CESUR sofa

tek kelime ile beni gülmekten bitirdin Gülbeyaz,

:img-hyste :img-hyste gözümden yaşlar geldi mesajını okurken, bundan sonra her Cesur yazdığımda yanına
bunuda koyacağım sofa, şimdiye kadar niye kullanmadıkki? simge kullanmayı severim helede blinke ayrı düşkünlüğüm vardır ama bu beni benden aldı...

süper zeka ötesi tespitin gibi Cesurda aynen bu şekil davranıyor, hiçbir haltını su yüzüne çıkarmıyor, bizde buna mecburiyetten(ismini senarist kurnazca takmış) Cesur demek zorunda kalıyoruz, kalıpsız herif, papucumun cesuru...

Dün yine formundaydı, saçından kıl koparırken bayıldım, kel kalır inşallah...

veya Erdemden saç nakli yapar, onda çooook, emaneten saçlarınıda versin. Safım emanetçim...

diziye bayılmaya devam ediyorum, ama dünki bölümden aklımda fazla birşey kalmadı, Ferhan Şensoy tiyatroları gibi oldu, izlerken gülmekten bayıltıyor, çıkınca aklında birşey kalmıyor.

netten tekrar izlemeyi düşünüyorum...

dünkü iki tahminimde tuttu, DNA da sahtekarlık tam istediğim gibiydi, kıl değişimi...:good:
Sırrı Soykanlardan biri öğrenir; Erdinç.. ama bu Soykanların en arızalısı, olsun genede tutturdum ya, aferin isterim...:good:

Raziyemde yine bölüme damgasını vurdu. Canım o benim Canım :img-kiss:

30 bölümdür bizi her hafta süründüren zulmü, o 1 dakkikada söyledi kurtuldu. öpüyorum kendisini ha boyle :love05:

dizi bu diyip, gerçek hayatta söylenmeyecek sırların söylenmesini anlayışla karşılıyorum, öyle olsa Ömre Bedel ömür boyu sürer gider...

Raziyem gerçekleri kapı önünde tehdit edilirken gördü, yakarım yıkarım hemi, al sana :img-tomat
adi planlar öyle yakılmaz böyle yıkılır. Sen kiminle aşık atıyorsun entrika sünepesi...

ama kendisi çok Cesurdur sofa dimi...

netten izledikten sonra görüşürüz. bye