Sayfa 1/159 123451151101 ... SonSon
795 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Bölüm Yorumları

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Öyle Bir Geçer Zaman Ki - Bölüm Yorumları

Bir önceki başlık 1000 mesaj sayısına ulaştığı için arşivlenmek üzere kapatılmıştır.

Bir önceki başlığa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

http://forum.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=128910

Paylaşımlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Tek cümlelik kısa mesajlar,sohbet içerikli mesajlar,tamamı büyük harfle,bold(kalın),
    altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır;

http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Öyle Bir Geçer Zaman Ki Dizi Detay Sayfası ;

http://www.dizifilm.com/dizi/oyle-bi...n-ki-6995.html

ipekaziz

Durum:
    özlem_hayrani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ♦ Sevgiden yana
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Yuh diyorum sonere:img-tomatfilizde bir insandı ve kendince sevdi ve soneri sevenler kulübünün bir üyesi olarak sonerin bencilce hareketleri nedeniyle genç yaşta öldü gitti.Sıradakini merak ediyorum .
    hakan berrinin karşısında ne yazıkki yine ezikkaldı.Babasının bu cinayetin sebebi olmaası nedeniyle yine hayatı değişti.En güzeli artık hakanında bir süre sonra kendi düzenini kurması lazım.
    Kendisini geri çekeceğini daha sonrada başka biriyle ilişkisi olacağını tahmin ediyorum.Sonuçta oda bir insan sevilmeye onunda ihtiuyacı var.
    Berrine yaklaşmak ona yakışmaz.Ahmetin emaneti olarak görecektir berrini.
    Bu durumdada hikayenin sonunu berrin şekillendirecek.Zaten coşkun kızı şekillerden şekillere soktu.:icon_whisSevdirmemek için elinden geleni yapıyor.
    Gerçekte berrin hakanı tanıyor bunu yapmayacağını biliyor sadece hakanın babasından dolayı bu kaybı yaşadığı için sitemli davranması mantıklıyken bu senaristin işine gelmiyor amaç konuyu uzatabilmek.

Durum:
    Yönetici
    Konular
    191
    Verdiği Beğeni
    174

Bahsedilme
    27 Mesaj

Alıntı eylullal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .......''Senin ne kadar iyi bir insan olduğunun,belki Berrin bile benim kadar farkında değildir...''
    Şu koskoca dizide, şu kalabalık kadroda, şu kapsamlı senaryoda elimizde kala kala bir bu kaldı zaten

bir tek Hakan

Çok büyük kötülükler yaptı, yanlışlar yaptı Hakan

Ama bu dizide yaptığı hatalardan ders çıkaran, pişman olan ve bu pişmanlığını izleyiciye iliklerine kadar hissettiren tek karakterdir benim gözümde.....

Dün akşam ki bölümün gerisi sadece laf-ı güzaf'tan ibarettir

Yine onyüzbinmilyonlarca saçmalıklar silsilesi izledik....

Aslında bu başlığı artık Öyle Bir Geçer Zamanki- Bölüm Yorumları ismiyle değil, Öyle Bir Geçer Zaman ki- Bölüm Saçmalamaları ismiyle açmam gerek sanırım:img-hyste

Hakan o vurulma esnasında şoförden bahsetmiyor bile....adamın anında ortadan kaybolduğunu ve işbirlikçilik yaptığını söylemiyor bile...

Berrin, Caroline'e bir başkasına değil, Caroline'e, yaaaa inanamadığımdan olacak bir kere daha yazayım Caroline'e , bizim bildiğimiz , tanıdığımız, bir ayak üstünde 566453432 yalan söyleyen, ailelerini dağıtan, katil Caroline'e inanıyor..çünkü Caroline sadece 3 kişinin bilebileceği bir şey söyledi Hakan'ın ağzından

Yahu kardeşim, bir suratını ekşitip bak Hakan'ın yüzüne, ama, birazcık, sadece birazcık, çok değil birazcık düşün..hemen anlayacaksın Caroline'in yalan söylediğini, o konuşmaları bir şekilde, bir yerden duyduğunu...bu kadar mı zor tahmin etmek...Hakan senin için ne de olsa hâlâ ve daima Ekrem Tatlı'nın oğlu değil mi? Tıpkı yılllaaaaarrrrrr, yılllaaaarrrrr ve yııılllaaarrrr önce yaptığı gibi Ahmet'i ortadan kaldırıp seninle bu hayatta başbaşa kalabilmek için bir dümen daha çevirmiştir...aradan onca sene geçti, onca şey yaşandı, onca olay oldu, onca itiraflar edildi, sözler söylendi, ama sana göre Hakan'da bir gram dahi değişiklik olmadı ve Hakan o yıllardaki Hakan'ın aynısı

Kendi menfaati için babasının gücünü kullanıp Ahmet'i öldürterek, sana yeniden sahip olmak amacıyla yaptı bu işi

Çok akıllısın..süper....:good::good::good:

Gelelim seçme saçmalardan bir başka demete

Mete, tıpkı o ilk ergen yaşlarındaki gibi, hiç bir şekilde olgunlaşmamış, hayattan en ufak bir ders almamış, aklına geldiği gibi davranan bir deli fişek

Beyni bir karış havada...eğrisini, doğrusunu düşünmeden yapılabilinecek en yanlış, en riskli, en kötü şeyi yapabiliyor ve başındaki -yine kendi kendine açtığı derdi- daha da büyütmek ve çözümsüze taşımak için en gerekli hareketi yapabiliyor

İnsan bir gram akıllanmaz mı yahu?

Bana göre böyle insanlar hayatlarında başlarına gelen kötü olayları biraz hak ederler....

Meyve bıçağını görünce, "hah ben bununla gardiyanı etkisiz hale getirir ve kaçarım hapisten, sonra doooğğğrruuuu Ayça'ya, kaçırdığım gibi götürürüm buralardan, zaten Nihal'i de kaçırmıştım, gerçi kulübede sadece bir gece geçirebilmiş, sonra hemen ebelenmiştik, ama olsun, mühim değil" diye düşünüyor

Ama tüüühhhh yakalanıyor..aksilik bu ya...olmayacak şey oluyor ve kaçamıyor

Sonrasında da o adamın tuttuğu gardiyanın iki sözüne inanıp bu sefer direkt olarak Tuğrul'un kucağına düşüyor...valla hi helal olsun...ne diyeyim

Peki ya Soner'e ne desem acaba? Tam bilemedim...

Cenazeden sonra Bahar'a ahkam kesiyor "gerçek aşkı yaşamamış insanlar ancak bu şekilde konuşabilirler".....vayyy anasını sayın seyirciler

Sen Aylin'le gerçek aşkı , hayatta sadece bir kere yaşanabilecek gerçek aşkı yaşadın,5 sene manastıra kapandın, sonra döndün geldin ve Bahar'la birlikte oldun....o flashback sahnelerinde gördüğümüz üzere her saniye, her dakika dudak dudağa idiniz Bahar'la...hatta sonra işi ilerlettiniz, lakin, senin her zaman ki acaipliklerin devreye girdi ve birden bire, aniden ve suddenly farkına vardın İNSAN GERÇEK BİR AŞK YAŞARSA ve BU AŞKINI KAYBEDERSE, BİR DAHA SEVEMEZ

Yahu bu söylediklerine sen de inanıyor musun sahiden?

Sonrası daha da iğrenç, o Filiz denen kadıncağızı kullanıyorsun...resmen kullanıyorsun..kadının sana karşı olan zaafını kullanıyorsun...Bahar'ı unutabilmek, hatta bazı noktalarda kıskandırabilmek için kullanıyorsun

sonra esas istediğin Bahar'ı elde edebildiğini anladığın anda Filiz'e "sen sarhoşsun, lütfen git" diyebiliyorsun....bu nasıl bir kimliksizliktir...sen bu muydun sahiden? Bu kadar sığ, bu kadar derinliksiz ve bu kadar bencil miydin? Hele Süleyman'ın verdiği akıllar..aman allahım dedirtecek cinsten

Şimdi işin yoksa bölümler ve bölümler boyunca Soner'İn Bahar'a atacağı tirpleri izle dur

ben ayaklı bir ölüm makinesiyim, bana dokunan yanar, ben sadece insanlara felaket getiririm, benimle birlikte olmak acı ile eşdeğerdir ve ben seni o kadar çok seviyorum, o kadar çok seviyorum ki; kendimden bile koruyorum

ayrıca bütün bunlar benim Aylin'e karşı işlediğim ihanet suçunun ilahi adalet çerçevesinde bana kesilmiş olan ceza makbuzlarıdır

tarzında bunalımları, viski içişleri, alkollü araba kullanışları ve hatta Deniz'e uzak ve kötü davranışları

ayyyy yazarken bile içim şişti vallai

Uzun sözün kısası; lütfen , ama, lütfen bu dizi dördüncü sezona falan uzamasın...toplum sağlığına zararlı

Durum:
    Zeynoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara-Philedelphia
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dün dizinin yarısını seyrettim diğer yarısınıda kısmetse bugun :img-wink:
    Metenin çarşafla duvara tırmandığı sahnede kaldım en son :img-hyste:img-hyste
    Neyse Mete sana dönüceğimde Önce zehra denen çok sevgili duygusalmı duygusal karakterden bahsedeyim..
    Hakan :Zehra annenin sana ihtiyacı var.onda kal
    zehra : Hepmi????:hıh
    Ben :
    Çocuktaki duygu seli beni aldı götürdü o derece yani :img-beee:
    7 kat elin oğlu Mustafa bile daha çok üzüldü ahmetin ölümüne..sinirlendi bağırdı çağırdı.Zaten ben Mustafayı hep çok severdim.Küçüklüğündeki çocukta çok sekerdi :img-eat:

İzlediğim yere kadar Berrin Hakana tavır yapmıştı ama sonrasında da devam ettimi bilmiyorum.Dun mantık hataları kısmına da yazdım.Senarist Hakanı suçlu duruma düşürmek için gene mantıksızlıklarla hareket ediyor.Bir kaç gün önce Hakana bahsedilen mutsuzlukların çoğunun çok mantıksız olduğunu yazmıştım.alın size bir tane daha! Hani şöförün yaptığını anlatsada sonrada kimse inanmasa anlayacağım ama hemen Hakan şuçlu yapıldı pes diyorum sadece!!
    bu arada Hakan Berrine ne güzel bakıyor öyle.Hakanı izleyince resmen o adamın sevglisi olasım geliyor.:img-in_lo (Salih Bademci bu rolüyle cidden çok karizma ve hoş geliyor bana.:img-wink: )
    berrin şuan çok acı çekiyor ama bi taraftan da halen şanslı çünkü ne olursa olsun kendini koruyup kollayan Onu düşünen ve seven bir Hakan var..
    .....................
    sonerli kısımları izlemedim henüz..
    .....
    hee Mete vardı birde demi..ya bu cocugun kafasına vur "tın tınnn" diye ses gelir .O derece boş yani!:img-tomat
    zaten ahmetin ölüm haberine verdiği tepkiler neydi öyle.yok öyle solcu olaylarına girmişmişte...sen ne anlarsın işin gücün hır çıkarmak en olmayacaklara aşık olmak kuru kahramanlıklar yapmak diye ekranın içine atlayasım geldi...saçma bir karakter oldu çıktı ya bu Mete:img-tomat
    ...
    Şimdilik bu kadar izlediğim kısımlardan yorumlar :) okuyanlara tesekkurler..

Not: Bu tuğrul nerde yaşıyor.Böyle arkası eski dosyalarla kaplı bir odadan telefon açıyor devamlı.Hemde gece gündüz .Herkes pijamayla yatmış uyumuş bu çekmiş kravatı ceketi ordan ha bire telefon açıyor :img-hyste

Durum:
    Yönetici
    Konular
    191
    Verdiği Beğeni
    174

Bahsedilme
    27 Mesaj

Alıntı Zeynoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .....Neyse Mete sana dönüceğimde Önce zehra denen çok sevgili duygusalmı duygusal karakterden bahsedeyim..
    Hakan :Zehra annenin sana ihtiyacı var.onda kal
    zehra : Hepmi????:hıh
    Ben :
    Çocuktaki duygu seli beni aldı götürdü o derece yani :img-beee:....
    Allah sizden binlerce kere razı olsun Sevgili Zeynoli, yüzümü güldürdünüz inanın

Öyle dedi değil mi? Sahiden öyle dedi yaaa....zaten Zehra'nın Hakan'a şıp'ın işi ısınması, sanki yıllardır tanıdığı bildiği annesi Berrin, babası Ahmet değilmiş gibi, birden bire Hakan'a "baba, babacığımmmm" diyerek yapışması o kadar saçma, o kadar saçma ki...diziyi izlerken böylesi saçmalıklara izleyici olarak ilk anda tepki veriyorum, sonra dizi devam ederken, başka saçmalıklarla karşılaşıp, bir önceki saçmlaığı unutuyorum...ve bir zaman sonra Zehra'nın yaptığı bu saçmalık (yani senaryonun saçmalığı) kendiliğinden doğala dönüşüyor:img-hyste

....
    ......hee Mete vardı birde demi..ya bu cocugun kafasına vur "tın tınnn" diye ses gelir .O derece boş yani!:img-tomat
    zaten ahmetin ölüm haberine verdiği tepkiler neydi öyle.yok öyle solcu olaylarına girmişmişte...sen ne anlarsın işin gücün hır çıkarmak en olmayacaklara aşık olmak kuru kahramanlıklar yapmak diye ekranın içine atlayasım geldi...saçma bir karakter oldu çıktı ya bu Mete....
    Hah..aynen

İşte bu...Mete hakkında demek istediklerim bunlardı..sabah ki mesajımda unutmuşum...Mete'nin o hapishane görüşünde Ahmet hakkında söylediklerinin , Ekrem Tatlı'nın dediği "su testisi, su yolunda kırılır" cümlesinden ne farkı vardı? Yıllardır bu adam senin enişten oldu, ideolojilerine bağlılığını, bunları ne amaçla yaptığını, çıktığı yolda kellesini koltuğuna aldığını falan hiç mi anlamadın? Bu kadar düz ve bu kadar duyarsız bir bakış açısı olur mu? Dahası Cemile ve Arif Mete'nin o sözüne karşılık ağızlarını açıp tek söz etmiyorlar..pesssss

.......
    Not: Bu tuğrul nerde yaşıyor.Böyle arkası eski dosyalarla kaplı bir odadan telefon açıyor devamlı.Hemde gece gündüz .Herkes pijamayla yatmış uyumuş bu çekmiş kravatı ceketi ordan ha bire telefon açıyor :img-hyste

İşte bu yazdığınıza koptum:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste:img-hyste

Sayfa 1/159 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)