Sayfa 3/3 İlkİlk 123
14 sonuçtan 11 ile 14 arası

Konu: Poyraz Karayel - Mantık Hataları

Durum:
    Narin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    142

Aldığı Beğeni: 137

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kalp masajı kalbin çalışmaması durumunda kan dolaşımının sağlanması ve kalbin yeniden çalışması için yapılır. Nabız az ya da çok atmasıyla alakalı bir durum değil; çünkü nabız az da atsa kalp çalışıyor demektir. Çalışan kalbe de kesinlikle ama kesinlikle kalp masajı yapılmaz. :img-wink:

Ayşegül o durumda kanamayı durdurup kısa aralıklarla yaralıda bilinç kaybı olup olmadığına bakabilir ancak..
    Oyun değil, bulmaca.Oyun bir başkasına karşıdır.Bir kaybeden, bir de kazanan vardır.Bulmacada kaybeden yoktur.

Durum:
    ysmn_94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çalışan kalbe kalp masajı yapılması hiçbir şeyi değiştirmez. Aritmi bile yapmaz. Lütfen. Bunu Anesteziyoloji profesörü olan ve fakültemizde de ilk yardım derslerine giren hocam bizzat söylemiştir. Yanlış anlaşılmak istemem konuyu kapatalım derim :love01:

Durum:
    pinkspiders - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    317

Aldığı Beğeni: 261

Bahsedilme
    3 Mesaj

Bir fotoğrafta üçüncü bir çocuk var diye o çocuğun illa ki o aileye mi ait olması gerekiyor?

Ben mi kaçırdım daha önceden Poyraz ve Meltem'in bir kardeşleri olduğuna dair bilgileri mi vardı?

Durum:
    Stone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    38

Aldığı Beğeni: 74

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin ilk bölümünde Umman ailesinin aile kabristanında mezar taşları dik şekildeydi ama veda bölümünde yerde yatık kitap şeklindeydi.
    Yine dizinin ilk bölümünde Poyraz, Sinan'ı kaçırıp sonra da yakalanınca karakola getirildi. Kadıköy Emniyet Müdürlüğü olarak gösterilen yer, dizinin veda bölümünde Poyraz'ın akli dengesini yitirip yatırıldığı akıl hastanesi olarak gösterildi.
    Final bölümünden hemen sonra ilk bölümü koyunca normalde insanın hiç fark etmeyeceği mantık hataları gün yüzüne çıkmış oldu. Ama ben ilk bölümü finalden sonra hemen yayınlamalarını sevdim. İnsan nereden nereye deyip geçmiş zamanı hatırlıyor.
    Her şeye rağmen, güzel diziydi vesselam. :865323

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri