3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: The O.C 2. Sezon Özet

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  Beyaz Balina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  20.07.2005
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  241
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart The O.C 2. Sezon Özet

  arkadaşlar 2. sezon bölümlerinin uzun özetleri burada.

 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  Beyaz Balina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Figüran
  Üyelik tarihi
  20.07.2005
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  241
  Konular
  1
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  201 - The Distance

  Kirsten’in Sandy’ye kızgın olduğu her halinden bellidir. Sandy bu kızgınlığın kendisine değil, tüm yazı Luke ile birlikte geçiren Seth’e olduğunu düşünür. Kirsten Sandy’ye Seth’i geri getirmesi gerektiğini yakında okulların açılacağını söyler.

  Mavi ve güneşli gökyüzünün altında yatan Summer ve Marissa, bir yandan konuşup bir yandan da buzlu çaylarını yudumlamaktadırlar. Summer buzlu çayın içindeki alkolün çok olduğunu söyler, Marissa ise bunun OC tarzı buzlu çay olduğunda ısrar eder. Summer Marissa’nın alışverişe gitme fikrini reddederek yeni erkek arkadaşı Zach ile buluşmaya gider.

  Yazın başlangıcında Theresa ile Chino’ya geri dönen ve burada bir inşaatta çalışmaya başlayan Ryan uzamış saçları ve kirli sakalıyla artık daha olgun gözükmektedir.Onu inşaata bırakan Theresa’ya soyulmuş portakalların bu sert adamlar tarafından kabul edilmesine pek de faydası olmayacağını söyler.

  Buzdolabının üzerindeki Chrismukkah’a ait resmi gören Kirsten dayanamayıp Seth’i arar. Kısa bir konuşmanın ardından Seth OC’ye geri dönmeyeceğini söyleyip telefonu kapatır.Kirsten’in üzgün suratını gören Sandy aynı şeyi sabah kendisinin de denediğini ve en az onun kadar başarısız olduğunu söyler. Artık ikisi de Seth’i geri getirmenin yolunun Ryan’dan geçtiğini anlamışlardır.

  Ryan’ın çalıştığı inşaata giden Sandy, ona durumu anlatır ve Portland’a bir uçak bileti verir. Ryan ise bütün yaz boyunca Seth ile görüşmediğini, Şimdi oraya gitmenin işe yaramayacağını söyler. Sandy yine de fikrini değiştirmesi ihtimaline karşı bileti ona verir.

  Arabasıyla otoparka giren Sandy’yi burada Calep beklemektedir. Sandy neden burada buluştuklarını sorar. Calep dinlendiğini düşünmektedir ve tedbirli davrandığını söyler. Yaz başında hakkında çıkan haberlerden sonra, savcılığın bütün yazı sessiz geçirmesine anlam verememektedir. Sandy ise ya büyük bir davaya hazırlandıklarını ya da ellerinde hiçbir şey olmadığını söyler. Uçağa yetişmesi gerektiğini söyleyen Sandy havaalanına doğru yola çıkar.

  Luke ile birlikte çalıştıkları yerden dönen Seth’i evde bir misafir beklemektedir. Gelen Sandy’dir. Akşam yemeğine otururlar ve yemekte sinirler gerilir. Seth bütün hayatı boyunca yanlışları anlatılan Newport’ta Ryan olmadığı sürece kalamayacağını söyler.

  Marissa karanlıkta cankurtaran kulübesinde oturmaktadır.Telefonunu çıkartıp Ryan’ı arar ancak ancak uzun bir sessizlikten sonra telefonu kapatır. Telefonun öbür ucundaki Ryan arayanın kim olduğunu tahmin etmekte zorlanmaz, ancak onun için de konuşmak bir o kadar zordur. Bütün bu olanları sessizce dinleyen Theresa tekrar uykuya dalar.

  Ertesi sabah Ryan bavullarını toplamıştır ve Seth’i görmek için havaalanına doğru yola çıkmak için kapıya doğru yönelir. Theresa nereye gittiğini öğrendikten sonra, Ryan’ın doktor randevusunu unutmasına üzülür. Randevuya annesiyle gideceğini söyler ve Ryan’ın gitmesine izin verir.

  Sandy Luke’un babasından önceki akşam yaşanan gerginlikten dolayı özür diler. Mutfağa giren Seth yeni bir tartışmaya hazırdır ama Sandy onu eve dönmesi için zorlayamayacağını, kapının her zaman açık olduğunu söyler. Seth babasına anlayışı için teşekkür eder ve evden çıkar.

  Bu arada Summer’ da Cohen’lerin evine giderek Seth’e ait tüm eşyaları yatağının üstüne boşaltırç Kirsten eğer annesi olmasaydı aynı şeyi yapacağını söyleyerek Summer’a destek olur.

  Luke ve Seth işten eve gelirler ve Luke’un babası yine bir misafirleri olduğunu söyler. Bu sefer gelen Ryan’dır. Birbirlerine sarılırlar ve görüşmedikleri üç ayda neler yaptıklarını anlatırlar.

  Luke, Seth vee Ryan playstation oynarlarken ryan’ın telefonu çalar. Arayan Theresa’dır ve ağlamaklı bir sesle, doktora gittiğini ve doktoroun bebeğin kalp atışını bulamadığı söyler. Theresa bunun bir işaret olduğunu, zaten Ryan’ın sadece bebek için Chino’ya döndüğünü artık böyle bir sorumluluğunun kalmadığını ve geri dönmemesini söyler.

  Telefonu kapatırken Theresa’nın annesi odaya girer. Bebek ve Ryan için en doğrusunun bu olduğunu ve Ryan’a yalan söylemekle doğru yaptığını söyler.

  Ryan olanları Seth’e anlatır, artık Chino’ya geri dönmesi için bir sebebp yoktur. Seth de artık Portland’dan sıkılmıştır. Beraber evlerine dönmeye karar verirler.

  __________________________________________________ _______________


  202 - The Way We Were


  Yine parlak bir Newport sabahında Seth ve Ryan, havuz evinde okula gidip gitmeme konusunda bir tartışmaya tutuşmuştur. Ryan, bunun sıradan bir gün olduğunu ve gitmeleri gerektiğini düşünmekteyken; Seth ise Summer ile tekrar karşılaşacağı için korku duymakta ve gitmemeleri konusunda ısrar etmektedir. Seth, ilişkisini düzeltmek için ufak da olsa ümitlense de ne yapacağını bilmemektedir. Ryan ise ona sadece Summer ile gerçekleri konuşması gerektiğini söyler. Seth’in buna cevabı ise okuldan kaçmalarını kolaylaştırmıştır. “Marrissa’dan özür diledin mi?”. Ve okula gitmemek gerektiği kanaatine varılır.


  Ryan ve Seth takımı maceraya geri dönüyor. Bugün okulda ne olduğunun hiç bir önemi yok, birbirlerine dayanarak krizi aşmaya çalışacaklar. Bu sırada evde süren inşaatın tam bir felaket olması ve Archie’nin ev işlerine iyice karışması sinirleri bozmaktadır. Kirsten ve Sandy çocukları okula hangisinin götüreceği konusunda tartışırken, Archie onları götürme konusunda gönüllü olur.


  Archie’nin kamyonetinin arkasında, inşaat malzemeleri ile birlikte okula gelen Seth ve Ryan kimse tarafından görülmemiş olmayı dilemektedir. Okula girdikten sonra Summer ve Marissa ile karşılaşan ikili için önemli bir an gelmektedir. Ve dördü bir araya yeniden gelmiştir. Marrisa ile Ryan’ın birbirine sarılması aralarındaki buzları eritmiştir. Ve birbirlerini görmek çok hoşlarına girmiştir. Summer ise arkasını dönüp okula doğru gitmektedir. Seth ise yıkılmış durumda Summer’ın peşinden gitmektedir. Ryan ve Marissa ise okuldan sonra takılmak için sözleşirler.


  Summer ve Seth kovalamaca sonunda karşılaşırlar. Summer artık Seth’i beklemekten sıkıldığını, erkek arkadaşıyla buluşması gerektiğini söyler ve oradan uzaklaşır. Seth ise sessizce “Erkek arkadaş” kelimesini aklından geçirir.


  Sandy ise Caleb’i alkollü bir şekilde, barda bulur. Caleb, Sandy’e sonunda yargılanmak için savcılığın gerekli kanıtları bulduğunu söyler. Rüşvet vermekten dolayı yargılanacaktır. Ve Sandy’nin kendisine yardım etmesini talep eder. Sandy ise ne yapacağı konusunda kararsızdır.


  Hailey ise Jimy’nin yatında ve arkadaşı Susie ile konuşmaktadır. Ve henüz Jimmy’e haber vermediğini söylemektedir. Jimmy’den gizlediği sırrı acaba ne zaman açıklayacak. Jimmy ise daha uzaklara gitmeyi teklif eder. Hailey ise hala telefon görüşmesinden bahsetmemiştir.

  __________________________________________________ _______________

  203 - The New Kids on the Block


  Sandy, Calep’e artık şirketin başından ayrılması gerektiğini ve yeni bir CEO açıklamasının doğru olacağını anlatır. Bu sırada okluda Ryan Lindsay ile karşılaşır ve üzerine yanlışlıkla buzlu kahve döker. Durumu düzeltmeye çalışırken ise sakarlıkları devam eder.

  Julie Calep’a her zaman yanında olduğunu ve eğer gerekirse sorumluluk alabileceğinin sinyallerini verir.

  Fizik dersinde tek boş yerin Lindsay’in yanı olduğunu gören Ryan mecburen onun yanına oturur.Öğretmenin onları Lab-eşi yapması ise olayın tuzu biberi olur.

  Okuldan sonra Walkmen konserinin biletini bulmak için Bait Shop’a giden Seth ve Ryan bilet kalmadığını görürler. Çalışanlara ise hala bilet verilmektedir. Bu gören Seth, mekanın yöneticisi Alex’den iş ve bunun karşılığında konser bileti ister. Alex ise ona paspası verip tuvaleti gösterir.

  Lindsay Ryan’ a fizik ödevini yaptığını ve bedavadan bir A alacağıni söyler. Ryan ise öğretmene durumu anlatır ve yeni bir ödev verilmesi gerektiğini söyler. Lindsay şimdi ryan’ın gerçekten de salak olduğunu düşünmeye başlamıştır.

  Bait Shop’ ta ise Seth Alex’ e bu işe Summer için girdiğini ve biletleri ona ve Zach’e vereceğini söyler. Alex ona kızları küçümsememesi gerektiğini, Summer’ın durumu anlayacağını söyler. Öte yandan Cohen’lerde Sandy Kirsten’a Calep’ın avukatlığını yaptığı için işinden kovulduğunu söyler.

  Seth akşamüstü Summer’a gider ve biletleri verir. Summer bu davranışı takdir eder ve Seth’in gerçekten değişmiş olabileceğine inanır. Julie ise Jimmy’ye Calep ile aralarındaki sorunları anlatır. Jimmy Julie’nin güçlü bir kadın olduğunu ve bunları atlatacağını söyler.

  Okulda ise Ryan ve Lindsay anlaşmazlıklarını çözmeye çalışmaktadırlar. Lindsay Ryan’ın şımarık ve zengin olduğunu, onun gibilerle arkadaşlık kurmak için zamanı olmadığını söyler. Lab ödevini ayrı ayrı hazırlamaya karar verirler. Bu arada Zach, Summer’a Seth’le aralarındaki olayı çözmeleri için süre vermeyi teklif eder. Summer Zach’in ne kadar olgun olduğuna şaşırır.

  Başka bir terde ise Nichols’lar ve Cohen’ler şampanyalarını yudumlamaktadırlar.Calep Newport Grubunun yeni CEO’sunun Julie olduğunu açıklar. Bait Shop’ta ise Walkmen mekanı inletmektedir.Seth, Zach ile gelen Summer’a yer ayarlar.

  Sandy Calep’a hemen Kirsten ile arasını düzeltmek için bir yol bulmasını söyler. Calep Julie’nin görevinin göstermelik olduğunu, bütün işi yine Kşrsten’in yapacağını söyler.Sandy ise Kirsten’in işe döneceğinden o kadar emin değildir.

  Bu arada Summer Seth’e teşekkür eder ve yanağına bir öpücük kondurur.Seth ise karşılık olarak onu dudağından öpmeye çalışınca, Summer onu tüm geceyi bu amaçla yapmakla suçlar ve artık görüşmemeleri gerektiğini söyler.

  Ertesi gün Seth neyin yanlış gittiğini anlamaya çalışır. Ryan’ın ise ödev kontrolü için Lindsay ile buluşması gerekmektedir ve ona zaman ayıramaz. Kirsten Sandy’ye , Julie Newport Grubunun başında olduğu sürece işe dönmeyeceğini söyler.

  Nichol villasında ıse Marissa’nın beklenmedik bir ziyaretçisi vardır.Gelen Seth’dir ve Summer’ın nerede olduğunu öğrenmek ister.

  Calep Kirsten’ e uğrar ve onu mali işlerin başına getireceğini, zaten parayı kim kontrol ederse şirketi de aslında onun kontrol ettiğini söyler. Okulda ise Lindsay Ryan’ı yanlış tanıdığını söyler ve ondan özür diler. Onlar şakalaşırken Marissa kapının camından onları görür ve üzgün bir şekilde uzaklaşır.

  Summer’ babası ve Zach’le birlikte yemek yediğini göre Seth ise yıkılır ve kendini restorandan dışarı atar. Limana bakan bankta oturan Marissa’yı görür ve onun yanına oturur.Şuanda belki de OC’deki en yalnız iki insandırlar.

  __________________________________________________ ______________


  204 - The New Era

  Seth, Ryan’dan kız arkadaşı bulma konusunda yardım ister. Asıl niyeti Summer ve Zach’e gösteriş yapmaktır. Yıllığa bakarak hem kendine hem de Ryan’a bir kız aramaya başlar. Ryan ise bu sene kimse ile çıkmayacağını söyler.


  Seth ve Ryan okul bahçesine çıkarlar... Seth yoldan geçen kızlara bakarak kendi kız arkadaşını belirlemek ister. Ve bir anda seçimini yapar. Lindsay. Ve tabii ki Lindsay’le muhabbeti olan Ryan, Seth’e bir randevu ayarlamak zorundadır. Bu sırada Marissa ve Summer’da ilişkiler üzerine kafa yormaya devam ederler. Summer’ın düşüncesi şudur. “Cohen virüs ise, Zack panzehir.”


  Sandy ise Caleb ile görüşmektedir. Artık tek müşterisi Caleb Nichols her geçen gün daha da suçlu duruma düşmektedir. Caleb ise durumu pek ciddiye almayıp yemek yemeyi tercih eder.


  Okulda ise Ryan, Lindsay’in yanına gider ve bir randevuyu kabul edip etmeyeceğini sorar. Lindsay ise gözleri gülerek kabul eder. Ryan ise Seth ile randevuyu kabul ettiği için teşekkür eder. Lindsay ise laf ağzından çıktığı için biraz pişmandır.


  Julie, Newport Grup’ta yeni CEO olarak göreve başlar. Ve şirketin daha da içine sokulmak ister. Kirsten ise yarın çok önemli ve büyük bir sunum olduğu ve başarılı olamazsa şirketin büyük darbe alacağını söyler.


  Ryan, Seth’in yanına gider ve Lindsay ile bir randevu ayarladığını söyler. Seth bir anda kendine güvensizlik hisseder. Ve yanında Ryan olmazsa randevuya gitmeyeceğini söyler. Fakat Ryan’ın bir randevusu yoktur ve yanlarında komik duruma düşecektir. Ama Seth buna da çözüm bulur; ateşli patronu Alex ile Ryan’a bir randevu ayarlayacaktır.


  Newport Grup’ta büyük gün gelmiş ve toplantı başlamıştır. Toplantının ortasında Julie içeri dalar ve kendisni tanıdır. Ve masadaki belgeye bakıp bir kopya da kendisine ister. Bu bir yemek menüsünden başka bir şey değildir aslında.


  Sunumun kötü geçmesinin ardından soluğu Jimmy’nin yanında alan Julie, başarısızlığının sebebini merak etmektedir. Jimmy ise ona “Bak Kirsten kadar tecrübeli olmayabilirsin, ama sen Julie Cooper’sın zengin erkeklerden para nasıl alınır iyi bilirsin git ve kendi yönteminle çöz” tavsiyesini verir.


  Ryan ve Seth’in randevu saati de gelmiştir. Grup takılması hiç de beklendiği gibi gitmemektedir. Ne Alex ile Ryan arasında ne de Seth ile Lindsay arasında uyum vardır.


  Evde ise Kirsten boş bir şekilde TV izleyen Sandy’nin yanına gelir. Sandy resmen depresyondadır, çünkü Caleb’in tavırları durumu iyice kaosa sürüklemektedir.Ve birden kapı çalar; Julie bir parti düzenleme fikri ile gelmiştir, Kirsten ise yarın gelmesini söyler. Ama artık çok geçtir, partiyi düzenleyenler içeri girmiştir bile ve Newport’un en önemli iş adamları içerdedir.


  Grup takılmasında yavaş yavaş ölen Seth ve Ryan için işler daha da kötüye gitmeye başlar, Marissa, Summer ve Zach partiye gelir. Seth ani bir manevrayla Lindsay’e sarılır ve Summer da benzer bir hareketle Zach’e sarılır. Lindsay ise durumu biraz da olsa tahmin eder.


  Klübün dışında ise Sandy bir takip ile Caleb’in bir kadına para verdiğini görür. Ve barda onun yanına gider, Caleb onun eski bir arkadaş olduğunu söyler. Sandy bu kadının Rene Wheeler olduğunu tahmin eder. Caleb inkar eder, ancak Sandy bunu çoktan polise doğrulatmıştır. Caleb, Sandy’nin kendisini rahat bırakmasını ister ve Sandy’de orayı terk eder.


  Sahnede Killer grubu şarkı söylerken, Seth, Lindsay’e durmadan Summer’dan bahseder. Seth ondan ayrılmasının çok iyi olduğunu ve artık onu hiç düşünmediğini söyler ve sürekli saçmalar. Ve Lindsay, dışarı çıkan Summer’ı göstererek koşarsa yetişebileceğini söyler. Alex’de bu sırada Ryan’ın Lindsay’den hoşlandığını fark eder ve gidip onu yakalamasını söyler.


  Summer, kendisi ile tartışan Zach’in peşinden gitmektedir ve Seth ile hiç bir alakası olmadığından bahsetmektedir. Ve Zach ona Cohen’e gitmesini söyler. Seth ise onlara yetişir fakat Summer defolup gitmesini söyler. İçerdeyse Ryan, Lindsay ile konuşmaya çalışır, Lindsay ise bu akşam yeterince konuştuğunu söyler.


  Cohen’lerin evinde party tüm hızıyla devam etmektedir. Julie çekiciliği ile Bay Herbert’i etkiler ve sözleşmeyi imzalatır. Jimmy’e teşekkür eder, Julie kendi yöntemiyle işi çözmüştür.


  Seth ve Ryan randevularını değiştirmek için birbirleri inle anlaşırlar ve grup takılması için kızlardan özür dilerler. Seth, Alex’i dondurma ısmarlamaya çağırır. Bu sırada Alex dudaklarına bir öpücük kondurur.


  Ryan’da Lindsay’in peşinden koşar ve onu eve bırakmayı teklif eder. Lindsay reddeder. Ryan durağa gidip yanına oturur. Ve Seth ile randevu fikrinin saçma olduğunu kabul eder. Lindsay aslında Ryan ile randevuya evet demiştir. Ryan’ın kafası karışmıştır. Lindsay şimdi onun aptal olduğunu düşünmektedir Ryan’a göre. Ve birden ortam yumuşar...

  __________________________________________________ _______________


  205 - TheSnO.C.

  Geçen gecenin küçük bir değerlendirmesinin ardından, Seth ve Ryan artık Alex ve Lindsay ile olan ilişkilerini bir ileriki aşamaya taşımaları gerektiğini düşünmektedirler. Bir kış dansı olan SnO.C. ise tam da bu amaca hizmet edebilecek niteliktedir.Bu arada Marissa ise Julie’nin haberi olmaması sebebiyle D.J’i dansa davet etmek istememektedir.


  Sandy Caleb’a ulaşmak istemektedir ancak telefonlarına cevap alamaz. Kirsten açıklamaktansa hapse girmeyi tercih edeceği şeyin ne olduğunu anlamakta zorlanmaktadır.


  Lindsay’i dansa çağıran Ryan Aldığı cevap kaşısında şaşırmıştır. Lindsay arkadaş olarak kalmalarını söylemektedir. Oysa daha çıkmamışlardır bile.


  D.J. öğle arasında Marissa ile buluşmak ister ve buluşurlar. Onları Marissa’nın yatak odasında yakalayan Julie ise karşılaştığı manzara karşısında şok olmuştur.


  Summer’ı dansa davet etmek isteyen Zach, ilk önce Ryan’la konuşur. Ryan Seth’in artık Summer’ı aklından silmeye çalıştığını ve onu davet etmesini söyler. Bu sırada Seth ise Alex’i SnO.C’ye davet etmektedir.Alex ise onunla asla bir ilişki yaşayamayacağını ve o öpücüğü unutması gerektiğini söyler.


  Okulda ise Ryan Marissa’ya dansa ait dekorasyonları taşımasına yardım etmektedir. Beraber şakalaşırken onları gören Lindsay ise bu durumdan pek de hoşnut değildir.Lindsay’in yanına gelen Seth ise hala onu dansa davet edebileceğini, çok geç olmadığını söyler.Bu arada dansa gidecek kimseleri olmayan Ryan ve Marissa ise beraber arkadaş olarak gitmeye karar verirler.


  Alex konusunda Summer’ın fikrini soran Seth ise, anlatılanlardan sonra Alex’in onunla küçük bir oyun oynadığını anlar. İkisini konuşurken gören Zach ise oradan ayrılır.


  Sandy arabasını park etmeye çalışan Renee Wheeler’ı şaşırtır ve Caleb’la aralarında ne geçtiğini sorar. Sandy hala ikisinin ne için hapse girmeyi göze aldığını anlamaz.


  Zach’i dansa çağıran Summer ise aldığı cevap karşısında şaşırır; “Neden Seth’i çağırmıyorsun, eminim hayır demez!” bu arada Bait Shop’a geri dönen Seth ise Alex’in oynadığı oyunu oynar ve ona soğuk davranır.


  Ryan dansa gitmeye hazırdır ancak Seth hala pijimalarıyla kanepede oturmaktadır.Ryan ve Marissa’nın yanında fazlalık olacağını düşünmektedir.Sandy ve Kirsten ise onu dansa gitmeye ikna ederler.Bu arada Summer Marissa’larda beklemektedir ve onun da kavalyesi yoktur.Ryan ile birlikte Seth’de geldiğinde ise ikisi de çok yaşırır. “Zach yok mu?”


  Cohenlerde Sandy Caleb’la konuşmaktadır. Renee ile Caleb arasında geçen ilişkiden haberi olduğunu söyler.!6 yılın bu hatayı saklamak için çok uzun bir süre olduğunu söyler.”Tabii eğer ortada çocuk yoksa!” Ama Caleb hala savcılığıa bu yönde ifade vermek istememektedir.


  D.J. davet edilmemesine rağmen dansa gelmiştir.Ancak smokini olmadığı için içeri giremez.Zaten Marissa ile birlikte rahat olamayan ve geceden sıkılmış olan Ryan’da ona ceketini verir ve D.J. de dansa katılır.Summer ve Seth dans ederlerken salona giren Zach buna çok sinirlenir ve onların hiç ayrılamayacak çiftlerden biri olduklarını söyler.


  Lindsay’in evine giden Ryan onu Freud terlikleriyle ders çalışırken bulur.Aslında başından beri onunla dansa gitmek isediğini söyler ve Lindsay’den özür diler.Lindsay ise birlikte olmamaları gerektiğini yineler.


  Bait Shop’a giren Zach burada içkisini yudumlamaktadır. Kiminle konuştuğundan habersiz Alex ile dertleşir.Alex de tabii durumdan habersizdir ve kızın yanına geri dönmesi gerektiğini, eğer düştüğünde yanında olamayacaksa, nasıl kendini bırakabileceğini söyler.”Seth Cohen mi? Onun benden üstün bir yanı yok” Bunun üzerine Zach oradan çıkar ve dansa doğru gider.Alex ise neye sebep olacağının farkına yeni varmıştır.


  Dans bitmeye yakındır ve Seth Ryan’ın arabayı alması sebebiyle Summer’ın onu eve bırakıp bırakamayacağını sorar.Summer ise hala Marissa ve D.J. i beklemektedir.İkisi bir banka otururlar ve beraberce beklerler.Onları bu halde gören Zach ise kendini kaybeder ve Seth’in yüzüne bir yumruk atar.Hemen ardından ise Alex gelir; “Bundan sonrasıyla ben ilgilenirim Summer!”


  Seth’in gözündeki şişlige buz koyan Alex, ona kendini savunmayı öğretmeye çalışır.Bu arada ikili yakınlaşır ve öpüşürler.


  Ryan’in kaldığı havuz evine gelen Lindsay ise Ryan’dan özür diler bir türlü susmayı başaramaz.Ta ki , Ryan onu öpene kadar.


  Renee Wheeler Cohenlere gelmiştir ve dava hakkında konuşmak ister.Bu sırada Ryan ve Lindsay mutfağa girerler; “Anne burada ne işin var?”

 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  ebru_bdr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Set Görevlisi
  Üyelik tarihi
  19.10.2006
  Yer
  Muğla
  Mesajlar
  2
  Konular
  0
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  0 Mesaj

  Standart

  teşekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Seviyor Sevmiyor - Özet
  By *Sultan* in forum Seviyor Sevmiyor
  Cevaplar: 17
  Son Mesaj: 10-02-17, 21:11:02
 2. Sudan Bıkmış Balıklar - Bölüm Özetleri
  By *Sultan* in forum Sudan Bıkmış Balıklar
  Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 26-09-12, 17:13:46
 3. En Sevdiğiniz Sezon?
  By maviguvercin in forum The O.C.
  Cevaplar: 67
  Son Mesaj: 03-07-12, 03:31:29
 4. Kalpsiz Adam - Bölüm Özetleri
  By ehlocan in forum Kalpsiz Adam
  Cevaplar: 11
  Son Mesaj: 18-12-08, 16:36:17
 5. The O.C. Sezon 1 Özet
  By Taurus in forum The O.C.
  Cevaplar: 10
  Son Mesaj: 28-06-05, 03:06:29

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

webmaster forum
netspor
taraftarium24
yerli filmler
diziizle.blog
fragmanlar
juul
One Hit Wonder
Bu sistem vBulletin® alt yapısına sahiptir, Version 4.2.5 kullanılmaktadır. Telif hakları, Jelsoft Enterprises Ltd'e aittir. Copyright © 2020

Mobil Ödeme bahis
cratosslot giriş
vdcasino
meritroyalbet
güvenilir casino siteleri
canlı casino
meritroyal bet
casino siteleri
canlı rulet
deneme bonusu
ilbet giriş
bursa escort
kartal escort
maltepe escort
bahis siteleri
güvenilir casino siteleri
casino siteleri
canlı bahis siteleri
escort ankara

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.