Sayfa 3/64 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
317 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Person of Interest

Durum:
    lilyum5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Mystery Train
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    60

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    1 Mesaj

Talking 1x2

2. bölüm ilk bölüme göre daha iyiydi.Yine de diziye tam olarak ısındığımı söyleyemem ama.Michael Emerson bile yetmiyor.:icon_whis:img-hysteDizide karakter çok az maalesef.Yan karakterler daha fazla olsa fena olmazdı hani.

Mr. Finch'in hikayesi kıyıdan köşeden anlatılmaya başlandı.Zaten çok gizemli bir adamken hikayesini biraz öğrenmeye başlayınca gizemi daha da artı yahu.:img-hysteKafamda soru işaretleri azalacağına çoğalmaya başladı.:img-hysteReese ile olan tuhaf ilişkileri çok eğlenceli ama.Finch de gizemli olmayı ve emir vermeyi çok seviyor olmalı ki Reese birazcık özel alanına girince adam 17 yıllık kamuflaj niyetine çalıştığı işinden ayrıldı.:img-hystePire için yorgan yakmak gibi geldi.Amma Reese bu işin peşini bırakmaz bence Finch'in özel hayatını daha da merak etti benim gibi.:img-hysteÜstüne gidecektir.

Reese bu bölüm terminatör gibiydi gene:img-hyste;ama bu sefer en azından dayak yedi de inandırıcı oldu biraz.Gerçi dayak yedikten sonra iz kalmaması da çok ilginç.:img-hyste

Bölüm içerisinde işlenen olaylar şu an için çok da merak unsuru olamadı benim için.Daha sağlam hikayelere yer verilmeli bence.Çok mu eleştirdim ne?:img-hyste

Başlığa da hiç ilgi yok.Acaba diziyi 3-5 kişi mi izliyor ki ya?:img-tomat:icon_sorr

Durum:
    sitting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

9uncu bölümü az önce izledim pek sıkıcı değildi ama çokta iyi olduğunu söyleyemem.Bu bölümde işler dahada karıştı soru işaretleri baya bi arttı diyebilirim bakalım ne olacak nasıl bir bağlantı kurulacak.

Kahramanızla kadın polis arasında eskilere afganistana ıraka dayanan bir ilişki çıkarsa hiç şaşırman çünkü bu bölümde sanki olacakmış gibi geldi bana.

Çok çabuk bitiyor malesef tek sıkıntısı o seneryo akıcı ama çabuk bitiyor.Micheal emersonuda bu bölümde çok çok az gördük gerçi ana karakterimizi bile göremedik desem yerindedir
    • A Series of Unfortunate Events • Mindhunter • La Casa De Papel • Dark • Preacher • Narcos •

Durum:
    banubanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Evim
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bazı problemleri var dizinin, makinenin nasıl bir alengirli bir şey olduğu mesela açıklansa iyi olurdu. Öyle elinde silah bostan tarlasında yürüme meselesi de ayrı bir alem ama gene de nedense diziyi seviyorum. Jim olduğu içinmidir yoksa Mchael Emerson olduğu içinmidir bilinmez :)
    Özellikle geçmişe gidip bu günle bağlantı kurmaları hoş oluyor. Daha fazla böyle git geller olursa ilgi çekici olur.
    Bu bölümde iyiydi. Hem de dizinin reytingleri gittikçe yükseliyormuş. Bu hafta üçüncü bitirdi. Mentalistten fazla izlenmiş hetta.. Gerçi mentalistin yeri sağlam.
    Neyse ben de sitting'e katılıyorum ana karakterler çok az gözüktü bu bölümde.
    Ciğeri beş para etmezlere mi “yetenekli” demeli?Eleştiriden mi çekinmeli?
    “Adım Mercuré dergisinde geçse” diye mi sayıklamalı?
    İstemem! İstemem! Eksik olsun!
    Cyrano de Bergerac

Durum:
    lilyum5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Mystery Train
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    60

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    1 Mesaj

Cool 1x3

Bu bölüm daha da iyiydi.Demek ki dizi yavaş yavaş demleniyor çay gibi.:img-hyste

Şu asker hikayeleri ne kadar da klişe oldu artık.:img-beee:Allah'tan atraksiyonlu oluyor her bölüm de sıkılmıyorum o kadar.Reese'in geçmişine yolculuk çok güzeldi.Kız arkadaşını niçin bırakıp gitti anlamadım.Beni bekle demeye hakkı olmadığını düşünüyor tabi o kadar yıl sonra.:icon_whisBelki de kendine göre haklı;ama ilerleyen bölümlerde eski kız arkadaşı ile tekrar karşılaşacaklarını düşünüyorum.:img-wink:

Makine konusunda kafam karman çorman oldu iyice.:img-hysteNeden makine sadece Amerika'da New York eyaletinde yaşayan kişilerin sosyal güvenlik numaralarını tespit ediyor acep?:img-hysteDünya'nın her yerinde bir çok olay yaşanıyor sonuçta.Bir tek başı belada olan New Yorkerlar mı yani?:img-hyste

Finch'in canını tehlikeye atarak Reese'i uyarmaya gitmesi de taktir-e şayan doğrusu.Demek ki ısınmışlar birbirlerine.:love01:

Dedektif Carter'ın Reese'in peşinde olması bende garip bir mutluluk ve heyecan etkisi oluşturuyor.:img-hysteNedendir bilmiyorum;ama diziye heyecan katıyor bence.Zaten çok karakter yok sıkılıyorum.:865323

Durum:
    banubanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Evim
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

1x10 Vay vay vay demek istiyorum...
    Spoiler İçermektedir
    Ciğeri beş para etmezlere mi “yetenekli” demeli?Eleştiriden mi çekinmeli?
    “Adım Mercuré dergisinde geçse” diye mi sayıklamalı?
    İstemem! İstemem! Eksik olsun!
    Cyrano de Bergerac

Sayfa 3/64 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri