Sayfa 1/16 1234511 ... SonSon
77 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Major Crimes

Durum:
    anemon_kızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Bibliothèque
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Major Crimes

The Closer’ın başkarakteri Brenda Leigh Johnson’ın (Kyra Sedgwick) LAPD’den ayrılışının ardından Major Crimes biriminin yönetimini Sharon Raydor (Mary Mcdonnell) devralıyor. MC ekibi tarafından pek sevilmeyen Sharon Raydor artık kendini kanıtlamalı ve onların güvenini kazanmalı; elbette ekibimiz de bu arada yeni yöneticilerinin katı kurallarına ve her şeyi kitabına uygun yapma sevdasına ayak uydurmak zorunda!

The Closer’daki suçların çözülmesi büyük ölçüde Brenda’nın üstün sorgulama taktiklerine ve suçlulardan kopardığı itiraflara dayanıyordu. Major Crimes ise suç dünyasına farklı bir açıdan yaklaşıyor: “Suçu itiraf ettirmenin ötesinde, bir de suçluya hüküm giydirme vardır.” sloganıyla yola çıkan dizi, adalet sistemine odaklanan bir polisiye/dram olma yolunda ilerleyecek.

Başarılı bir tiyatro ve sinema kariyerinin yanı sıra Battlestar Galactica’daki Laura Roslin rolüyle televizyon tarihinde önemli bir yer edinen; Oscar, Altın Küre ve Emmy adaylıkları bulunan Mary Mcdonnell (Capt. Sharon Raydor) Major Crimes’ta başrolü üstleniyor. The Closer’dan tanıdığımız G.W. Bailey (Lt. Provenza), Tony Denison (Lt. Flynn), Micheal Paul Chan (Lt. Tao), Raymond Cruz (Det. Sanchez), Phillip P. Keene (Buzz), Robert Gossett (Taylor) ve Jon Tenney (Fritz) cinayetleri çözmeye tam gaz devam edecekler!

Durum:
    Boleyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Neverland
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Mary Mcdonnell baş rolde diye başladım. The closer'ı da izliyorum. çok güzel devam ediyor dizi closer'ı aratmıyor. güzel olan tarafıda bu sefer başrolü götüren karakter kural tanımaz uçuk kaçık bir karakter değil tam tersine Captain Sharon klişelerin tersine herşeyi kitabına uygun yapmaya çalışan bir karakter ve kendini izlettiriyor. Ayrıca Rusty ile olan ilişkilerinide izlemek keyif verici. bir tanede resim paylaşayım=)

Durum:
    anemon_kızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Bibliothèque
    Konular
    11
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

The Closer'ı sevmeme rağmen Brenda'nın o ukala tavırları yüzünden diziyi bırakmak zorunda kalmıştım. Kural tanımamak ayrı bir şey o kuralları kendine göre kullanmak apayrı bir şey. Bu güzel ekibi Sharon gibi tatlı bir kadınla tekrar izlemek çok zevkli oldu. Reytingleri de son derece iyi keşke ilk sezon daha uzun olsaydı. Rusty hiç gitmesin Sharon'ın evinden. Bir anne oğul gibi onları izlemek keyifli. Bir de hazır Sharon da bekarken yanı başındaki Andy'i es geçmese keşke.

Durum:
    aysa-17310 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu dizinin başlığı olduğunu bilmiyordum, çok şaşırdım. (Gerçi uzun zamandır siteye girmemiştim ama...:img-tomat)

The Closer'ın tüm bölümlerini izledim, Brenda'yı çok severim, Kyra Sedgwick'in oyunculuğunu da çok beğenirim.
    Ama Mary Mcdonnell derseniz...:img-in_lo Onun yeri kesinlikle apayrıdır. Battlestar Galactica'dan beri çılgınca hayranım kendisine.

Dizi ilk başladığında herkes Brenda'yla Sharon'ı karşılaştırıyor ve Sharon'ı sıkıcı buluyordu. Bu yorumlar bence çok mantıksız. Bir kere Brenda ve Sharon o kadar farklı karakterler ki, karşılaştırmak baştan hata zaten.
    Boleyn'in tespitleri söylenebilecek en doğru şeyler bence. Diğer dizilerde yeterince çılgın, asi, kural tanımaz karakter var zaten. (Özellikle polisiyelerde.) Onları izlemek zevkli olabilir ama gerçek olmadıklarını her saniye hissederek izliyoruz. Ben şahsen Sharon'ı karakter olarak kendime çok daha yakın buluyorum.

Ayrıca onun yaşında ve sosyal konumundaki bir kadını çok gerçekçi yansıtıyor. Üstelik The Closer'daki Raydor nerede, Major Crimes'taki nerede? Bence çok tatlı bir yönetici oldu artık. :)

Rusty'nin diziye monte edilmesi çok zekiceydi. Diziye renk katan özgün bir karakter olması bir yana, Sharon'ın iç dünyasına girmemizi sağladı. Ayrıca ekibi de birbirine bağladı. Provenza, Flynn, Tao, Sanchez, Buzz; aslında hepsi şu an The Closer'da olduklarından çok daha yakın gibiler.:icon_whis Sykes'ı da seviyorum ben, çok komik patavatsızlıkları falan.:img-hyste

Boleyn resimler için teşekkürler. O sahne çok güzeldi.:)
    anemon_kızı ben de umutsuz bir Sharon&Andy'ciyim. İmzalar çok hoş olmuş, ellerine sağlık.
    Benim de iconlarım vardı, bulabilirsem ekleyeyim. :)

Son olarak, sezon finalini izlediniz mi bilmiyorum ama çok güzeldi.
    Altyazılı olarak izliyorsanız, umarım çevirilerimden memnun kalmışsınızdır. :)

Durum:
    aysa-17310 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İzmir
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Buldum, bunlar ilk bölümden:

Sayfa 1/16 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)