Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
998 sonuçtan 996 ile 998 arası

Konu: Ömre Bedel - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı deren1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese Günaydın

Neyse efendim dün TOHUMZADE CESUR efendinin intikam intikam söylemleri ve yapacaklarının devamını izledik hep beraber. Adam daha yolun başındaymış, bekliyoruz devamını TOHUMZADE CESUR efendi, icraatlarının devamı nasıl olacak demiyorum yeni fragmandan belli oldu, muhteşem gün geçirdikleri yere Ömür'ün kocası ve kızkardeşini getiriyor, vay anam vay Cesur sen neymişsin be ağbi

Şimdi efendim Ömür kızımızın o psikolojik tramva geçirdiği dönem hafif geçiştirilmiş, böyle ağır bir olayda daha derin tramva geçirmesini bekliyordum. hadi canım Fatoş sende kız geçirdi işte demeyin, daha ağır olmalıydı, yada 2 süper ötesi diziyi üst üste izleyince böyle zırvalıyorum, siz aldırmayın bana:)

Bu arada Erdem bana pek bir pısırık, güçsüz bir karakter geldi bilmem siz ne dersiniz:icon_whis bu arada bu ailede madem çok zengin, niye Cesur efendinin ortaklığına muhtaçlarmış gibi gösteriliyor bu da ilginç:icon_whis

EDIT: Bu arada TOHUMZADE CESUR efendinin kızkardeşi İstanbul'da okul kazandı ya, niyeyse birden aklıma Erdem'in babasının sevgilisinden de çocuğu olduğu ve bu çocukla Cesur'un kızkardeşi aşk yaşayacak gibi geldi:icon_whis bakalım böyle birşey olacak mı hikayede, bir de tutuyormuş:img-hyste

Anlatmak istediklerimi çok güzel anlatmışsın:good:

Cesura kızıyoruz, söylenip duruyoruz, yaptığı iğrençlikten dolayı, zaten savunulacak bir yanıda yok, yalnız diğer karakterlerde de bir tane aklı başında, ha tamam şu yaptığı doğru diycemiz kimse yok, ömür he gün böyle bir şey başına gelirmiş gibi davranıyor, azcık bunalımda o kadar, cesurun eve geldiğini duyduğunda sadece öhöm etti, bu ne biçim tepki, o bir bardak suyla boğul ki, insanlar biraz korktuğuna inansın

Erdem pısırık kesinlikle, yarın bir gün iyi ağa cesur, erdemle bir yemnekte olsa ömürde yanlarında ve erdemin işi çıksa, dönüp cesura karımı eve bırakırmısın der, onda öyle bir yüzsüzlük var zannımca

kızkardeş konusunda düşüncelerimi akşamki mesajımda yazmıştım, namus, şeref, ahlak düşkünü ailenin kızının başına bir şey geleçekti, o zaman ne yapacaklar görücez

Durum:
    ezo-kadim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    hala aklim sahrada desem
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

dizinin ismini ve kadrosunu görünce bakmak geldi icimden ama avrupa yayini fox kaldirinca bende takilip acilmayan yüklenen kanallardan netten izledim aci zulüm ama begendim zaten Mehmet ile Begümü kirik kanatlardan cok yakistiriyordum burdada cok uyumlu olmuslar ama cesur adi batasicaya gicik oldum hemde ne gicik,birde anadolu erkegi geciniyorsun hic kimse anadoluda onun yaptigin pisligi yapmaz bundan emin olun,intikammis ,intikamin batsin,birbirini seven onca mücadele sonunda birbirine kavusan insanlara yapilirmi ya ...yok valla beynim durdu gercekten dizi cok güzel her ne kadar begenmedik diye elestiride alsa ben cok begendim artik netten izlemeye devam edecegim,cesurun yapacagi kötü emellerine ömürün alet olmamasi gerek onca kötülügü sana yapan insana ne yakisir töre deyip cekip vurmak ne güzel dimi ama :img-yes::img-yes::img-yes:ama tabiki dizi sürüklenip gidecek ama bizde ekran basinda kahrolacagiz belli,ailenin zaten gözünü hirs bürümüs ,para, para, para ,yapilan bütün kötülüklerin üstünü örtüyor demekki bunu bir cinayete kuban giden kizin babasinin agzindan bile affederim diye duyulmasi cok aci ama gercek para olmaz olasi,oysaki onur,haysiyet,gurur,nerde yok malesef ,onurlu bir insan olsalardi ömürün basta yok dedigine bir daha evet demezlerdi ,ömürün onay vermesi ise tabiki erdemi öldürmesinden korkmasindandir ,insan sevdikleri ugruna herseyden vazgecebilir ,buna canida dahil,sacma canim diyenler olabilir ama sacma degil,ömür erdeme gercekten asik hemde cok asik,ama simdi ortada kaldi asil bundan sonrasi soysuz cesur simdi her cani istediginde kadina sahipmi olacak Allah seni kahretsin cesur :img-tomat:img-tomat:img-tomatbunlar yetmez ama idare edin artik

sen benim ömrümsün diyor erdem cok tatli ya ama sonunda cok yikilacak ve ömürü asla affetmeyecek bir ölümde ömürden gelecek galiba ,gelinlikler icinde nasilda güzel ve mutluydu kac insanin basina evlendigi günün sabahinda böyle birsey gelir Allah korusun,sapik cesur bence akil hastanesine yatirmali hemen onu,bir bulut olsamdaki mustafayla ayni odaya koysunlar onu iyice bir benzetsin :img-hyste:img-hyste:img-hyste

dizi cok güzel gercekten ben begendim simdilik sevgiyle ve sevdiklerinizle kalin

Durum:
    bitanem_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    sung ji gun & lee seo jin
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    21

Aldığı Beğeni: 78

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı akasya melike Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

son bir noktada ömürün intahar sahnesi..bu kadar amatör bi sahne görmedim..biraz daha mantık istiyorum kurgu istiyorum..

Zannedersem ömür yüzmek için kalkmıştı, erdem yanlış anlayınca, ömürde bozmadı, yoksa ömür yüzme bilmiyormu, orda başka türlü nasıl boğulacak tıki

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri