Sayfa 64/64 İlkİlk ... 14546061626364
317 sonuçtan 316 ile 317 arası

Konu: Person of Interest

Durum:
    hacivatiye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    SMK
    Konular
    10
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Person of Interest

Benim isyanımı duymuş sanırım ekip 4.sezon 5.bölüme kadar izlemiştim ve heyecan bir tık düştü demiştim. 6.bölüm itibariyle dizi tekrar atağa kalktı ve resmen kendine bağladı :)

4x06
    Bu bölümdeki sigortacıyı ve hikayesini oldukça sevdim. Sigortacı biraz şapşal bir tipti ama sempatikti. Dedektif numarası yapması Reese'e yardım etmesi, iş arkadaşının kardeşi için çabalaması, Reese için kurşunların önüne atlayıp vurulması... Bu bölümü izlerken çok eğlendim. Reese'e sorduğu "Sesini nasıl böyle yapıyorsun?" sorusunda kahkaha attım :)

4x07
    Uluslararası hırsız Tomas vardı bu bölümde. Tomas ve Shaw arasındaki çekimi fark etmemek için kör olmak gerekiyordu. Zaten Tomas'a Shaw'a Barcelona'ya gelmesi için teklif yaptı, Shaw da ekibe katılması için Tomas'a teklif yaptı.
    Shaw'ın eğittiği ajan ortaya çıktı ve Shaw'ı vurmadı ama son sahnede Samaritan Shaw'ı izlemeye aldı ve peşine düştü.

4x08
    Akademideki bir öğrenciye yardım ettikleri bölümdü. Ama Silva'nın meğerse İçişlerinden ve akademiye köstebeği bulmak için gizli görev ile gelen bir polis olduğunu öğrendik. Bölüm başında eğitimde Reese'i dizinden vurduğu için bölüm boyunca Reese ile uğraşmasına bayıldım :)
    Reese'in terapi dersleri var bi de. Terapistin Reese'e aşık olduğunu düşünüyorum artık :)
    Bizim ekip Mini'nin Dominic olduğunu öğrendi ki bu sevindirici bir gelişme oldu.

4x09
    Elias ve Dominic kapışmasının olduğu bir bölüm oldu. Elias'ın yanındaki sağ kolunun adı "Anthony" imiş. Reese'in dediği gibi ben de onun adını "Scarface" sanıyordum :) Elias'ın hikayesini öğrendik bu bölümde az da olsa. Anthony'nin ölmesine üzüldüm geçmişlerini ve hikayelerini öğrenince. Yalnız Dominic de hiç yabana atılacak biri değil oldukç zeki birisi. Tekrar olacak Elias-Dominic kapışmasını iple çekiyorum.

4x10 ve 4x11
    Samaritan ve Makinenin karşıya karşıya gelmesi için tüm şehrin karmaşaya sürüklenmesine şahit olduk. 11.bölümdeki Makine'nin olasılık hesaplayıp bizim ekibi sağ olarak çıkarmaya çalışma çabaları güzeldi. 2003 yılındaki satranç hamlelerini göstermeleri de güzel ayrıntı olmuş.
    Konu hacivatiye tarafından (17-06-19 Saat 21:55 ) değiştirilmiştir.
    Seni 3000 defa seviyorum

Durum:
    deniz devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ten years of pepperony
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    64

Aldığı Beğeni: 21

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Person of Interest

bazen sadece özlersin
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sayfa 64/64 İlkİlk ... 14546061626364

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri