Alıntı ee&my Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bence kesin sevtap cok fazla gidecek cengonun yanina:img-yes: bu sayede dahada asik olacak cengize.
Düşünsenize Cengiz yoğun bakımda uyurken Sevtap gelip , Cengizin yüzünü felan okşuyor , öpüyor felan Aman Allahım.

Alıntı EnginIkizcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"Cengiz ben senden hamileyim. Ama biliyorsun ki bu duyulursa hapse girersin. Sen de hapse girersen eğer ne olur bebeğimizin hali? Doktor senden aldığı kanı Bekir'in kanıymış gibi gösterip bebeğin Bekir'den olduğunu söyledi. Amcam bekiri bulacak ve canını bağışlaması karşılığında bebeğin babası olduğunu söylemesini isteyecek. Bebek bir müddet bende kaldıktan sonra amcama veya Bekir'e verilecek. Sen de onlardan alıp bakacaksın bebeğimize. Başka çaremiz yok Cengiz." .
Evet çok mantıklı , bir şekilde usulünce anlatmalıydı herşeyi.

Alıntı ee&my Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ama beray bekirle evlenmek zorunda olmasaydi ozaman cengiz zorda olsa sabrederdi berayin ve kizinin hatrina:img-yes: bu evlilik isi herseyi bozdu.:icon_sorr
Sanki evlenseler ne olacak , ilişkiye giremeyeceklerine göre , yukarda yazılan gibi Beray herşeyi anlatsaydı Cengiz Nikah işine güler geçerdi sadece , derdiki bebek benim Berayda beni seviyor ve evlenseler bile ilişkiye giremeyeceklerine göre diye düşünüp birde göbek atardı.