Asye dair son seriyi de izledim... Acikcasi asden sonraki en iyi okul burasi olmus... Kurtuluş lisesi ve siraselviler lisesinden daha iyiydi varlık koleji...

Basrol nehir beni hic sarmadi... Yigit ve batunun ikiz kardeş cikmasi kliseydi...

Tarkanin merti kullanarak periyi takip ettirmesi dikkat cekiciydi, keske dizi 20. Bolumde bitseydi de tarkanin nasıl ortaya cikacagini gorseydik...

Dilara da perinin ekonomik durumunu ogrenmisti en son, onun napacagi belirsiz bi sekilde bitti dizi...

Ben doruk ve sebnemi sevdim ama yazik sonradan asyanin peşinde kosturttular cocugu... Yine de asya, aysegulun en iyi performansiydi asde. Elbette asyayi meryem veya melise tercih ederim.

Mavi sakal as serisinin ilk psikopatiydi. Sonra kerem efsane oldu. Yan karakterlerden de psikopatlar vardi tabi. Ama buyuk zafer dunyasi disindan birileri olarak arka siradakiler umuttaki anil altanin oynadigi psikopat, nurgule donusen zehra, vs gösterilebilir. Elbette ogr kemalde de bi ms taklitçisi vardi. Bu da haluktu. Ve sapigin o oldugu bastan beri tahmin edilebiliyodu. Bari iyi bi oyuncu oynasaymis pedofil halugu.

Nazliyi kullanan zengin cocugunun adini unuttum. O da rol yapamiyodu...

Ayse de mine hocanin taklidiydi...

Komiser tarik ilk bu dizide görülmüş... Daha bi suru oyuncusu oynamis asnin ilk 4 sezonundan... Iyi kulagi olan benim gibiler icin yapilan dublajlar bile tanıdık geldi... Demem o ki asyi daha az taklit etse aslinda zamansız bitmezmis... Her neyse as umut ve tnt bolumlerinden iyidir...

onceki syflari okumadan atmasaymisim keske yorumumu... Onceki syflarda guzel seyler konusulmus... Benim aklimdan geçen ama sonra unuttugum romeo ve juliet benzerligi dile getirilmis ki evet, asye bu kadar benzetilmeye calisilan bi seride r&j normal...

Erkeklerden sevdiklerim:
Mert
Tarkan (biraz)
Orhan

Sevmedigim: KAAN
Haluk

Kizlardan sevdiklerim:
Peri
Esmer dilara

Sevmedigim:
Sarisin dilara :img-hyste

Ciftlerim:
Sebnem&doruk ve Peri&Tarkan (rol icabi da olsa biraz mert&peri)

Bir de orhan var dizide kendisi kurtlar vadisi ndeki jurgen olur adam ne cok dizide oynamış:)
Dizide bol bol karakter vardi pek cogunun adini unuttum ama orhani unutmam :):)