Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Pusat - Bölüm Yorumları (3)

EnDlEeS_89
    EnDlEeS_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kiraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o laf banada cok dokundu narcim... biz bu kadar etkilendigsek eger, pusatcigimi hic düsünemiyorum:icon_sorr nasil yani??? pusatin pazara alinma gibi bi ihtimali mi vardi??? ama yok yaa almazlar... reytingler cok iyi gidiyo... aman nazar degmesin... seytan kulagina kursun...
    of evet gülçin ya çok garip kaldı pusadımız kimsesi yok ne anası ne babası ay cnm benim ya... Hediyede çok naz yapıyo sinirlenmeye başlıyorum artık pusattan yakışıklısınımı bulucak kardeşim ya allah allah...

cnm hani F.İ.G ile ard ardaydya bide arkadaşlarım öle bişe dedi falan bende korktum acaba pazarmı die ama alllahtan aynı saat yani cuma akşamları zor seyrediyorum saten pazarı düşünemiyorum...

EnDlEeS_89

Alıntı __dimple__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba!!
    Ya ben hala izleyemedim fragmanı :icon_sorr
    Birde ailesi imzamız olmuş galiba??:happy0064
    hoşgeldin cnm..
    Alıntı Erenkoliq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben izleyemedim ya fragmanı...
    Ama Hediye ile Ali ne zaman barışacak!:icon_whis
    Ayrıca Hediye neden öyle dediki???
    Pusatımı çok üzmüştür!:icon_sorr
    evet ya ben bile üzüldüm pusatımızı düşünemiom artık ... nasıl kovayı fırlattı sinirinde ay kıyamam ben ya ...:icon_sorr:icon_sorr

Durum:
    Kiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Sarı-laci aşk <3
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

öksüz prensim benim...:sad53: hediyeye bende cok kiziyorum... sadece yakiskli olsa iyi... iyi kalpli, karizmatik, mütevazi ( biri onu övmeye basladi mi hemen estagfurullah diyo canim benim yaa oofff offff:img-in_lo) üstelik hediyeyede sirilsiklam asik... insan baska ne ister ki??? ahhhh hediye aahhhh edin bitirdin cocugu:icon_sorr

Durum:
    __dimple__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

öksüz prensim benim...:sad53: hediyeye bende cok kiziyorum... sadece yakiskli olsa iyi... iyi kalpli, karizmatik, mütevazi ( biri onu övmeye basladi mi hemen estagfurullah diyo canim benim yaa oofff offff:img-in_lo) üstelik hediyeyede sirilsiklam asik... insan baska ne ister ki??? ahhhh hediye aahhhh edin bitirdin cocugu:icon_sorr
    Katılıyorum...O Hediye'yi bir elime geçiririsem...Yazık değil mi Pusat'a yaa...Üstüne ben Pusat'ı değil Ali'yi sevdim diye..Yanine demek istiyosun sen Pusat'a...(!!!) Onun gibisini mumla arasan bulamazsın!!
    Konu BERNA tarafından (27-09-07 Saat 23:39 ) değiştirilmiştir. Sebep: mesajınızın tamamında kalın (bold) yazı tipi kullanmayınız

....ŞEHİTLER ÖLMEZ...VATAN BÖLÜNMEZ....

EnDlEeS_89

dimi cnm ya çocuğu perişan etti resmen bide Ozan ne diyo kadın dediğin 15 de ceren 20 sinde ceylan 25 de avcının kedisi olur dedi ya bu ozan harbi ozan ya çok şirin...

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri