucu.

Hadi onlar akrabasi. Bu Pelinsuya karsi iyilik melegi halleri ne? O senin eski nisanlin. Hadi Lale önemli degil yaninda calissin demis olabilir(Karin cok kiskanc, bunu anlamis olman gerekiyor Onur artik), ama diger calisanlarin konusmasini engelleyemezsin. Eski daireni verirsen, kirada ödemezse herkes metresine ev acti diyecek ve Laleninde aileninde haberi olucak eninde sonunda. Lale hangi duruma düsücek hic düsünmüyor ve beni sinir ediyor. Doktor Onur Lalenin cocukluk arkadasi diye ona yakin davranmasini kiskanan adam, Lalenin onun eski nisanlisini kiskanmasini anlamdiramiyor cidden.

Pelinsu artik zengin yine. Bu yardim niye? Lale sanada kiziyorum. Anlatsana kizim yaptiklarini. Niye sende iyilik melegi oluyorsun Pelinsuya karsi. Kari koca Pelinsu zaafinizmi oldu ne. Bak doktor Onur birsey yapmadi, ama Onur kiskancligini belli etti ve sana karsi acik oldu. Sende Onura acik ol ve anlat herseyi. Isterse intihar etsin Pelinsu. Seni tehdit etti, aileni tehdit etti ve bu tehditler Emiri kaybetmene neden olabilirdi. Niye koruyorsun ki onu?

Durum:
    arz27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı mastic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle yeni sayfa hayırlı uğurlu bol onurlu bol laleli bol aşklı meşkli yorumlarla dolsun taşsın.:good:
    şaşıracaksınız ama bölümü çok sevdim.çok güldüm komedi iyiydi. absürd sahneler yok değildi. şadi nin komando kıyafetiyle izlemesi hele ki.absürdlük zirve yapmıştı ama olsun çok güldük.

lale onur yakınlaşması tam sürprizdi. beklenmedik.ters köşe.
    bu da bir no 309 klasiği.bir hafta rezalet diye bağırtıp ertesi hafta bayıldım çığlıkları attırıyor:img-hyste
    istikrarsız .ama şaşırtıcı. beklenmedik.

onur lale o sahneler güzeldi. istenilen öpüşmeler gelmedi henüz.
    de kızımız level atladı dudaktan temas aşamasına geldi çok şükür:img-hyste
    fragmanda şahane. inşallah yine fragman sahneleriyle kalmaz .daha detaylı daha romantik sahneler izleriz. fragman hakikaten fragman olsun.sahnenin tamamı değil.:calis
    haftayı inanılmaz merak ediyorum. songül zarfı açtı.eyvah ki eyvah.inşallah içinden yemek tarifi olan kağıt çıkar.salak erol yine eline yüzüne bulaştırır
    :img-hyste
    aksi takdirde o sevgililer günü nasıl kutlanır di mi ama .:icon_whis

beğendim beğendim.çok beğendim.:good:
    ben öldüm cennettemiyim:img-hyste:img-hyste

sen bölümü beğendiysen var dır bir hikmeti,:img-hyste:img-hyste

komedi kısmına gülmekten karnıma ağrılar girdi evet haklısın ama , lale konusunda bu hafta bizim opsiyon bitti yer değiştirdik

sanırım siz geçen hafta içinizi dökünce rahatladınız biz geçen haftanın üzerine bu haftayı yükleyince patladık çlikmez bir hal aldı fena hemde:img-hyste:img-hyste

lalenin onura sarılıp öpmesi güzeldi evet ama sinirimden sahnenin tadını çıkarmadım yarın bir kaç milyon yükleme yaparsam coşarım sizinle

fragman evet çok güzel eve dönmüşler hasret le nasıl başa çıkacaklar bakalım,

lale yola gelmiş gibi görünüyor, o sahneleri bir gün çektiler o kadar değildir güzel güzel konuşsunlar bu fırsat ele geçmez bir daha aşk sözleri fısıldamışlardır umarım.

Durum:
    1993 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    10

Aldığı Beğeni: 28

Bahsedilme
    0 Mesaj

bu fragman güzel bölümde güzel olursa
    Sonrasında ne olacakta araları bozulur acaba
    Miras konusu patlar garanti

Durum:
    berdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı tea25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili Berdem, desip devamini getirmemisim. Sanirim hakliyim, fragmanin güzelligine bakilcak olursa. ^^

Bu Onur dört dörtlük adamda, su yengesi ve Erole haddini bildirmemesi sinir bozucu.

Hadi onlar akrabasi. Bu Pelinsuya karsi iyilik melegi halleri ne? O senin eski nisanlin. Hadi Lale önemli degil yaninda calissin demis olabilir(Karin cok kiskanc, bunu anlamis olman gerekiyor Onur artik), ama diger calisanlarin konusmasini engelleyemezsin. Eski daireni verirsen, kirada ödemezse herkes metresine ev acti diyecek ve Laleninde aileninde haberi olucak eninde sonunda. Lale hangi duruma düsücek hic düsünmüyor ve beni sinir ediyor. Doktor Onur Lalenin cocukluk arkadasi diye ona yakin davranmasini kiskanan adam, Lalenin onun eski nisanlisini kiskanmasini anlamdiramiyor cidden.

Pelinsu artik zengin yine. Bu yardim niye? Lale sanada kiziyorum. Anlatsana kizim yaptiklarini. Niye sende iyilik melegi oluyorsun Pelinsuya karsi. Kari koca Pelinsu zaafinizmi oldu ne. Bak doktor Onur birsey yapmadi, ama Onur kiskancligini belli etti ve sana karsi acik oldu. Sende Onura acik ol ve anlat herseyi. Isterse intihar etsin Pelinsu. Seni tehdit etti, aileni tehdit etti ve bu tehditler Emiri kaybetmene neden olabilirdi. Niye koruyorsun ki onu?

Aynen valla tebrik ediyorum sizi :img-wink::good:Onur açmış zarfı uzun uzun yazılar konuşuyor yırtmak istiyor karnı yarık tarifini ayırt eder herhalde:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Bu konuda Onur'a o kadar kızgınım ki sana mı kaldı yaa Pelinsuya yardım etmek.Hadi Lale anlatmadı okey yaptıklarını o ayrı salak anlatsa tabi ki de böyle olmaz ama bu kadın senin eski nişanlın karının tavrını bilmiyor musun?Sana mı kaldı iyilik yapmak bir de eski dairende para önemli değil falan.Başımız çok ağrıyacak valla bu konuda şu an bu durum beni çok mutsuz ediyor fragmanın güzelliğine bile konsantre olamıyorum o derece:865323

Sanırım bu durum şöyle olacak Lale bunu öğrenecek kavgaya tutuşulacak Lale herşeyi anlatacak ve artık Pelinsunun miyadı dolacak ipi çekilecek yani gene kendi kazdığı kuyuya düşecek kenafir gözlü:img-tomat:img-tomat:img-tomat

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri