Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon
1000 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Parmaklıklar Ardında (Arşiv 15)

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    191
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    27 Mesaj

Standart Parmaklıklar Ardında (Arşiv 15)

Daha önceki başlığın mesaj sayısı 1000'i aştığı için yorumlarınıza bu başlıkta devam ediniz. Bir önceki baslığa asağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=82816

Tek cümlelik mesajlar, başlıkla ilgisi olmayan mesajlar, büyük harfle, tamamı renkli, kalın (bold), altı çizili ve italik yazı tipi ile yazılan tüm kural dışı mesajlarınız uyarı bırakılmadan silinecektir. Sohbet ortamı oluşturmayınız.

Saygılarımla
    Dizifilm Moderatör
    İpekaziz

Durum:
    ogünkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    rüzgar nerden eserse.....
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Makarin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok saçma ilk sezon bunu kendileri söylediler , yoksa benim bildiğimden değil. İlk sezon Baş Gardiyanlık atamalarını yada alınmasını sadece Savcının işiydi. Yani anlayacağınız dizide yine bir mantık hatası söz konusu.

Dizinin baya bir kısmını Ahmet , Hilale evlenme teklif edebilecek mi görüntüleriyle geçireceğiz anlaşılan.3

Ziynet’in cezaevine dönmesi ve Yasemin’le karşılaşması ise B2’deki gerilimi tırmandırır. Bu sözü ben anlayamadım. B2'ye girdi diyelim bir tek Yaseminle karşılaşması nasıl mantık? O zaman Koğuşta değilde bir yerden bir yere götürülürkenmi karşılaştılar?

Cengiz veda için dediği , Cezaevini bilgilendirip "rapor" alana kadar dinlenmesi anlamında. Beray ve Cengiz karşılaşması yine bir şekilde oluyor haliyle bakalım güzel bir sahne olacağı kesin.

Özetin son kısmı "berbat" resmen Ayselin yaptığı teklifmiş , bıktım bu Kadından çıkarın şunu diziden , iyicene suyunu çıkardılar. Çok gereksiz saçma sapan bir karakter.

ziynet'le yasemin arasında baya gerilim olcak kadın belki osman'la ewlenecekti belki hayalini bile kurmaya başlamıştı

cengiz bence de izin için gitmiştir cezaewine beray'la karşılaşmalarını heyacanla baklicem ama bişey olmayacak ginime geliyo

ahmet-hilal yorumuna katılıyorum dizide ağırlıklı sahneleri olacaktır die sanıyorum

ahmet'in annesi bence çok türk filmi izlemiş son zamanlarda zawallı hilal

Durum:
    pusat_yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

ÖZtimiz Gelmiş...ZİYNET KARA yas havasında...
    Savcı Tansel de bence OSMANIN ölümünün üzüntüsünü yaşayacak...Üstüne de YASEMİN...
    Valla ben daha çok ZİYNET in B2 de KUTSİYEYLE karşılaştığı sahneyi merak ediyorum...Özette YASEMİN yazmış..E haliye yeniden DÜŞMAN olcaklar...Özette KUTSİYE yok ilginç acaba fragmanda ya da bölümemi birşeyler saklanıyor...AMa Ziynet şu an Kutsiyeyle uğraşacak dermanı var mı bilemiycem sonuçta uğruna CEZAEVİNE düştüğü OSMANINI vurdu...
    Belki ZİYNET-KUTSİYE karşılaşması SEZON FİNALİNE kalır....

Durum:
    ogünkolik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    rüzgar nerden eserse.....
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı pusat_yusuf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ÖZtimiz Gelmiş...ZİYNET KARA yas havasında...
    Savcı Tansel de bence OSMANIN ölümünün üzüntüsünü yaşayacak...Üstüne de YASEMİN...
    Valla ben daha çok ZİYNET in B2 de KUTSİYEYLE karşılaştığı sahneyi merak ediyorum...Özette YASEMİN yazmış..E haliye yeniden DÜŞMAN olcaklar...Özette KUTSİYE yok ilginç acaba fragmanda ya da bölümemi birşeyler saklanıyor...AMa Ziynet şu an Kutsiyeyle uğraşacak dermanı var mı bilemiycem sonuçta uğruna CEZAEVİNE düştüğü OSMANINI vurdu...
    Belki ZİYNET-KUTSİYE karşılaşması SEZON FİNALİNE kalır....

belki ziynet şoka falan girmiştir sonuçta sewdiği adamı öldürdü
    koğuştakileri gözü falan görmez durumdadır yasemin bi laf der öyle atışırlar die bi fikir yürüttüm

bi bölüm sonrası sezon finali kendini toparlar o arada kutsiye'yi haklar :img-hyste:img-hyste

Durum:
    Makarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ogünkolik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belki ziynet şoka falan girmiştir sonuçta sewdiği adamı öldürdü
    koğuştakileri gözü falan görmez durumdadır yasemin bi laf der öyle atışırlar die bi fikir yürüttüm

bi bölüm sonrası sezon finali kendini toparlar o arada kutsiye'yi haklar :img-hyste:img-hyste
    Benim çözemediğim bu Ziynet ve Yasemin gerginliği Koğuştamı yoksa Cezaevi mekanındamı gerçekleşecek , özette öyle bir yazmışlar ki "karşılaşması" demiş. Ziynet B2'ye girse karşılaşma demezdi!

Sayfa 1/200 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri