Sayfa 1/36 1234511 ... SonSon
178 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Oyunbozan - Bölüm Yorumları

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    1764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Oyunbozan - Bölüm Yorumları

Barış Kılıç ve Tuvana Türkay, Oyunbozan için bir araya geliyor!

Güneşin Kızları, Kiraz Mevsimi, Kaçak gibi son dönemin dikkat çeken dizilerin yapımcısı Süreç Film, Show Tv'de yayınlanmak üzere yeni bir drama hazırlıyor. Altuğ Küçük'ün senaryosunu yazdığı Oyunbozan'ın reji koltuğunda Güllerin Savaşı ile tanıdığımız yönetmen Emre Kabakuşak var.

En geç Mart ayının son haftasında yayına çıkması planlanan dizinin başrollerinde son olarak Kanal D'de 68 bölüm yayınlanan Güllerin Savaşı'nda başrol olarak izlediğimiz Barış Kılıç ve Kara Para Aşk'ta canlandırdığı Bahar karakteriyle dikkat çeken Tuvana Türkay var. Cast çalışmaları hızla devam ediyormuş. Ayrıca Oyunbozan'ın kadrosunda TRT1'de yayınlanan Filinta adlı dönem dizisinde unutulmaz Boris karakterine hayat veren Serhat Tutumluer ve Kara Ekmek'te izlediğimiz Gülçin Şantırcıoğlu var.
    raninitv'den alıntı

Durum:
    alpler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Türkiye
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Serhat bey var o halde izlerim ve de Filinta ile kalemini en beğendiğim senaristimiz Altuğ bey de var. Sevmediğim daha doğrusu sevmediğim demeyim de oyunculuğunu zayıf bulduğum oyuncular olursa bu iki isim için her türlü katlanırım gibi geliyor.Büyük konuşmayım da... Hayırlı,uğurlu,reytingi bol olsun.

Durum:
    nazella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Ferhat&Aslı Aslan <3
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    503

Aldığı Beğeni: 358

Bahsedilme
    1 Mesaj

Bariş kiliçi çok severim malesef bu sezon güllein savaşi saçmaladiği için izleyemedim kendisini :img-wink: tuvana hanim da çok güzel sadece KPA da izledim fena değildi ama karakteri sevimsiz olduğundan pek ilgimi çekmedi bakalim umarim güzel bir uyum yakalarlar .

Durum:
    ekim* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 14

Bahsedilme
    0 Mesaj

Serhat Tutumluer'i fazla ara vermeden yeniden ekranlarda izleyebilecek olmamız çok güzel....umarım bu kez iyi bir karakterle karşımıza çıkar..tekrar kötü bir rolde izlemek istemem...üst üste kötü rol oynarsa üzerine yapışır...hep teklifler bu yönde gelir...dizinin konusu hakkında hiç bir fikrim yok ama kanalı biraz zor...inşallah her şey iyi olur :)

Durum:
    canantugba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Serhat Tutumluer
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Herkese merhabalar 😊
    Serhat Tutumluer in yeni dizisi hayırlı olsun Boris karakterin den sonra Oyun Bozan'da oynayacağı karakteri çok merak ediyorum... Barış Kılıç ın dediğine göre İntikam Aşk Adalet üçgeni ni anlatacakmış çekimler hafta sonu başlıyacakmış Ve Mart ayının sonunda yayınlanacak mış, Barış Kılıç Ve Gülçin Şantırcıoğlu nun oyunculuğunu seviyorum Hazel ablanın dediği gibi diğer oyuncunun oyunculuğunu bende zayıf buluyorum kara para aşk da izlemiştim. .Keşke Show tv olmasaydı ama neyse. . Bekleyip görücez neler olacağını yapım ekibi doğru dürüst bilgi paylaşmıyor bu ne gizliliktir anlamadım gitti :)

Sayfa 1/36 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri