Sayfa 102/201 İlkİlk ... 252929899100101102103104105106112152 ... SonSon
1001 sonuçtan 506 ile 510 arası

Konu: Pusat - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    ebrumm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yusuf hg cnm..bende arkadaslara bunu dedım dedım kı bende 2 hafta dıye bılıyordum ama ole degılmıs yusuf bana soledı fılan dedım ama yınede herkesın tamj haberı olamadı tabıkı..
    ıns bunları okuyanca ogrenırler cunku herkes cok uzulmustu...

EnDlEeS_89
    EnDlEeS_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ebrumm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yusuf hg cnm..bende arkadaslara bunu dedım dedım kı bende 2 hafta dıye bılıyordum ama ole degılmıs yusuf bana soledı fılan dedım ama yınede herkesın tamj haberı olamadı tabıkı..
    ıns bunları okuyanca ogrenırler cunku herkes cok uzulmustu...
    ii bari ya bi an çok korktum bu haftayı bi atlatsaydık ... bari fragman falan versinler ya çok geç veriyolar kanal d ne güzel perşembe gününün dizisini 4 gün önceden veriyo sinir oluyorum ya......

Durum:
    pusat_yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhaba narcım.Buraya geliyorum çünkü burada izlediğim dizimi tartışıyorum,yorumlar yapıyorum karşımdada ortak noktalarımın olduğu bazı kişiler görüyorum.Ebru,sen,kiraz..Burada dizimizi yorumluyoruz,onun daha da iyi bir yere gelmesini istiyoruz.Çünkü bu dizinin bende ayrı bir yeri oldu...Sizlerinde öyledir...

EnDlEeS_89
    EnDlEeS_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı pusat_yusuf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba narcım.Buraya geliyorum çünkü burada izlediğim dizimi tartışıyorum,yorumlar yapıyorum karşımdada ortak noktalarımın olduğu bazı kişiler görüyorum.Ebru,sen,kiraz..Burada dizimizi yorumluyoruz,onun daha da iyi bir yere gelmesini istiyoruz.Çünkü bu dizinin bende ayrı bir yeri oldu...Sizlerinde öyledir...
    aynen cnm bide pusatımızı hak ettiği yerlerde görebilsek dahada mutlu olucaz... özellikle şu reyting meselesi ... aslında bana acayip saçma geliyo reyting olayı...

Durum:
    pusat_yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

oooo EBRUCUM nasılsın iyimisin.?Beni sorarsan daha iyiceyim.(Bu reyting felaketinden sonra)Ama ben tabii ki olumsuz düşünmemeye Pusatın daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum.Tabi kide batmış değiliz.Belki AB kategorisinde bi hüsran yaşadık.Fakat unutmayalım ki dahada kötüleri var.Pusattan önce yayınlanıp şu an bir bir dökülen dizilerde var Ve tabii ki yeni rakipler olacak.Bunuda göz ardı etmeyelim.SILA dizisinin bu sezon gereken ilgiyi görmeyeceğini düşünüyodum fakat öyle olmadı.Bakın her sezon iddiasını koruyanKANAL D ÖNCE Karşımıza Menekşe yi koydu.Bu dizi Pusatın karşısında duramaz diyodum.BAkın nerdeyse burun buruna gidyoruz.Hatta bu hafta ABde Menekşe Pusatı geçti.Şu an show tv den tek beklentim.Çünkü PUSAT showun en önemli silahı.Dizisinin arkasında durması.Derhal uyguladıkları yayın taktiğini değiştirmeleri.Bakın 19 ekimde duyduğum kadarıyla Yeni bir dizi daha topa giriyor.ASİ...ve TUBA BÜYÜKÜSTÜN,ÇETİN TEKİNDOR...YAni show tv mutlak suretle atağa geçmeli.....DEĞİL Mİ??

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri