Sayfa 1/64 123451151 ... SonSon
317 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Person of Interest

Durum:
    İZMİR'İN KAVAKLARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    giden geminin ardı
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 4

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Person of Interest

diziye olan merakım Jonathan Nolan kaynaklıydı onun yazdığını duyunca merakla heyecanla seyretmeye başladım ama ilk bölümler hayal kırıklığı oldu ilk 5 bölümden sonra biriktirdim ve o da ne 6,7,8 inci bölümler üst üste bende güzel sonuç verdi dizi oturmuş bir hal aldı ilk bölümlerdeki olaylardan sonra 7. bölümün senaryosu işte Nolan farkı dedirtti.
    dizideki dram,duygu yoğunlığu çok hoşuma gidiyor bölümdeki kahraman John Reese ile ortak noktalara değindiğinde beni çok etkiliyor mesela 8.bölüm...ayrıca 3. bölümün son sahnesiyle beni yıkmış geçmiştir person of interest.

Jim Caviezel'e bir parantez açmak istiyorum.izlediğim birkaç filminde filan beğenmiştim ama John Reese karakteri bende unutulmaz olacak sanırım.dizinin sert adamı,takımın yumruğu olmasına rağmen dramatik anlardaki performansı hala tam olarak çözemesekte ufak ufak gördüğümüz "geçmişi" merak ettiriyor.

ve müzikler...dizideki etkiyi sağlamada çok büyük paya sahip olduğunu düşünüyorum.
    Konu DowneyJr tarafından (20-07-18 Saat 15:51 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    banubanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Evim
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Önce Lost'ta benim favori karakterim olan Linus'u canlandıran Michael Emerson'un oynadığını öğrenince ilgimi çeken bir yapımdı. Ama sonra Jim Cavaziel'i izleyince :icon_whis bütün ilgimi çekti :) Şu ana kadar bütün bölümlerini seyrettim. Aslında çıkış noktası olarak oldukça iyi. Ancak sanırım makinenin muhteviyatı ve nasıl çalıştığı daha iyi anlatılsaydı sanırım seyirci açısından çok daha anlaşılır ve merak uyandırıcı olacaktı. Fazla sır var, bu sırlar giderek açıklanıyor tabii ama biraz daha hızlı olsalar daha iyi olacak.
    Ancak Jim Cavaziel'in duygusal sahnelerdeki performansı çok iyi. Gözler hemen sulanıyor :icon_sorr
    Hiçbir bölüm birbirinin aynı değil. Bu bence diziyi iyi yapan yönlerden biri. Bir cinayet sonra onu çözmeye çalışan dedektifler yok. Özellikle 7. bölümdeki şaşkınlığımı unutamam..
    Fringe ya da Mentalist gibi dizileri takip eden arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.
    Raytin olayı bizim gibi bu Amerikanya'da da baş belası. Criminal mind gibi bir dizi nasıl olurda üst sıralarda olabiliyor anlamadım. (seyredenler alınmasın) Neyse çok zevkli özellikle Michael Emerson'un Linus tarzı arıza tipi için bile izlenir :)
    Ciğeri beş para etmezlere mi “yetenekli” demeli?Eleştiriden mi çekinmeli?
    “Adım Mercuré dergisinde geçse” diye mi sayıklamalı?
    İstemem! İstemem! Eksik olsun!
    Cyrano de Bergerac

Durum:
    sitting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Michael Emerson sesini tvde duyduğumda resmen yerimden fırladım acaba gerçek mi bu yoksa yeni bir dizidede mi başladı dedim ve evet başlamış hemde çok sevdiğim bir tarzda dizi.

Az önce indirdim ilk 8 bölümü birazdan izleyeceğim ve sonra yorumlarımı sizlerle paylaşacağım.
    Konu nfl tarafından (26-11-11 Saat 11:01 ) değiştirilmiştir.
    • A Series of Unfortunate Events • Mindhunter • La Casa De Papel • Dark • Preacher • Narcos •

Durum:
    lilyum5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Mystery Train
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    60

Aldığı Beğeni: 28

Bahsedilme
    1 Mesaj

Wink

Alıntı banubanu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce Lost'ta benim favori karakterim olan Linus'u canlandıran Michael Emerson'un oynadığını öğrenince ilgimi çeken bir yapımdı. Ama sonra Jim Cavaziel'i izleyince :icon_whis bütün ilgimi çekti :) Şu ana kadar bütün bölümlerini seyrettim. Aslında çıkış noktası olarak oldukça iyi. Ancak sanırım makinenin muhteviyatı ve nasıl çalıştığı daha iyi anlatılsaydı sanırım seyirci açısından çok daha anlaşılır ve merak uyandırıcı olacaktı. Fazla sır var, bu sırlar giderek açıklanıyor tabii ama biraz daha hızlı olsalar daha iyi olacak.
    Ancak Jim Cavaziel'in duygusal sahnelerdeki performansı çok iyi. Gözler hemen sulanıyor :icon_sorr
    Hiçbir bölüm birbirinin aynı değil. Bu bence diziyi iyi yapan yönlerden biri. Bir cinayet sonra onu çözmeye çalışan dedektifler yok. Özellikle 7. bölümdeki şaşkınlığımı unutamam..
    Fringe ya da Mentalist gibi dizileri takip eden arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim.
    Raytin olayı bizim gibi bu Amerikanya'da da baş belası. Criminal mind gibi bir dizi nasıl olurda üst sıralarda olabiliyor anlamadım. (seyredenler alınmasın) Neyse çok zevkli özellikle Michael Emerson'un Linus tarzı arıza tipi için bile izlenir :)
    Kesinlikle Michael Emerson için bile izlenir bu dizi.:icon_whisLost'ta zaten şahane performansıyla hayran bırakmıştı beni kendine.Jim Caviezel de çok karizmatik bir aktör.İkisi de iyi bir ikili olmuşa benziyor.

The Mentalist'i de çok severim zaten;ama nasıl bir benzerliği var anlayamadım.:img-wink:

1 Aralık Peşembe günü saat 21:00'da Cnbc-e'de başlayacak nihayet.:happy0064Zira netten dizi izlemeyi sevmiyorum.Dizinin konusu da oldukça ilginç geldi bana.Bakalım izleyip göreceğiz.Dizinin reytigleri de takip ettiğim kadarıyla çok iyi.Umarım uzun soluklu olur ve tabi tadında bırakılır.

Durum:
    banubanu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Evim
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı lilyum5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle Michael Emerson için bile izlenir bu dizi.:icon_whisLost'ta zaten şahane performansıyla hayran bırakmıştı beni kendine.Jim Caviezel de çok karizmatik bir aktör.İkisi de iyi bir ikili olmuşa benziyor.

The Mentalist'i de çok severim zaten;ama nasıl bir benzerliği var anlayamadım.:img-wink:

1 Aralık Peşembe günü saat 21:00'da Cnbc-e'de başlayacak nihayet.:happy0064Zira netten dizi izlemeyi sevmiyorum.Dizinin konusu da oldukça ilginç geldi bana.Bakalım izleyip göreceğiz.Dizinin reytigleri de takip ettiğim kadarıyla çok iyi.Umarım uzun soluklu olur ve tabi tadında bırakılır.
    Mentalist'le benzerliği yok da, Eğer o dizileri seyrediyorsanız bunu da seversiniz demek istemiştim.
    Ciğeri beş para etmezlere mi “yetenekli” demeli?Eleştiriden mi çekinmeli?
    “Adım Mercuré dergisinde geçse” diye mi sayıklamalı?
    İstemem! İstemem! Eksik olsun!
    Cyrano de Bergerac

Sayfa 1/64 123451151 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri