Sayfa 1/132 123451151101 ... SonSon
660 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Ömre Bedel - Senaryolar

Durum:
    sugary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    106
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Ömre Bedel - Senaryolar

Dizi ile ilgili senaryolarınızı bu başlıkda paylaşabilirsiniz.
    Lütfen bu başlıkda yorum yazmayınız.

Durum:
    prenses69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Acımaz ki Benim Bedenim

‘’İnsanlar öyle bir hale gelir ki bir yerden sonra kendinden geçip sevdikleri için yaşarlar demişti ablam.Söylediklerini şimdi daha iyi anlıyorum.Kendimden geçtim artık sadece tek bir amaç için yaşıyorum.Canımı yakanı,ablamı benden alan o lanet olası insanı tek bir kurşunla değil zehirli öpücüklerimle yavaş yavaş öldürücem.’’

Erdem Cesur’a engel olamıyor.Bu sefer töre kazanıyor gibi görünmektedir..Ama aslında kazanan tek şey İntikamdır !

1.Bölüm

’Bazen daha kötü şeylerin olmaması için en istemediğimiz şeyleri yaparız.’’

Cesur-Ömür aptallık etme ve yanıma gel hemen !
    Erdem-Ömür senin yanına falan gelmicek.Yeter artık cesur şu saçma töreyi bir kenara bırak.Kimse istemediği şeyi yapmak zorunda falan değil.Beni vuramıcanı sende bende biliyoruz.
    Cesur-Burası benim topraklarım Erdem Bey.İstediğimi inan düşünmeden yaparım.Buralara kadar geldiysem boş konuşmuyorumdur ha ne dersin Erdem ?Hem Ömür belki benle gelmek istiyodur bu bizim aramızda Erdem .Sen karışma ve ÇEKİL !

Şimdi Erdemle gitsem.Biliyorum bu burada bitmicek.Cesur peşimizi asla bırakmıcak.Ve aynı zamanda ablam öldüğüyle kalıp bu Allah’ın cezası bunun bedelini ödemeden yaşamına devam edicek.Gidemem,geçmişimden kaçamam.Kaçsamda gelip beni bulucak biliyorum.Ve her şey dahada kötü olucak..Erdem..Onun hiç bi suçu yok.Hayatını mahfetmeyede benim hakkım yok…

Gözyaşlarımı silip yavaşça Erdem’e döndüm..
    Ömür- Erdem lütfen git buradan.İstanbul’a dön.Bu olaya daha fazla bulaşmanı istemiyorum.
    Erdem-Ömür yapma lütfen onunla evlenmek zorunda falan değilsin..
    Ömür-Burası Kilis Erdem burada kurallar böyle işlemiyor.Töreler var.Ne kadar istemesemde yapmak zorundayım. (diyip Cesur’un yanına geçtim ve kapıyı açtım.)

Ömür-Hadi Erdem git lütfen..
    Cesur-Ömür’ü duydun daha neyi bekliyosun lan gitsene hadi
    Erdem-Ne istersen onu yap Ömür (Diyip sinirle kapıdan çıkıp gider.Cesur Ömür’ün yanına gelip silahını beline koyar.)

Cesur-bu saçmalığını acına veriyorum (diyip çenesine dokunur.)Ama doğru kararı verdiğine sevindim
    Ömür-Bu kadar iğrenç olmayı nasıl başarabiliyosun.Özel çaba gerektirmeli bundan eminim..
    Cesur-Yakında kocan olucam bence kelimelerine dikkat et.(diyip çenesini sertçe sıkar ve gözlerine öfkeyle bakar.)
    Ömür-ablamı öldürdün boynunamı atlamamı bekliyodun !
    Cesur-Ablanı ben öldürmedim !
    Ömür-Ay gerçektende öylemi ?Tabi ki de sen öldürdün !
    Cesur-hadi güzelim içeri gir..(Ömür hiçbir şey demeden içeri gidip kapıyı hızla çarpar.)
    Ömür-Gerizekalı,aptal,cani !!! Ama görüceksin sen neler yapıcam sana.Benimle evleniceğine pişman olucaksın cesur bey hemde çok…

……….

Mediha-Bir Ömür hanımın nazı eksikti..Haspam nasılda eve gelip bağarmasını biliyo.Hem suçlular hem güçlüler.
    Cesur-Anacım sen hiç merak etme.Bu iş hemen hal olucak.Ömür’De yavaş yavaş sana ve bana nasıl davranması gerektiğini öğrenicek.
    Mediha-İnşallah oğlum.Sen hiç üzme kendini o kirli kız için.Yapman gerekeni yaptın . O layığını buldu.
    Cesur-ben bunu hak etmedim ana.Hak etmedim.Bana başkasının helaliğim dedi.Benim karım olmaktansa ölmeyi tercih etti.İnsan nasıl dayanır buna.
    (Mediha oğlunun yanına oturup sırtını okşar.)
    Mediha-düşünme bunları artık oğlum.Ömür’le evleniceksin yuvanı kurucaksın.Herşey yavaş yavaş düzelicek.
    Cesur-Onunla yapamadığımı Ömür’le yapıcam.Mutlu bir yuvamız olucak.Yarın işlemlere başlıcam..

……

Akif-olmaz yavrum olmaz.Seni Cesur’un ellerine veremem.Gidip teslim olurum.
    Ömür-baba lütfen.Bana bi şey olmıcak inan.Oyunu aynı onların oynadığı gibi oynıcam bende.Cesur’a zarar vermem lazım baba veremezsem kendime zarar vericem.Lütfen daha fazla sorgulama beni.
    Akif-Yavrum iyi düşün yakma kendini.
    Ömür-kendimi daha ne kadar yakabilirimki baba.Göçer ailesi görsün bakalım şimdi yakmak nasıl oluyomuş.Beni gelin aldıklarınada alıcaklarınada pişman olucaklar….
    (Akif ağlayarak kızına sıkıca sarılır.Saçlarını okşar.)
    Akif-bi tek sen kaldın benim güzel kızım.Bi tek sen…Sende babacığını bırakıp gitme hiç olurmu benim mis kokulu kızım…
    Ömür-yanındayım babacım asla bırakmıcam seni (diyip sıkıca babasına sarılır…Ablası ise tam karşısında ona bakıyordur..Duvardaki resmi görünce..babasından yavaşça ayrılıp resmi gösterir.)
    Ömür-ne güzel bi gündü dimi baba..Nasılda ablamla salıncak kurar gönlümüzce oynardık..Çocukluğumu özlüyorum baba hemde çok….

2 Hafta Sonra
    ----------------

Daha iki hafta önce,ablam burada oturup ölümünü bekliyordu.Şimdi ise ben onunla aynı kaderi paylaşıyorum.Tek fark şimdi davullar zurnalar çalmıyor ve etraf kalabalık değil.Herkeste ölüm sessizliği var.Yaklaşan ölümün sessizliği..

Duygu-Ömür abla çok güzel olmuşsun.
    (Ömür hiç Duygu’ya dönmez.Kafasını bile kaldırmaz.)
    Ömür-sağol…(Cesur yavaşça Ömür’e bakıp yanağına dokunur.)
    Cesur-İyimisin (Ömür sertçe elini yanağından çeker.)
    Ömür-dokunma bana !
    (Cesur etrafa bakıp masanın altından Ömür’ün elini tutup sıkar.)
    Cesur-Hareketlerine dikkat et.Millete rezil mi ediceksin sen beni…Artık karım oldun bu naz bu kaprisler boşuna Ömür hanım boşuna..
    (Ömür hiçbir şey demeden..elini çekip etrafa bakar çaresizlikle..)

Allah’ım ben ne yapıyorum.Bu canavarla evlenicem.Ya ona gücüm yetmezse..Allah’ım sen bana Cesur’u mahfetmek için güç ver ne olur güç ver…

-Nikah memuru geldi…

(cesur hemen kalkıp Nikah memurunu karşılar ve elini sıkar..Artık herkes yerini almıştır…Ne kimsenin yüzü gülüyor nede söylicek bişi bulabiliyorlardı..)

Nikah Memuru-Siz Ömür Dinçer Cesur Göçer’le evlenmeyi kabul ediyormusunuz…

O sırada ise nikahı izleyen bir kişi vardır…

-Ömür lütfen yapma lütfen

1.Bölüm Sonu

Kendimce bir şeyler yazdım.Umarım beğenirsiniz.:img-wink:

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

2.Bölüm

‘’ Bitti mi Söyliceklerin ? ‘’

Ömür-Evet kabul ediyorum.
    Nikah Memuru-Bende sizi karı koca ilan ediyorum.Allah Mutlu etsin (diyip nikah cüzdanını Ömür’e uzatır.Ama Ömür kafasını çevirip almaz..Bunun üzerine Cesur Ömür’e sinirle bakıp cüzdanı alır.)

Cesur-Teşekkürler.Hadi Ömür annemin elini öpücez..
    Ömür-Ben o kadının elini öpmem !
    Cesur-Ömürrrrrrrrrr o kadın dediğin artık seninde annen sinir etme beni ! (diyip sertçe kolunu sıkar.Ve annesinin oturduğu masaya doğru zorla yürüttürür.)

Ömür-İğrenç olduğunu daha öncede söylemiştim dimi
    Cesur-Beni sevdiğini bu kadar belli etme ama tatlım
    Ömür-Ya sana artık bişi demicem.Gerçekten değmezsin çünkü

(Mediha kaşları çatık bir şekilde Ömür Ve Cesur’a bakmaktadır.İkisi susunca Ömür’e elini uzatır.Ömür ise Mediha’nın eline tiksintiyle bakmaktadır..Cesur Ömür’ü dürtükler.)

Cesur-Ömür hadi Öpsene !(Yavaşça) İnan gece canını elimden geldiğince yakarım
    (Ömür zorda olsa eline dudağını değdirip hızla kendini geri çeker.)

Mediha-Hakkınızda Hayırlısı olsun çocuklar.
    Cesur-Sağol anacım.
    ……………………….

Erdem-Evlendi..Hem de ablasını öldüren adamla..(Diyip burukça gülümser.) Ben mi insanları yanlış tanıyorum.Yoksa artık insanlık böyle bi şey mi..Ya da ben kendi kendime konuştuğum için kafayı yiyorum..Offff offf (o Sırada telefonu çalar.Arayan Aylin’dir.)

Aylin-Erdem nerdesin sen ya !
    Erdem-Kilisteyim
    Aylin-Dönmeyi Düşünmüyosun sanırım.
    Erdem-YA SANANE AYLİN YA Bİ ANNEDE SEN KESİLDİN BAŞIMA
    Aylin-Annemi zaptedemiyorum.Meraktan çıldırdı kadın.AYRICA SEN BANA BAĞIRAMAZSIN ABLANIM BEN SENİN
    Erdem-yaa öylemi neden o zaman sana abla dememe izin vermiyosun.
    Aylin-sen başkasına sinirlenmişsin hıncını benden çıkarmaya kalkıyosun.Ama buna izin vermicem.Stres topu değilim ben..
    Erdem-tamam abla ya (Aylin abla demesine iyice sinirlenip telefonu suratına kapatır.)

Erdem-Ne istiyosunuz nasıl yaranılır size bilmiyorum ki ben….

………………………

Ömür yavaşça odaya girer..Etrafa nefretle bakar..

Ömür-Ablamı burada öldürmedin dimi !
    Cesur-Ablanı ben Öldürmedim !
    Ömür-Ya adam olda inkar etme !
    (Cesur Ömür’ün koluna yapışıp iyice sıkar.)
    Cesur-Sinirimi Bozmaya başladın
    Ömür-Ah gerçekten mi Harika (Diyip gülümser.)
    Cesur-Elbiseni çıkarmıcakmısın
    Ömür-Senin önünde çıkartıcak değilim
    Cesur-Kocanım ben senin utanma artık
    Ömür-Cesur dışarı çık hadi
    Cesur-Hayır çıkmıcam (diyip yatağa oturur.)
    Ömür-tamam bende elbiseyle yatarım.
    Cesur-tamam sen bilirsin (diyip dolaptan pijamalarını çıkartıp üstündekini çıkartır.)
    Ömür-Ben bu sahneyi kaldıramam (diyip odada çıkar hızla .Cesur ise arkasından gülerek bakar.)

……………………………

Cesur-Giyindim hadi gel..

(Cesur’a omuz atarak odaya girer…)

Ömür-Ablama nasıl kıyabildin gerçekten merak ediyorum.Hani sözde sevmişsin ya sen ablamı 12 sene..Dile kolay Kilis’in ağası seviyor birde..Sonra kızın başkasına ait olduğunu öğreniyor ve gözünü kırpmadan çekip vuruyor..Gerçekten müthiş sevgi..Ah bide sonra töre diye daha dün baldızım dediği kızla evleniyor.Bu da Harika..Sen nasıl bir kişiliksin..Gerçek bile olduğuna inanmıyorum senin..Bunları yaparken kafandan neler geçiyo,nasıl bi düşünceye sahipsin merak ediyorum….(diyip doğruca Cesur’un gözlerine bakar.)

Cesur-Bitti mi Söyliceklerin ?
    Ömür-Daha sana ne söylenir ki
    Cesur-İyi (diyip yatağa yatar..)

Cesur-Sen gelmiyomusun.. (Ömür tavana bakar ve hiçbir şey demez..)

Cesur-Bütün gece böyle dikilemezsin.Elbet sızınca yine yatakta sızıcaksın.Hem nasılsa bir gün yatıcaksın eziyet etme derim ben kendine..

(Ömür Bir süre düşündükten sonra yatağın ucuna kıvrılıp yorganı üstüne çeker.Sonra Cesur’a dönüp yatağın ortasından itibaren bir çizgi çeker…)

Ömür-Bu çizgiyi geçmek yok anlaşıldı mı
    Cesur(güler)-Ömür bu normalde bizim gerdek gecemiz birlikte olmamız gerekiyo ama ben bana alışman ve biraz rahatlaman için sabrediyorum.Bu yaptığın çocukça..
    Ömür-hadi ya.Daha dün baldızın olucak kızla yatmaya ne çok hevesliymişsin sen ..
    Cesur-ama şu an karımsın gerçek bu…(diyip Ömür’ü kendine çeker ve alnından öper.Ömür ittirip geri çekilir..)

Ömür-iyi geceler (diyip sinirle yatıp uyur.)

…………………………………….
    (Ömür yavaşça gözlerini açıp etrafına bakar…birkaç saniye sonra olanların farkına varıp ayağa fırlar.)

Ömür-Sen ne yaptığını sanıyosun yaaa
    (Cesur gözlerini açıp Ömür’e bakar.)

Cesur-Yine ne yaptım ya
    Ömür-sen ne hakla bana sarılırsın
    Cesur-Ben sana mı sarıldım..Uyku hali işte..
    Ömür-Uyku hali falan olmasın kardeşim…
    (Cesur kahkahalarla güler.)
    Cesur-Kardeşim mi ? N e tatlısın sen ya öyle
    Ömür-Iykkkkk (diyip yüzünü buruşturarak odadan çıkar.)

Ömür-Şeytan diyo çayına zehir kat karıştır..Ama yok bu kadar acısız kurtulamazsın Cesur Efendi …

2.Bölüm Sonu

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

3.Bölüm

'' Canım çok yanıcak ''

Duygu-Günaydın Yenge
    Ömür-günaydın (diyip suratını asarak masaya oturur.)
    Mediha-Cesur Nerde
    Ömür- …..
    Mediha-Ömür sana soruyorum
    Ömür-bilmem iner aşağı heralde…
    (o sırada Cesur kol düğmelerini ilikleyerek aşağı iner..)
    Cesur-Geldim anacım.
    Mediha-Günaydın oğlum.
    Cesur-Günaydın anacım…Ömür çay koy bana
    (Ömür Cesur’a ters ters bakar.)

Cesur-Ömür sana diyorum (diyip gözlerini patlatır.)
    (Ömür sinirle çaydanlığı alıp çayı koyar.Ama sinirden eli titriyordur..Elinden kaynar su düşer ve bacaklarına dökülür.)

Ömür-Ahhhhh (diyip sandalyeye çöker.)
    Duygu-Ayy yenge yandın mı
    Cesur-Ömür iyimisin ! Dikkat et be güzelim yaktın kendini (diyip bacağına dokunur üfleyerek.)
    Ömür-DOKUNMA BANA (Cesur Ömür’ü kucağına alıp koltuğa yatırır.Bacaklarını açar..)

Cesur-Kıpkırmızı olmuş.YA NE DURUYOSUNUZ BUZ FALAN BİŞİ GETİRSENİZE

(Mediha Duygu’ya bakar.Duygu gidip buz getirir.Cesur buzu alıp Ömür’ün bacağına bastırır.)

Ömür-Of çok acıyo (diyip gözünden bir damla yaş akar.Cesur yanağını okşayıp yaşı siler.)
    Cesur-Tamam geçicek..
    Ömür-YA DOKUNMASANA SEN BANA DUYGU TUTSUN BUZU İSTEMİYORUM SENİ
    (Cesur sinirle yumruğunu sıkar.)
    Cesur-şu durumdasın ne düşünüyosun ya
    Mediha-tamam oğlum kızın canı yanıyo zaten ver buzu duygu tutsun işte
    Cesur-İyi ! (diyip buzu Duygu’ya verir.)

Cesur-anne yanık bu bi doktora falan götürelim.Yada en iyisi ben bizim doktoru arıyım.
    Mediha-tamam oğlum.

(Cesur doktoru arar.)

Ömür-daha çok yanıcam ben
    Duygu-anlamadım yenge
    Ömür-bu daha bi iç canım çok yanıcak çok ve bende çok can yakıcam çok.
    Duygu-yenge sen acıdan ne dediğini bilmiyosun sanırım.Hiç bişi anlamıyorum ben.
    Ömür-AHHH BASTIRMA ŞUNU

(Cesur sinirle Duygu’ya bakar.)
    Cesur-Çekil şurdan beceremedin yine bi şeyi (diyip elinden buzu alıp afifçe bastırır.)
    Cesur-Bak düştün yine elime.
    Ömür-Allah kimseyi senin eline düşürmesin.
    Cesur-Haklısın Amin….

…………………..

Ayten-sen beni çıldırtıcaksın oğlum.Bunca zaman nasıl orda kaldın
    Erdem-üstüme gelme anne..
    Aylin-burda bütün işlerle ben boğuştum ama
    Erdem-tamam abla bir hafta tatile çık ben senin işlerinide yapıcam söz.
    Aylin-BANA ABLA DEME
    Erdem-off git Aylin ya
    Ayten-düğün nasıldı bari
    Erdem-hangi birini soruyosun
    Ayten-oğlum iyimisin sen Cesur’la İlknur’unkini tabiî ki
    Erdem-İlknur öldü anne
    Ayten-neeee..İnanmıyorum nasıl öldü.
    Erdem-İntaar diyolar ama Cesur vurdu sanırım.
    Ayten-inanamıyorum bi katili evimizde ağırladık bide..İnanılır gibi değil.
    Aylin-Ömür yıkılmıştır ya ablası sonuçta.
    Erdem-Ömür evlendi
    Aylin-yok artık ablasının kırkı çıkmadan..
    Erdem-Cesur’la evlendi hemde..
    Ayten-Erdem bu dediklerin gerçek olamaz heralde..
    ERDEM-OLMASINI HİÇ İSTEMEZDİM AMA OLDU ÖMÜR EVLENDİ ÖMÜR EVLENDİ !!! HEMDE ABLASININ KATİLİYLE !! LÜTFEN BENİ YALNIZ BIRAKIN.. (diyip hızla yukarı çıkar.)

Aylin-aileye bak ya..Şoklardayım resmen
    Ayten-bide beni sor..NE kadar çirkin böyle şeyler.. Sırf babanın yüzünden böyle bi aileyi evimizde ağırladık.Akşam anlatıyım onada laf sokıyım biraz (diyip koltuğa oturur.)

Aylin-Dallasa dönmüş valla ortalık.Bide ben bizim aileye ilginç diyorum…

…………….

Cesur-Bi şeyi var mı doktor.iz falan kalır mı
    Doktor-İz kalmaz ama veridiğim şu ilaçları alın.(diyip reçeteyi uzatır.) Arada bu meyremleri yanığa sürün.Bir iki hafta acısı geçemez..Geçmiş olsun.
    Cesur-Sağol doktor. (diyip doktoru kapıya uğurlar..Ömür’ün yanına gelir.)

Cesur-Acıyo mu çok
    Ömür-Hayır..
    Cesur-Yalan söyleme
    Ömür-yalan söylediğimi biliyosun neden söylediğimin tam tersini kabul etmeye denemiyosun o zaman.
    Cesur-bu halinle bile süper cümleler kurabiliyosun öğretmen hanım.(diyip güler.)
    Ömür-Ne güzel yarın öğrencilerime kavuşucaktım..
    Cesur-İki üç hafta geç kavuşucaksın artık.
    Ömür-Off offf
    Cesur-Canın sıkılmaz ki annem var Duygu var.
    Ömür-Annenin suratını bile görmek istemiyorum.Duygu desen senin kardeşin onuda istemiyorum.Seni desen hiç ama hiç istemiyorum…
    Cesur-ERDEMİ İSTİYOSUN SEN DİMİ (diyip sertçe kolunu sıkar.)
    Ömür-AHHH Cesur canımı yakıyosun
    (Cesur elini biraz gevşetir.)

Cesur-saçma saçma konuşma bende canını yakmıyım o zaman.(Diyip ayağa kalkar.)
    Ben ilaçları almaya gidiyorum..Birazdan gelirim.Yat sen burada.

Ömür-şeyy tamam..
    (Cesur ceketini giyip dışarı çıkar.)

Ömür-Duyguuu
    (Duygu yukardan inip gelir.)
    Duygu-efendim yenge.
    Ömür-Telefonunu verirmisin..Bi arkadaşımı arıcam.
    Duygu-ama abim dediki
    Ömür-lütfen Duygu zaten canım yanıyo..Hemen arasam ne olur..Onunla konuşmaya çok ihtiyacım var lütfen..Kimseye söylemezsen kimsede bilmez zaten…
    (Duygu biraz etrafa bakınır.)

Duygu-kısa konuşucaksın ama..
    Ömür-tamam…(Duygu telefonu verip karşısındaki kotuğa oturur televizyonu açıp.)

……………………….
    Ayten-oğlum hiç bişi yemedin bari şu sütü içsen..
    Erdem-anne ! Bebekmiyim ben ya süt içittiriyosun..
    Ayten-ama şu an tıpkı bebek gibi davranışlar sergiliyosun..Hadi oğlum hatırım için..
    Erdem-tamam bırak şuraya içerim arada..
    (Ayten bardağı yanına bırakıp odadan çıkar.Erdem ise yatağa uzanmış tavana bakıyordur. O sırada telefon çalar.)
    Erdem-Numarada tanıdık değil kim acaba..Alo..
    Ömür-Benim Erdem Ömür (Der sessizce.)
    Erdem-Ömürrr
    ……………….

Cesur-Hay aksi telefonumu unutmuşum..(diyip geri döner anahtarıya kapıyı açıp içeri girer.)

3.Bölüm Sonu

Durum:
    Defneci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    ReyyanMiran
    Konular
    160
    Verdiği Beğeni
    141

Aldığı Beğeni: 707

Bahsedilme
    15 Mesaj

22.Bölüme

Yanlız Sadce bende demet-aylin-ömür-erdem-cesur replikleri olacak okeyy

Olanların Hepsini Artık Raziye Hanımda Duymuşdur ve O Korkuyla Aşağıya İner ve Cesur Merdiven Ses duyar hemen birden sessiz olur bekler sonra hemen odadan çıkar.

O odadan çıktıktan sonra raziye yukarı çıkar ve ömüre konuştuklarını duyduğunu söler ve ömür kahrolur.Sonra dertleşirler felan derken Akşam Olur.Hep beraber yemek odasına inerler yemekte demette vardır.Ömür sıkıla bozula iner ve Masaya oturur.Keyifsiz yemek yer ama çok az.Erdemde ona az yiyorsun diye kızmaktadır

Erdem;Bebeğim neyin var neden bukadar az yiyorrsun Dikkat etmeliyiz hasta olabilirsin
    Ömür:Erdem canım hiçbirşey istemiyor
    Ve erdem ne olursa olsun dnlemeden ona bolca yemek yedirmeye çalışır.Onlar orda oyalanırken kapı çalar Gelen Ömürün Komşu kızı Zeynep'tir.Ömür ve zeynep abla-kardeş gibidirler(Yalnız zeynep ömürden küçük).
    Zeynep:Meraba ömür ablam içerdemi
    Raziye:Evet içerdedir Haber vereyim beklede
    Zeynep:Gerek yok ona sürpriz yapmak istiyorum.
    Raziye:Buyur kizum
    Zeynep içeri gider ve yemekteyken ömür Zeynep onun gözlerini elleeriyle kapatır ve;
    Zeynep:Bil bakalım ben kimim
    Ömür:Zeyneppp bu sensinn.(Zeynep ellerini bırakır ömür ayağı kalkar)İnanamıyorum canım benim(sarılırlar)Çok özlemişim senii.
    Zeynep:Bende seni bitanecik ablamm
    Ömür:Hangi rüzgar attı seni buraya
    Zeynep:Ömür Abla bildiğin gibi 15 gün tatil var.Bende boş geçirmim Ablamın yanına gelim dedim.
    Ömür:İyi yapmışsın canım benimm
    Erdem ayağı kalkar ve;
    Erdem:Kız cadı Naber
    Zeynep:Ooo enişteee.İiyimmm sen nasılsın(sarılırlar)
    Erdem:Baksen şu cadıya tatilede gelirmiş
    Ömür:Laf atma bnm bitaneme
    Zeynep:Aferin ömür abla koru beniii hehehhhh(gülerler)
    Bu arada herkes şaşkındır yanlızca aylin değildir ve zeynep aylinin yanına giderek
    Zeynep:Aylin ablaaa nasılsınn ooo
    Zeyneple aylin daha önceden karşılaşıp tanışmışlardı
    Aylin:Zeynepcim iyiyim hoşgeldin
    Erdem:Burda mı kalacaksın
    Ömür:O ne biçim soru tabi burda ömür ablasının yanında kalıcak
    Zeynep:Eee abla beni diğerleriyle tanıştırmicakmısın
    Ömür:Tabi Bak bu aylin ablanın eşi Cesur.
    Zeynep:Memnun oldum cesur abi
    Cesur:Hoşgeldin Zeynepcim
    Ömür:Bu kayınbabam Erdinç
    Zeynep:Ooo Erdinç amca merabalar.Ömür abla bana karınızdan bahsetmişti burdamı
    Ömür:Burda değil canım
    Zeynep:Hımm bu yanındaki kim
    Ömür:Kayınbabamın Metresi(Kulağına der ama) Bir kahkağa :img-hysteatarlar
    Demet sinirlenir ahkkında ne konuştuklarını duymayınca.
    -Canım oo müstakbel kayın validemm:img-hyste
    Hep beraber(Erdem-Aylin-Ömür-Zeynep) Bir gülerler.Bu arada cesur ve aylinin burada geçireceği son gecedir.Zeynep onu öğrenir
    Z:Aylin abla gidecekmisiniz nolurr bikaç gün daha burda kalınn hem ben senide özledim
    Aylin kıyamaz ve "Peki canım sen nasıl istersen"
    Z:Oleyy
    Ömür:Zeynep Yemek Yedinmi Açmısın?
    Zeynep:Yedim ablacım Sağol
    Ömür:Boşver gel bidaha ye bişi olmaz gel gelll gel gel
    Masaya Oturtur onu ve
    Ömür:Gülbahar Masaya bir tabak daha getirirmisin
    Gülbahar getiri ve yemeği yerler
    Sonra salona giderler zeynep olanları ömürün arkadaşı sibelden daha önceden duymuştur.Salonda
    Zeynep:Madem herkes burda güzelce bir konuşalım.Evett duyduğuma göre ömür ablamı üzenler varmış(geçer bir sandalyeye oturur).Bunu duyunca çokk üzüldüm ama ömür ablam için değil bundan sonra ömür ablamı üzünler için.Çünkü artık ben varım Eğerki ömür ablamın ufacık bir saçının teline zarar gelirse o kişiyi öldürürüm.Bunu daha önceden gerçek ablamın arkadaşalrına yaptım.Dimi enişte
    Erdem:Maalesef evet
    Zeynep:Aynen onlarıda böyle tehtit ettim ama dikaktimi kimse gerçeğe almadı bende biraz korksunlar diye bitanesinin hafif yaraladım ve şikayetçi olamadı benden aynısını yaparım burdada.En çok şu Demet metresi ve Cesur İçgüveysi Üzüyormuş ablamı(ayağa kalkar ve gezerek) Eğer sizden ablama bir zarar gelirse ilk önce yararlar sonra öldürürüm.Hiçç çekinmem.(cesuru ve demti işaret ederek)Bam Bam Bam.Aylin abla üzüyormuş ama onlarınki özel mesele karışmıyorum.Ama artık dememem bir laf kalmadı umarım anlaşılmışımdır.(Herkes şok içindedir bilhassaki cesur ve demet)Neyse Ömür abla(arkaya dönmeden ) çikolatalı pastayı hala seviyormusun
    Ömür:Neden sordun severimde ama
    Zeynep:Hiçç pasta sipariş edicemde beraber abla kız partisi yaparız dicektim

Şimdilik bu akadar devamı sonra

Sayfa 1/132 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)