Sayfa 1/133 123451151101 ... SonSon
662 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Parmaklıklar Ardında ( Atv)

Durum:
    ipekaziz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Konular
    1187
    Verdiği Beğeni
    174

Aldığı Beğeni: 744

Bahsedilme
    26 Mesaj

Standart Parmaklıklar Ardında ( Atv)

Bir önceki başlıkta mesaj sayısı 1.000'e ulaştığı için başlık kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=91409

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Keyifli yorumlar!
    Dizifilm Mod.
    İpekaziz

Parmaklıklar Ardında Dizi Detay Sayfası
    http://www.dizifilm.com/dizi/parmakl...dinda-427.html
    Parmaklıklar Ardında Fotoğraf Galerisi
    http://www.dizifilm.com/fotogaleri/g...r-ardinda.html
    Konu BERNA tarafından (27-04-10 Saat 11:22 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    onur29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    23
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 15

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ipekaziz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir önceki başlıkta mesaj sayısı 1.000'e ulaştığı için başlık kapatılmıştır.
    Yorumlarınıza bu başlıkta devam edebilirsiniz.

Bir önceki başlığa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=91409

Tek cümlelik kısa mesajlar , sohbet içerikli mesajlar , tamamı büyük harfle ,bold(kalın) , altı çizili ve renkli yazı tipi ile yazılmış mesajlar yasaktır.
    http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?t=34469

Keyifli yorumlar!
    Dizifilm Mod.
    İpekaziz

Yeni başlığımız hayırlı olsun. Bol yorumlu olsun.

Ahmet Bey'i gördüm jenerikte. Gerçekten çok sevindim. Tansel ile Ekrem'in saltanatı sona erecektir böylece. Ahmet Bey'in de aklı başına gelmiştir artık. Dağ bayır dolaşıp kuş avlayacağına koltuğunda oturur. :img-hyste

Fragmanda Tansel'in ve Yasemin'in Ahmet'i gördüklerindeki ifadeleri süper. Yasemin de korkuyor tabi. Meryem cinayeti tekrar incelenebilir sanırım. Açıkçası incelenmesini de istiyorum. Perihan gönderilmiş. Umarım Ahmet geri getirir Perihan'ı. :img-cray: Perihan olmadan B2 gerçekten özünü yitirir. Kayra Şenocak Toprak'ın abisi olarak gelmiş. Ço ksevindim. Beğendiğim bir oyuncu. Fatma'nın kızının kim olduğunu göremedik. Ama Asuman Betil oalcağını sanmıyorum. Yaş olarak biraz büyük kalır o rol için bence. Fatma'nın da artık yemek yapmaktan başka sahneleri olacak demek ki.
    -

Durum:
    Makarin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 88.Bölüm Fragmanı

Mahkumların protestosunu merakla bekliyorum, anlaşılan 27'ci bölümdeki gibi tencerelere, demirlere vurma sahneleri yaşanacak. Perihanın diziden ayrılıp ayrılmadığını öğrenmenin tek yolu var jenerik, bekleyip göreceğiz.

Tansel görüşcüleri engellemiş ama Ahmet Bey onları içeri almış anlaşılan, Ahmet Bey'in kapıdan giriş sahnesini, Koğuşa giriş sahnesini ve Tanselle karşılaşma sahnesini inanılmaz merakla bekliyorum, Ekremin bu bölüm behiye ile konuşma sahnesi varmış anlaşılan Ahmet Bey, onunlada diğer bölüm karşılaşacak.

Kayra Şenocak, Toprağın abisi rolünde. Kendisini bir çok projede izledim kaliteli oyuncu ama bizim dizimizde kaliteli oyunculuktan çok oyuncunun rolüne yakışıp yakışmaması önemli. Özgenin Annesinin ise Asuman Betil olacağı söyleniyor.

Kutsiye bu bölüm yine iyilik meleği rolünde sanki, hakkınızı helal edin felan demeler, hep kötü bişey olacağı zaman iyi oluyor bu kadın. Daha doğrusu iyi gibi gözüküyor demek daha doğru.

Ahmet Bey ayağının tozuyla hemen işe koyulmuş, Ziyneti yanına çağırmış. Mükemmel bir bölüm bizleri bekliyor resmen sabırsızlanıyorum desem yalan olmaz.

Dip Not: Fragmanda en çok ilgimi çeken sahne Yaseminin, Ahmet Beye bakışıydı. Zeynep Gülmez güzelliği ile dikkatimi çekti o karede. Sinopda'da kendisiyle tanışıp konuştuğum için bizzat canlı şahit oldum diyebilirim güzelliğine.

Durum:
    pusat_yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

YASEMİN resmen EYVAH YANDIM bakışları atar gibi baktı Ahmet beye...Çünkü AHMETİN dönmesi MERYEM CİNAYETİNİN yeniden incelenmesi demekti...Ziynet bence Yasemini affettiği için onu ele vermeyecek ama birisinin Ahmet beye söyliyceğini düşünüyorum...Mesela tek tek yeniden sorgulayabilir B2yi...
    YASEMİNİN KATİL OLDUĞUNU BERAY VE KUTSİYE den başka B2den kimse bilmiyor..
    KUTSİYE hastaneye gideceği için Rüçhan hanımı az görücez gibime geliyor bu bölüm...Hemen hastaneye gider...HAKKINIZI HELAL EDİN ÇOCUKLAR....
    Dizimiz artık devamlı oyuncu bünyesine almıyor son zamanlarda..Kayra şenocak,Özgenin annesi ve Fatmanın kızı bunlar bence konuk olarak birkaç bölüm dururlar gibi geliyor...Gerçi KAYRA ŞENOCAK iyi bir isim açıkçası diziye katılanlardan birtek onu tanıyorum... Bakalım nasıl bir tip olacak...
    AHMET bey sonunda Savcı hanıma yine haddini bildirecek umuyorum...Acaba Tanseli evden de yollayacakmı?Bakarsınız yollamaz aynı evde kalırlar...Akşam evde yemek yerler cezaevinde birbirlerini yerler hahahah....
    ZİYNETİMİZ YİNE ağlıyor...Acaba noldu?Adım gibi biliyorum ZİYNET YASEMİNİ ele vermeyecek ama YASEMİN cezasını nasıl ve kimden bulacak merak konusu...

Durum:
    cyprus_hsn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kıbrıs - Girne
    Konular
    26
    Verdiği Beğeni
    53

Aldığı Beğeni: 66

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yusufcum bence katilin Yasemin olduğunu sadece Beray, Ziynet ve Kutsiye değil Özge, Perihan ve Kevser de biliyorlardır adım kadar eminim. Öyle veya böyle Yaseminin katil olduğu bir şekilde ortaya çıkacak, ve bu işte sadece Yasemin değil, Ekremin ve Tanselin de başı fena yanacak.

Sayfa 1/133 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri