Sayfa 1/121 123451151101 ... SonSon
605 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Payitaht: Abdülhamid - Bölüm Yorumları

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

Standart Payitaht: Abdülhamid - Bölüm Yorumları

Usta yönetmen Faruk Teber, Es Film'le anlaştı: Payitaht geliyor!
    Ranini tv

Son olarak Gold Film'in Show Tv için hazırladığı İstanbul Sokakları dizisinde rejisini izlediğimiz yönetmen Faruk Teber, yeni bir dönem dizisi için Es film ile anlaştı. TRT1 için hazırlanan Filinta dizisinin yapımcısı olan Es Film, Teber ile el sıkıştıktan sonra Ocak 2017'de TRT1'de yayına girmesi planlanan "Payitaht" için masa başı hazırlıklarına start verdi.

Kasım sonu sete çıkmayı planlayan Faruk Teber, Hatırla Sevgili ve Hanımın Çiftliği'nden sonra yeniden bir dönem işiyle ekranda olacak. 1896'dan başlayarak Abdülhamit'in hayatını merkezine alan ve Osmanlı'nın son dönemine odaklanan Payitaht'ın senaryosu Uğur Uzunok ve aynı zamanda proje tasarımını da üstlenen Osman Bodur'a ait. Payitaht'ın konsept danışmanı Selman Kayabaşı; tarih danışmanı ise Mustafa Armağan.
    Konu NATY&FACU tarafından (19-02-18 Saat 07:14 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    hardi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Çanakkale
    Konular
    128
    Verdiği Beğeni
    43

Aldığı Beğeni: 437

Bahsedilme
    6 Mesaj

TRT 1’in yeni dizisi Payitaht Abdülhamid’in erkek başrol oyuncusu belli oldu!

Es Film imzalı, Osmanlı’nın son dönem padişahlarından 2. Abdülhamid’in hayatını anlatan, yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu, senaryosu Uğur Uzunok ve Osman Bodur tarafından kaleme alınan yapımın erkek başrol oyuncusu, son olarak final kararı alan Babam ve Ailesi’nde oynayan Bülent İnal oldu.

Durum:
    trueblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Ankara
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    12

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

II. Abdülhamid çok zeki ve kurnaz bir padişahtı. Osmanlı Devletinde yaptığı gelişmeler Türkiye Cumhuriyetinin temellerin attı.

Ama konsept danışmanı Selman Kayabaşı, tarih danışmanı ise Mustafa Armağan ise bu diziden bi cacık bile olmaz. Boşa zaman kaybı olur izlemek.
    C:\Documents and Settings\gunseli.alpengin\Belgelerim\Resimlerim\m1  35.jpg

Durum:
    İLK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    j.e.f.__i.k__k.v.p
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Slm

yeni dizi ve yeni bir tarihi dizi... yine trt den geliyor...fakat babam ve ailesi biter bitmez bülent inal ile anlaşmak...belki başarılı olacak ama yine de tereddütlerim var...trt nin dizilerinin ilginç bir yapısı var...her kesime her kişiye hitap eden ayrı ayrı diziler...filintadan sonra trt nin dönem işlerini sevmedim lakin...

fakat en büyük artısı trt nin bizzat kendisi...dizi belli bir süre düşük rating alsa bile devam eder...

umarım beni bülent inal dışında çekecek başka başka oyuncular vardır.

Durum:
    Rosallix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Let me fall...
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    16

Aldığı Beğeni: 128

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu diziyi gerçekten izlemek istiyordum. Benim icin kimin konsept danismani oldugu felan da onemli degildi ki ben dizi niyetine bakiyorum. Gercek tarihi kendim arastirip okurum okumak istesem. Ama konum bu degil. Dirilişi dayanamayip birakmistim ama simdi Bulent Unal ismini görüp daha bir yikildim. Benim derdim talihsiz oyuncu secimleri. Bulent Ulan her dizi de mi var arkadas izlemesem de zap yaparken denk gelmemek imkansiz. Neden baska oyuncu mu yoktu? Bu dizi de baslamadan benim icin yalan oldu 😤

Sayfa 1/121 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri