Sayfa 103/201 İlkİlk ... 3539399100101102103104105106107113153 ... SonSon
1001 sonuçtan 511 ile 515 arası

Konu: Pusat - Bölüm Yorumları (3)

EnDlEeS_89
    EnDlEeS_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu arada şunu söyliyim bi imza yapıcam PUSAT'IN KÜÇÜK YUMRUKLARI diye adının imzada olmasını isteyenler bana özel mesaj atsın bunu da burda söylemiş olayımm...:img-wink::img-wink:

Durum:
    ebrumm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ıyıyım yusufcum sen nasılsın walla cok guzel solemıssın...bu reytıngler ole berbat otesıde degıl..bıde bugun gazetecının bır yazısında bırseyler ayzmıs bızım abslıkta d avar sanırım kesınlıkle katuılmıyorum guya dızı tutulmamıs ılk 5 deyız adam tutlamayan dızılerden demıs yaw..neyse hak ettıgı yerı bulacak dıyıyorum ben..

Durum:
    Cigdem_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    muraTuba
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhabalar öncelikle herkesin kandilini kutluyorum.sayfalari okudum 2 sayfa ilerlemisiz ama olsun eskiden hic ilerleye miyoduk evet bu show tv fragmanlari erken ve *** *** döndürmesi lazim ve de özeti kaldirmasi lazim. ben sunu anlamiyorum show tv pusata üvey evlat öbür dizilerine öz evlat mualemesi yapiyo aciyorum kanali bu ezo gelini ben cuma günü fragmanini gördüm doktorlarinda cuma günü pusata bakarken ezo gelin sali günü oynuyo doktorlar pazartesi ama ne zaman kanali acsam *** *** fragmanlarini görüyorum ama ben daha pusatin fragmanini kanaldan hic izlemedim göstermiyolar cünkü netten izledim bu kadarda olmaz cildirdim ekranin basinda:good:

Durum:
    pusat_yusuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    48

Aldığı Beğeni: 39

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet ebru o yazıyı okudum.Bizim durumumuz diğer birçok dizilerden daha iyi.Ama şu da doğru bu hafta seninde bild.gibi AB gubunda reyting sıkıntısı çektik.Fakat yine ilk 10da oldu.Aslında o yazıd daha da kötü durumlarda olan dizleri anlatmak istemiş.Özellikle ATV nin yeni yayınlanan bir sürü dizisi ilgi görmedi Ve ATV DE dizi öğütme makinesi olmaya başladı....

Durum:
    efran_albatros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    nadaan parindey
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    54

Aldığı Beğeni: 182

Bahsedilme
    2 Mesaj

iyi akşamlar arkadaşlar hepinizin kandili mübarek olsun.pusat bu hafta yokmuş.gelecek haftayı bekleyeceğiz artık.birde arkadaşlar bizim niye hala replikler başlığımız açılmadı multimedyada.baktım başka dizilerin içinde olanlar var.ama bizimki bir türlü açılmadı bilgisi olan var mı?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri