Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
999 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Ömre Bedel - Bölüm Yorumları (6)

Durum:
    GULBEYAZ76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Sedef Avcı
    Konular
    9
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Kıl tüy değişimini ilk bende düşünmüştüm ama melinos Erdemle kırpık Cesurun saçlarının tutmayacağını düşünmüştüm.:img-hysteErdemden alınan saçı gördük, Cesurdan yolunanıda gördük ama bebeğin saç örneğinin steril odaya girilerek nasıl alındığını görmedik.
    Herkes aklındayken çantasına birkaç zarf atsın neme lazım böyle değiştirmek falan isterseniz ikisi aynı zarftan olsun.:img-hysteNormal zarf boyutu değildi ama CA ikilisinin zarfları aynıydı.:icon_whis
    - Telefonumu arıyordum da çantanın arkasında kalmış.:icon_sorr
    Oldu gözlerim doldu sofa.

deren1970
    Öğretmen öğrenci ikilisinin bir minik öğrencisi oldu bakalım ona ne öğretecekler.:img-wink:Biberonla süt içer görünüp karyolanın altından çıkardığı şişeyle kafayı bulursa şaşırmamak lazım.:img-hyste

Aklım burada kalacak ama işim çok şimdilik çıkıyorum ilk fısatta dönerim.bye

Durum:
    zeynepsudem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    reaksiyon..güllerinsavaşı
    Konular
    1
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı GULBEYAZ76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğretmen maaşıyla ev tutmakta zorlanan Ömür o evi neyle düzdü?
    Gelen kitaplar yanan evden mi çıkmış?Durumuna göre zaruri şeyleri alırsında hasır sepet dekorlarına varasıya tas tamam bir ev hazırlanması biraz abartılı geldi bana.:img-yes:

Ömür'ün arkasında kapı gibi kayınvalidesi var ayol:img-wink: eşyaları da torun sevinciyle düzmüş olamaz mı?
    Ayten Hanım'ı bir ara Ömür'ün evinde görür gibi oldum sanki
    Bölümün 2. reklamlardan sonrasına yetişebildim.
    Yorumlar çok keyifli:kahve okuyorumda neler kaçırmışım neler.

Aylin Erdem'e çok düşkün, Erdem'e bebeğini göstermesi güzeldi.
    Kız nerden bilsinki yeğeni sandığı bebeğin esasen cici annesi olduğunu:img-hyste
    Hayatın değeri uzun yaşanmasında değil, iyi yaşanmasındadır. Montaigne

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Sedef Avcı
    Konular
    9
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı zeynepsudem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ömür'ün arkasında kapı gibi kayınvalidesi var ayol:img-wink: eşyaları da torun sevinciyle düzmüş olamaz mı?
    Ayten Hanım'ı bir ara Ömür'ün evinde görür gibi oldum sanki
    Bölümün 2. reklamlardan sonrasına yetişebildim.
    Yorumlar çok keyifli:kahve okuyorumda neler kaçırmışım neler.

Aylin Erdem'e çok düşkün, Erdem'e bebeğini bunu birkez daha göstermesi güzeldi.
    Kız nerden bilsinki yeğeni sandığı bebeğin esasen cici annesi olduğunu:img-hyste
    Ömür burnum düşse kaldırmam:img-hyste diye ortalıkta dolanıyor Aytenin eşyasını kabul eder mi?:img-wink:Ayten Raziyenin halasının evine gitmişti.:img-wink:Raziyeye maaş olarak zarf verdi.:icon_whisRaziye kabul etmeyince Ömüre yardım edersin dedi o o para kullanıldı desem Raziye konumundakiler nasıl 1 maaşla ev düzüyor.

Vallahi Aylinin durumuda demen gibi içler acısı kadın hala görünümlü cicanne oldu.:img-hysteDoğan görünümlü şahin gibi.:img-wink:

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Sedef Avcı
    Konular
    9
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Agahın Senihayı yargılamaması, suçlamaması aksine destek olması ondan beklediğim bir hareketti.:happy0064Aytenin bu bölümdeki tek falsosu Raziyenin halasının evine ayakkabı ile girmiş olmasıydı.:img-yes:Herkes gittiği yerin koşullarına uyum sağlamak zorunda.:icon_whis

Bakalım dişsiz Erdinç ne yapacak?:img-wink:Kalan dişlerinide başkası dökmesin.:img-hyste

Durum:
    Gözde---Begüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Kırıkkale
    Konular
    0
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu sefer farklı bir taktik deneyerek, bölüm yorumunu kişiler üzerinden yapacağım.

Cesur: Valla dün kendini aştı. Yüzsüzlüğün de bu kadarı, pes yani! DNA testinde ise; bir hile yapacağını adım gibi biliyordum. Hiç seyirciyi aydınlatmak için, öyle saç tellerini değiştirmesinin hayalini kurmasına gerek yoktu. Hele Ömür’den şans istemesi, adamda utanma da kalmamış. Ya Raziye’ye “Bir de çay getir.” deyişi… Kek, kurabiye de ister misin? Oldu olacak, kısır da yapsın. Gerçi tohumculuğun bir numarası Cesur’un, kısırvari işlerle ne işi olur ki? :img-hyste Ömür-Cesur aşkının olmayacağını öğrenince, çok tepki vermiştik. Ancak böyle bir psikopata, hangi aklı başında insan âşık olur ki? Bu adamın sonu ya hapishane, ya da ahirethane. Benden söylemesi…

Ömür: Annelik performansına bayıldım, çok başarılıydı. Yalnız Cesur’a “Babası olarak Erdem’i bilecek.” demesi de neydi öyle? Bir de Cesur’a “Sen iyice delirdin.” der. Kendi aklı da gitmiş valla. Hiç mi Türk filmi izlemedin be Ömür’üm? Bebeğini alıp, uzaklara git. Çocuk büyüyünce, öksüz çocuklar gibi “Anne, benim babam yok mu?” derse de; “Senin baban öldü yavrum.” de gitsin. :img-hyste Hele o süt sağma mevzusuna koptum. O ne ya, inek misali… Şunu da söylemeden geçemeyeceğim; Kırmızı elbisesi ve kahverengi yeleği, Ömür’e çok yakılmıştı. E, güzel kız doğrusu!

Erdem: Ah, ah, çilekeş Erdem! Hapishane köşelerinde heba olacak. Sevdiğimi söyleyemem; ama yazık!:img-cray:

Aylin: Akıllı gibi görünüp de, safın en önde gideni Aylin! Sende bu saflık varken; daha nelere kanarsın bakalım? Fakat bebeğe bakışı ve kendi çocuğu olamayacağı için üzülüşü, çok kötüydü. Cesur’un yüzünden, en önemli duyguyu tadamayacak.:icon_sorr

Ayten: İlk zamanlar Ömür’e yaptıklarından dolayı, pek sevmiyordum. Velhasıl, dün döktürdü. Ömür’ü savunan tek kişiydi. Tebrikler…:happy0064

Erdinç: Cesur ve Ömür’ün sırrını öğrendi öğrenmesine de, Cesur’a saldırdığı sırada kalp krizi geçiriyor. Demet’ine kavuşacak galiba. :img-hyste Bu sır da, böylelikle yine açığa çıkamaz.

Raziye: Aslında sırrı açıkladığı iyi oldu. Fakat bir işe yaramayacağı için, boşa gitti. E, Erdinç’e öbür tarafın yolu gözüktü. Ölmese bile, felç falan geçirir.:icon_whis

Türker: “Erdem’le aynı koğuşa düşermiş.” diye, şaka yapmıştım. Tuttu valla. Keşke yanına Cesur’u da alsaydın. Cesur saz çalar, Türker türkü söyler, Erdem de alkış tutardı. Hapishanenin pop starları olurdunuz işte, ne güzel!:cheer:

Hande: Cansız mankenden hiçbir farkı yok kızın. Ne bir mimik, ne de bir vücut dili… İnşallah, seni bir daha görmeyiz diyeceğim ya; ne mümkün?

Ve deee Bebiş: Ay, ay, ne şirin bir şey bu bebiş! Yalnız hala bir adı yok. 1 ay olmuş, daha isim bulamamışlar. Ömür 30 bölümde ancak doğurduğuna göre, isim için de sezon sonunu bekleriz herhalde.

Kısacası; ne çok beğendiğim bir bölümdü, ne de hiç beğenmediğim… Orta halli bir bölümdü işte… Zaten bu senaristlerden muhteşem bir performans beklemediğim için de, takılmıyorum. Herkese iyi yorumlar ve iyi forumlar…

Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)