Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678
38 sonuçtan 36 ile 38 arası

Konu: Poyraz Karayel - Replikler

Durum:
    maisie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Leonardo DiCaprio
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    67

Aldığı Beğeni: 239

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Poyraz Karayel - Replikler

Poyraz: "Tamam beni sevme. Ama başkasını da sevme. İstersen nefret et, ben senin nefretine de razıyım. Ben senin öfkene de razıyım. Ben senden gelecek her şeye razıyım. Yeter ki başkasını sevme."

2. Beğenenler;
    nazguzeli (16-10-18)

Durum:
    maisie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Leonardo DiCaprio
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    67

Aldığı Beğeni: 239

Bahsedilme
    0 Mesaj

Poyraz: "İnsan abartarak sevmiyorsa hiç sevmesin daha iyi. Aşkın ölçüsü ölçüsüz olmaktır. "

4. Beğenenler;
    naz-naz (19-10-18), Urfatokat15 (11-11-18)

Durum:
    lazuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    315

Aldığı Beğeni: 669

Bahsedilme
    5 Mesaj

Ayşegül: Tam olarak on dokuz dakika içinde ölmüş olacağım. Üçüncü bıçak darbesi atar damarımı kesti, hissediyorum. Kanım vücudumun içine doluyor, az sonra kalp atışlarım yavaşlamaya başlayacak, ellerimde bir uyuşma başladı bile, üşümeye başlayacağım, kahretsin. Nasıl diyeceğim 'Poyraz ben ölüyorum hem de senin gibi geri gelmek üzere değil, ben hakkını vererek ölüyorum.' Galiba ölmek için dünyanın en saçma yerindeyim belki de değilim. Sevgilim yanımda bir kere. (Dışarı çıkar Poyraz'a doğru yürürken düşer.) Yaralandığımı şimdi anladı. Şimdi gelip kucaklayacak beni. Şimdi size dünyanın en güzel kelimesini söylüyorum, biçare. Bayılıyorum bu kelimeye. İşte şu an Poyraz bu kelimenin nefes alan hali. Tamam da şimdi o kadar da kötü değildir belki tamam Poyraz'dan ayrılmak çok zor ama kardeşimi göreceğim. Tamam babam da çok üzülecek ama annemi çok özledim. Hayatım gözümün önünden film şeridi gibi geçmiyor demek ki gerçekten ölüyorum. Korkmaya başladım, bir daha sevdiğim bu adamı göremeyecek miyim ölmek ne zormuş. (Ölür...)

Poyraz:
    Aç gözünü aşkım, hayır, hayır gitme buradayım, buradayım bana bak, buradayım, buradayım ben buradayım. Noldu, noldu şimdi? Ayşegül bana bak. Gel buraya gel buraya gideceğiz buradan gideceğiz. Hayır, hayır, Ayşegül.

Bu taşıdığım Ayşegül mü? Hayır, hayır bu taşıdığım Ayşegül değil. Sanki kollarımda bütün kainatın yükü, binlerce mutsuz aşığın cesedini taşıyorum. Şimdi kucağımda yatan bu cansız beden sevgilim, Ayşegül'üm. Ölürken bende kalan tek akıl kırıntısını da beraberinde götürecek, hayatımın bütün anlamını alıp gidecek. Acıdan bir dağ düşünün sanki üstüme devrilmiş. Yaşamaya verilecek en büyük tepkidir delirmek. Hayatıma bir kız girmiş nasıl desem sanki ben çıkmışım kendi hayatımdan o kalmış geriye ama şimdi o da gidiyor. Takside onu ilk gördüğüm günden beri ben sadece onun için nefes almışım, yaptığım her şeyi onun için yapmışım, bütün kavgamı onun için vermişim, kalbim sadece o var diye atmış.

Sayfa 8/8 İlkİlk ... 45678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri