Sayfa 1/2 12 SonSon
7 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Paramparça - Replikler

Durum:
    NATY&FACU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    M. KEMAL ATATÜRK
    Konular
    764
    Verdiği Beğeni
    110

Aldığı Beğeni: 40

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Paramparça - Replikler

Dizide geçen replikleri bu başlıkta paylaşabilirsiniz.

Durum:
    realistt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    I'm Sherlocked.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 6. bölüm deniz kenarı Gülseren-Cihan konuşması

Telefonda...

Cihan: Gülseren aşağıya iner misin? seninle konuşmam lazım

Gülseren: Cihan ne yapıyorsun burada?

Cihan:
    Gülseren aşağıya in n'olursun hadi konuşmamız lazım

Gülseren:
    Cihan konuştuk bitirdik, lütfen!

Cihan: Biten bir şey falan yok Gülseren. Bak gelmezsen ben yukarı çıkarım.

Gülseren: Tamam tamam tamam geliyorum.

Aşağıda...

Gülseren: Ne yapıyorsun sen burada?

Cihan: Gülseren konuşmamız lazım. Burada olmaz başka bir yerde gidip konuşalım hadi. Lütfen rica ediyorum hadi bin arabaya ne olursun.

Deniz kenarında...

Cihan: Dilara ile biz üniversitede birlikte olmaya başladık. Yani çıkmaya başladık. Sonra bir gençlik hatası yaptık. Ama ben Dilara ile birlikte olamayacağımı, onunla bir hayat geçiremeyeceğimi anladım. Fakat bunu ona bir türlü söyleyemedim. Yapamadım. Tam söyleyeceğim dedim, senden ayrılacağım , artık seninle birlikte olamayız diyeceğim dedim onu bir yere çağırdım tam söyleyecektim ki hamileyim dedi.

Onu öylece bırakamadım. Karnında çocuğumla. Devam ettim, evlendim. Sonra denedim, birlikte mutlu olmaya çalıştım, onu sevmeye çalıştım. Onunla hayatı paylaşmaya çalıştım. Çocuklar vardı uğraştım denedim, olmadı. Dilara ile biz başka başka dünyaların insanlarıyız olmadı. Yapamadık.

Gülseren: Bizimki de tam tersi.

Cihan: Nasıl?

Gülseren: Severek evlendik. O zamanlar çok küçüktüm. Çocuk denilecek yaştaydım 18 yaşında falan. Tabi o zamanlar aşkın her şeyin üstesinden gelebileceğini sanıyorsun. Geriye hayat mücadelesi, keder, tasa. Senin dediğin gibi gençlik hatasını çok ağır ödüyor insan bazen.

Cihan: Evet. Bak Gülseren, yıllardır evlendiğim günden beri mutsuzum ben. Evlendiğim günden beri. Mutsuz geçen 19 yıllık bir evlilik. Ben yaptığım gençlik hatasının bedelini ödedim.

Gülseren: Bak Cihan, Dilara senin 19 yıl eşin olmuş. Bırak öyle kalsın. Herkes hayatını yaşasın. Biz de kaderin bize çizdiği hayatımıza devam edelim. Hoşça kal...

Durum:
    __SEYMEN__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Gülizar
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    17

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gülseren in Cansuya yazdığı mektup..

Cansum , güzel kızım benden nefret ettiğini biliyorum. Ama sana herşeyi anlatıcam. Sana hiç yalan söylemedim Cansu. Şimdide söylemicem. Satırlarımı oku sonra istersen gene benden nefret et.. Ben küçük yaşta annemi kaybettim. Erkeden hayatın yükünü omuzladım. Zor bir hayatım oldu. Ve bir gün sen dikiliverdin karşıma "Sen benim ANNEMsin dedin". Kalbimin kafesine cıvıl cıvıl ören bi kuş giriverdi. Karnımda büyüttüğüm ,karşımdaydı. Ve farkettim ki bu bir karışıklık hikayesi değil bir buluşma hikayesi.. Seni bana bulduran Yaradan'a şükürler olsun. Seni ne çok seviyorum bi bilsen.. Bütün bu yaşananlardan dolayı çok kırıldın biliyorum. Ama lütfen bide benim tarafımdan bak.Size zarar vermek aklımın kıyısından bile geçmedi. Evet babanla son zamanlarda hep görüştük. İçinde bulunduğumuz durumun en iyi çözümünü bulmaya çalıştık. Dertlerimizi paylaştık. Baban hep adil olmaya çalıştı. İyi bir baba olarak hiç kimseyi üzmemeye ve beni de kırmamaya çalıştı. Ben babanın insanlığından , babalığından çok etkilendim . Yalan söyleyemem.
    Canım yavrum , beni yeni tanıyorsun. Benimle ilgili kafan karıştığında içine sor güzel kızım. Kalpten kalbe gizli yol vardır. O söyler seni ne çok sevdiğimi.. olurmu?

Durum:
    kemal-başak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Rehan*Zooni
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 10.bölüm

keriman için
    yıldırım : bela birine benziyor
    cihan: bela mı enteresan bir kişiliği var hasta cadı kötü kalpli biri o kadın:img-hyste keşke gülsereni o evden kurtarabilsem:img-wink::img-in_lo

Durum:
    realistt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    I'm Sherlocked.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Replikler sayfası üste çıkmışken, daha önce yazıp eklemeyi ihmal ettiğim bir sahneyi ekleyeyim. Gülseren'in tüm repliklerini çok beğendiğim için yazdım :img-wink:

9. Bölüm Gülseren Rahmi konuşmasının tamamı

Rahmi: Oooo hoşgeldiniz, hoşgeldiniz Gülseren hanım. Buyrun buyrun buyrun.Buyrun oturun. Nasılsınız?
    -Oğlum bakar mısın (garsona)
    -Neyle başlayalım? Çorba?
    Gülseren: Bir şey yemeyeceğim. Vaktim yok.
    Rahmi: Kahve?
    Gülseren: İçmeyeceğim.
    Rahmi: Su?
    Gülseren: İstemiyorum Rahmi bey.
    Rahmi: Oğlum bana bir espresso, double.
    Evet Gülseren hanım, öncelikle çok özür dilerim
    Gülseren: Sizin özrünüzün benim için hiçbir önemi yok.
    Hazal'ın sıkıntısı neyse söyleyin ben de çaresini düşüneyim.
    Rahmi: Anlıyorum, siz kızınızı çok seviyorsunuz.
    Gülseren: Anlayamazsınız.
    Rahmi: Yani en azından anlamaya çalışıyorum diyelim.
    İyi okullarda okumasını istiyorsunuz, iyi bir hayat yaşamasını istiyorsunuz, değil mi?
    Gülseren: Bakın size bir şey söyleyeceğim. Siz Hazal'ın öz ailesini mi tercih ettiğini düşünüyorsunuz?
    Hazal yaşayamadığı bir hayatı tercih etti. Yalıyı tercih etti. Üzülmedim mi, üzüldüm tabii.
    Hem de çok üzüldüm. Ama ben sabretmesini bilirim. Hazal şimdi çok genç. Aklı karışık.
    İlerde sevginin paradan daha önemli olduğunu anlayacak ve bana dönecek, ben biliyorum.
    O yüzden siz kendinizi yormayın benim de vaktimi almayın. (gitmek için kalkar)
    Rahmi: Şimdi Dilara Hazal'ı Amerika'ya götürmek istiyor.
    Gülseren: Ne!
    Rahmi: Yaa
    Gülseren: Nasıl, olamaz, böyle bir şey olamaz
    Rahmi: Tabi canım siz izin vermezseniz olamaz tabi. Buyrun( oturun anlamında)
    Şimdi benim dünürüm Amerika'da yaşıyor, Los Angeles'da. Uzun yıllardır Dilara'nın da orada yaşamasını istiyor.
    Kaç kere davet etti, gel burada yaşa diye ama Dilara kabul etmedi.
    Ama şimdi sizin Cihan'la olan ilişkiniz orataya çıkınca
    Gülseren: (yüzünde kızgın bir ifade belirir)
    Rahmi: Bir dakika şimdi elçiye zeval olmaz. Ben durumu anlatıyorum size. Dilara boşanmayı kabul etti.
    Yani öncelikle onu söyleyeyim size. İlk celsede boşanacak. Tabi siz de böylece rahatlıkla evlenebileceksiniz.
    Gülseren: (öfkeyle çantasını alır) Buraya gelen de kabahat!
    Rahmi: Lütfen, lütfen bakın bu söylediklerim çok öenmli.Sizi ilgilendiriyor. Lütfen dinleyin.
    Şimdi yalıyı da size bırakıyor. İsterseniz orada oturursunuz, isterseniz kendinize bir köşk alırsınız.
    Bütün bunlar sizin bileceğiniz şeyler.
    Gülseren: Peki Dilara hanım bütün bunların karşılığında benden ne istiyor?
    Rahmi: Karşılığında Hazal'ı Cansu ile birlikte Amerika'ya götürmeyi. Tabi sizin kızları bir daha görmemeniz kaydıyla.
    Gülseren: Siz beni ne sanıyorsunuz? Satılık mıyım ben? Para pul mal mülk her şey sizin olsun kızımı size vermiycem.
    Tamam, belki ben onun geleceğini garanti altına alamamış olabilirim, o yüzden şimdi sizde.
    Ama ilerde ne olacağı hiç belli olmaz Rahmi bey. Bakın kuru ekmek yerim, taşta yatarım yine de kızımı size vermem.
    Dünyaları verseniz onun da tırnağı olamaz tırnağı, Cansu'nun da.
    Rahmi: Bakın Gülseren hanım çok fevri davranıyorsunuz. Oturun da konuşalım.
    Gülseren: Bırak kolumu!
    Rahmi: Kızım, çocuk olma böyle bir fırsat insanın eline bir kere geçer be! Servet içinde yüzeceksin, daha ne istiyorsun?
    Gülseren: Ben sen değilim Rahmi bey. Ben Dilara'da değilim. Benim anneliğimi de satın alamayacaksınız, insanlığımı da.
    Ben şimdiye kadar alnımın teriyle çalışıp para kazandım. Emeğimle. Çalıştım, didindim, uykusuz kaldım ama ne kızıma haram
    lokma yedirdim ne kendim yedim. Hazal'a da yedirmedim. Bundan sonra da yedirmem. Gir bir ayna al bak, ayna al bakta utan.
    Dilara'ya da ver. Bir daha da sakın karşıma çıkma.
    Rahmi: (arkasından) Haram lokma yememişmiş, iyi b.. yedin geri zekalı :img-hyste

Diğer dizilerde aşıkların replikleri eklenir bizim dizide aşk kaplumbağa hızında bile olmadığı için anca bunlar işte :img-hyste:img-hyste

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri