Sayfa 1/62 123451151 ... SonSon
306 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Nuri - Bölüm Yorumları

Durum:
    nazlikiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ÖzgEfEngin
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Nuri - Bölüm Yorumları

Meltem Cumbul ve Oktay Kaynarca'dan yeni dizi!

İki ünlü oyuncu sitcomda buluşuyor.

Milliyet'in haberine göre, Cumbul, Kanal D'de ekrana gelecek "Nuri" adlı komedi dizisinde Oktay Kaynarca ile başrol oynamaya hazırlanıyor. Diziyi 'Türk Malı'nın senaristi ve yönetmeni Tayfun Güneyer yazıp yönetecek. Projenin yapımcılığını ise Süreç Film'in sahibi Ali Gündoğdu üstlenecek. Çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak dizi için Tem Stüdyoları?nda 1200 metrekare alana büyük bir dekor kuruluyor. Dekorda Alaçatı'da bulunan bir pansiyonun birebir aynısı ve manzarası yapılıyor. Kaynarca ile Cumbul, 17-18 yaşlarında bir kızları olan, boşanmış ama birbirlerinden bir türlü kopamayan komik bir çifti canlandıracak. Kaynarca dizinin de ismi olan Nuri karakterine hayat verecek.

Kaynak: Milliyet

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yine mi Tayfun Güneyer? Bir şu adamı durdursun. Ya da artık komediye el atmaması gerektiğini söylesin. Bİr dizi başlamadan yorum yapmak adetim değildir, ama bu adamın adını duyduğum an ne yazık ki o dizinin kötü ve basit bir iş olacağını düşünüyorum. Bu güne kadarki örnekleri (özellikle son işleri) bunun en iyi göstergesi. Meltem Cumbul'a yazık olacak.
    -

Durum:
    alazafc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    GUM Pektaş
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı onur29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yine mi Tayfun Güneyer? Bir şu adamı durdursun. Ya da artık komediye el atmaması gerektiğini söylesin. Bİr dizi başlamadan yorum yapmak adetim değildir, ama bu adamın adını duyduğum an ne yazık ki o dizinin kötü ve basit bir iş olacağını düşünüyorum. Bu güne kadarki örnekleri (özellikle son işleri) bunun en iyi göstergesi. Meltem Cumbul'a yazık olacak.
    sana %100 Katılıyorum valla.ben bu adamın projelerinden nefret ediyorum.:good:hayret ediyorum valla yılan hikayesini bu adam nasıl yazmış yuhh diyorum.:img-hyste:img-hystegerçekten meltem cumbula yazık olacak,kendisinin oyunculuğunu çok beğeniyorum ama bu adamın senaryolarından uzak olsun.:good::img-yes:

Durum:
    bkmkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ön yargılı davranmaktan ve böyle davrananlardan nefret ederimama bu proje bu fikrimi alıp götürdü.
    Bu adam Türk Malından sonra hala komedi yapabileceğini mi düşünüyor?Diyecek söz bulamıyorum çok yazık =(

Durum:
    ruyaddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    #berensaat
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizi başlamadan olumsuz konuşmak istemiyorum ama ne yazık ki ben de sizinle aynı fikirdeyim.
    Adanalı dizisinin başları da Türk Malı dizisinin de ilk bölümleri çok güzeldi.. Ama Tayfun Güneyer sürekli kendini tekrarlayan bir senarist.
    Oktay Kaynarca'yı gerçekten çok severim. Çok üzüldüm açıkçası bu projede oynamayı kabul ettiği için. Meltem Cumbul da öyle
    İlk bölümüne uygun bir günde olursa Okan Yalabık ve Meltem Cumbul için şöyle bir bakarım. Sonra da devm edeceğimi zannetmiyorum

Kanal D'nin bu diziyi yayınlayacak olmasına da şaşırdım açıkçası. Ne diyelim valla umarım diğer TG dizileri gibi bu da hüsranla sonlanmaz..

Herkese İyi Forumlar =)

Sayfa 1/62 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri