Sayfa 1/142 123451151101 ... SonSon
707 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Once Upon a Time

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    280

Aldığı Beğeni: 151

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Once Upon a Time

Lost dizisinin yardımcı yapımcılarından Adam Horowitz ve Edward Kitsis ikilisi, yeni bir fantastik bilim-kurgu ile karşımızda. 2011-2012 sezonunda ABC'de yayınlanacak olan Once Upon a Time'ın baş karakteri Emma gizemli bir geçmişe sahiptir. Bir şekilde, sihrin ve peri masallarının gerçek olabileceği,Maine'de Storybrooke isimli küçük bir kasabaya yolu düşen Emma'yı neler beklemektedir?

Yönetmen: Greg Beeman
    Tür: Drama
    Ülke: USA
    Süre: 60 Dk.
    Oyuncular :Ginnifer Goodwin, Jennifer Morrison,Robert Carlyle,Lana Parrilla,Josh Dallas,Jared Gilmore,Jamie Dornan,Giancarlo Esposito, Lee Arenberg,Beverley Elliott,Meghan Ory.
    bonis nocet qui malis parcit

Durum:
    pelin_cemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin ilk bölümünü izledim ve hoşuma gitti.Uzun soluklu olur mu,tutar mı tutmaz mı bilemiyorum ama fantastik dizilerin vampir-kurt adam dışında da yapılabileceğini hatırlamış olduk.Umarım uzun süre izleriz bu diziyi.

I'm burning up a sun just to say goodbye
    .

Durum:
    nurdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Evde
    Konular
    64
    Verdiği Beğeni
    280

Aldığı Beğeni: 151

Bahsedilme
    1 Mesaj

Ben de beğendim diziyi.İlginç bir konu yakalamışlar.Masal kahramanlarını günümüzde görmek çok hoş oldu.Fantastik dizilerden hoşlananlar için keyifli bir seyirlik olmuş.Tabii nasıl gelişeceği de önemli.

Çağdaş Pamuk Prenses'in kısacık saçlarını çok sevdim!:)
    bonis nocet qui malis parcit

Durum:
    PsYcHoLoGy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Grimm'le birlikte bu seneki en iddialı fantastik dizi Once Upon a Time. Pilot bölüm gayet güzeldi. Yalnız senaryo değil, oyunculuklar da iyiydi. (Jennifer Morrison'a can kurban ) Robert Carlyle de oyunculukta nirvanaya ulaşmış gördüğümüz kadarıyla.

Konusu zaten şükela. Ne sadece masal dünyası ne sadece bugün var. Bu iki farklı zaman diliminin masalsı kesişmesini bence başarılı şekilde anlatmışlar. Dizinin ilerleyen bölümlerde daha da zevkli bir hale geleceğini düşünüyorum.

Durum:
    ÇAKIL85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    221
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 5

Bahsedilme
    0 Mesaj

Tanıdığınız tüm kahramanların iki dünya arasında kapana kısıldığı bir kasaba düşünün…
    Bir Varmış Bir Yokmuş…

Çocukluğumuzun Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalını tamamiyle unutun. Yok yok tamamını değil sonunu unutun. Prens Pamuk Prensesi öperek uyandırır ve sonsuza dek mutlu olurlar. Bu masalsı dizi de öyle ilerlemiyor. Kötüler her zaman ki gibi burda da mevcut. :img-wink:

Masal dünyası ve gerçek dünya arasında sıkışmış bir çocuk,28 yıldır yapayalnız bir kadın,kötülerin kötüsü bir şerif ve tüm gerçekte kim olduklarını bilmeyen tüm masal kahramanları. Hepsi aynı kasabada…

Lostun metin yazarı ve yapımcılarının yeni dizisi olan Once Upon a Time’da Lost etkileri yer yer görünüyor. İzlerken saatin kaç olduğuna (8.15) ve cadının evinin numarasına (108) dikkat edin. Birden Lost (özellikle de ilk 3 sezon) aklınıza gelip kendinizi gülümserken buluyorsunuz.

Aynı Lostta ki gibi 2 evren paralel de geçiyor dizi. Hangisini seyretmek daha keyifli karar veremiyorum şu an. İlk 2 bölümü yayınlanan dizi keyifli,eğlenceli ve kesinlikle izlenir bir dizi.

Masalları seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim… :img-in_lo

Sayfa 1/142 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri