Sayfa 1/27 1234511 ... SonSon
132 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: O Hayat Benim - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart O Hayat Benim - Bölüm Yorumları

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'e ulaştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz.
    Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Lütfen sohbet ortamı oluşturmayınız.

Durum:
    ekin1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Tokat
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart alıntı değildir

Ateş&Bahar :img-in_lo:img-in_lo :love01:

Durum:
    aslanbey09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    evim
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    20

Aldığı Beğeni: 70

Bahsedilme
    0 Mesaj

final bölümünde eski sultan ve efsun geri döndü efsun baharın önce babasını sonra annesini şimdide çoçugunu aldı öte yanda kenanın yaptıkları bu kızın çilesi bitmeyecek galiba tam bir türk filmi oldu dizi

Durum:
    SeyranMesut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Efsun gibi bu neydir demek istiyorum.Sezon finalinde tek beğendiğim şey cerenin değişen saç rengi.Yani dizinin adı o hayat benim diye bu kadar da yapılmaz.Midem bulandı izlerken öyle mecazen falan da değil.Başka yolu yok muydu ya?Efsun karakterini niye baltaladınız.Farkında değil misiniz bu diziyi izleten en büyük faktör deli dolu efsun karakteri.Tamam ilk sezon konusu için izlenmiş olabilir baharın naifliği neler yaşayacağı insanların ilgisini çekmiş olabilir fakat şu son sezon diziyi götüren kesinlikle iyi yönü ortaya çıkartılmış eğlenceli efsun ve tabiki herkes için büyük sürpriz olan arda efsun aşkı.

Misal ben bu diziyi izlemiyordum annem ara sıra bakardı ona da takılırdım niye izliyorsun diye.Sonra ardanın katil olduğu bölüme denk geldim arkasından da evlilik olduğunu öğrendim.İzlemesem de konuya karakterlere hakim olduğum için ilgimi çekti ikisi nasıl olmuş olabilir diye.Yine takip etmedim diziyi ama hep aklımdaydı bir ara bakayım şunlara diyordum internetten bakınırken sevgililer günü bölümüne denk geldim hülyaya oyun yapıyorlardı baya eğlenceli geldiler.Tamam dedim bunlar kadını çıldırtmak için rol yapıyor ama gerçek olması yakındır.İnanılmaz ilgimi çektiler baktım ki artık bölüm kaçırmıyorum sırf ikisi için.Çoğunlukta böyle düşünmüş ki orta karar giden reytingler tekrar zirveye çıkıverdi.Sonrasında biraz koptular bu çiftten başlayan maçlar falan da derken ciddi bir düşüş yaşadı.

Kusura bakmasınlar ama bu saatten sonra da zor toparlanır bahar karakterinin eskisi kadar ilgi çekmediğini düşünsem de ezginin gidişi de etkileyecektir katledilen efsun karakteri cabası.Halbuki yine aynı konuyla efsuna da zarar vermeden o hayat benim demenin çok basit bir yolu vardı.O bebek doğduğunda diğerleri görmeden sultanın eline geçecekti efsunun hiç bu planlardan haberi olmayacaktı sultan kimsesizmiş gibi verecekti efsuna böylece sevilen efsun da harcanmayacaktı.Zamanla çocuğa iyice bağlanan efsunla gerçeği öğrenen baharın o hayat benim kavgasını izlerdik.

Ne oldu şimdi böyle gerçekler ortaya çıktığında arda dahil kim affeder efsunu.Ben çok sıkıldım efsunun şeytan baharın melek gösterilmesinden.İki kardeş de mağdur olsa olmuyor mu?İlla yazık bahar pis efsun mu dememiz lazım?Bahar bal gibi efsunun bebeğini öldürdü anne olma şansını elinden aldı.Kaza falan da değil hamile bir kadın öyle itilmez.Araba çarpmasa yere düşüp de çocuğunu kaybedebilirdi ama olur mu masum bahar o.Kaldı ki bence bahar ve ateş o kötü gösterilen efsundan daha bencil(Şu son iğrenç olayı saymıyorum).Kim onlar için ne yapmış umurlarında değil tek düşündükleri kendi mutlulukları.Şu getirilen duruma çok sinirliyim.Hayır efarı da bitirdiniz.Zaten bir yerden sonra bu çift yanlış idare edildi.Bir süre daha duygularını içlerinde yaşayıp atışmalarıyla ilerletilmeliydi.Zeynep olayı çok sündürüldü.Affar olayı falan gereksizdi kim niye zeynebin afra tafrasını izlesin hikayesini merak etsin.Aybüke yine istenmeyen ot rolünde medcezirde de az sinir etmedi.

Düşünüyorum burdan nasıl dönülür diye çok zor.Bu bebek olayı birkaç bölüme ortaya çıkmalı.Bunu da arda yapmalı.Efsun zaten son sahnede normal değildi bu da arda tarafından fark edilmeli.Efsun denizi kendi doğurduğunu düşünsün iyice psikolojisi bozulmuş olsun ve hastaneye yatırılsın.Çocuğu kaçırması akıl sağlığının yerinde olmamasına bağlansın belki böyle toparlanır.Tüm bunlar da fazla uzatmadan yapılmalı.Sonra o hayat benim diyecek başka konu bulursunuz.Yeterki sevilen efsunu biran önce seyirciye kazandırın.

Yeni sezonda efsun ve arda daha mı ön planda olur acaba?Öyle olsun bence baharı canlandıracak oyuncu değil ceren ilk başrol olmayı hak ediyor.Gerçi hak ettiği bu dizi değil de neyse.Ozan da aynı şekilde keremcemin yanında bulunsun.Evet kendisinin oyunculuk konusunda daha çok yolu var kendini geliştirmesi lazım fakat arda karakteri ateşten daha önemli bana göre.Ayrıca ozanın oyununu geliştirmesi gerektiğini düşünsem de replikleri okuyuşunu vurgularını çok beğendiğimi söylemek istiyorum bir oyuncu için en önemli şeylerden biri bence ardayı dinlemeyi çok seviyorum.
    Aynı şekilde ezgi ve ceren için de geçerli bu baharı sevmesem de ezgiyi arayacak gözlerim.Tam bahara yakışan bir oyuncuydu fakat tercihi doğru çok yetenekli bir kadın yolu açık olsun.
    Çok arayacağım oyunculardan biri de ahu hanım.Hülyasız kaynişsiz nasıl olacak şimdi.En az ezginin gidişi kadar etkileyecek.Hülya olmadan ohb düşünemiyorum.Emeklerine sağlık.
    Ceyda ateş kalıyormuş galiba.Cemre inanılmaz itici şirret bir karakter hele hülyanın yokluğunda katlanılmaz.Doğru düzgün efar göremeyeceksek izlemeyi düşünmüyorum zaten.

Durum:
    joshuajeanne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ceyda Ateş baş rol oyuncusu. Gelecek sezon Efsun ve Cemre baş karakterler olacaktır. Cemrenin içinden bir şirret çıkacağı belliydi. Daha önce dediğim gibi Bahar karateri için de sönük bir oyuncu bulur jenerikte 10. Siraya atarlar.

Sayfa 1/27 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri