Sayfa 3/201 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
1001 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Pusat - Bölüm Yorumları (3)

EnDlEeS_89
    EnDlEeS_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı __dimple__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Katılıyorum...O Hediye'yi bir elime geçiririsem...Yazık değil mi Pusat'a yaa...Üstüne ben Pusat'ı değil Ali'yi sevdim diye..Yanine demek istiyosun sen Pusat'a...(!!!) Onun gibisini mumla arasan bulamazsın!!
    ay ay okadarda kızmayın hediyeme tamam haklısınız ama hediyemde napsın işte oda seviyo sonuçta fazlada gitmeyin hediyemin üstüne ne kadar yaptıklarını yadırgasamda yinede sefiom ben onu ikiside çok tatlılar ...

Durum:
    Kiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Sarı-laci aşk <3
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ha yasa narcim bide ozanimiz var dimi??? pusat dedi yaa hastayim abi senin bu siir gibi konusmalarina diye gercektende cok güzel konusuyo...
    saka bi tarafa aslinda hediyede hakli yaw... korkuyo pusata bi gün ringlerde bisey olucak diye... kendimi onun yerine koyuyuyorumda... pusat cok hirsli cünkü, illede sampiyon olucam diye tutturuyo... ama yinede sinir oluyorum hediyeye pusatimizi cok üzüyo... ikiside kendine göre hakli... pusatta annesine söz verdi zaten sampiyon olucam diye, ondanda istiyo cok sampiyon olmayi... sözünü tutabilmek icin yani.. benim düsüncem tabii:)

YoShYÖzGe
    YoShYÖzGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusat'ımın değeri bilinmiyor
    Hediye bir anlasa Pusat'ın onu ne kadar sevdiğini
    Dizilerde sevdiğim çiftlerin arası bozuldu mu çok üzülüyorum şimdi bölüm başında araları bozulacak:icon_sorr

EnDlEeS_89

Alıntı Kiraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ha yasa narcim bide ozanimiz var dimi??? pusat dedi yaa hastayim abi senin bu siir gibi konusmalarina diye gercektende cok güzel konusuyo...
    saka bi tarafa aslinda hediyede hakli yaw... korkuyo pusata bi gün ringlerde bisey olucak diye... kendimi onun yerine koyuyuyorumda... pusat cok hirsli cünkü, illede sampiyon olucam diye tutturuyo... ama yinede sinir oluyorum hediyeye pusatimizi cok üzüyo... ikiside kendine göre hakli... pusatta annesine söz verdi zaten sampiyon olucam diye, ondanda istiyo cok sampiyon olmayi... sözünü tutabilmek icin yani.. benim düsüncem tabii:)
    ay ne aklıma geldi benim şimdi sen şampiyon olcam dediğini söyledinya... ilk bölümde hani hediye dedi ya sen hep ringtemi olcan falan oda nolcak ki falan dei ya bi de ıhhhhhh ben önce şampiyon olcam dedi ya orda çocuk gibiydi ya bu kadar şirin olur bi insan çok tatlı ya....

EnDlEeS_89

Alıntı YoShYÖzGe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pusat'ımın değeri bilinmiyor
    Hediye bir anlasa Pusat'ın onu ne kadar sevdiğini
    Dizilerde sevdiğim çiftlerin arası bozuldu mu çok üzülüyorum şimdi bölüm başında araları bozulacak:icon_sorr
    of ya efet şimdi bölümün başı böyle olduya benim sinirim bosuldu şimdi ne demeye bunları birbirine ters düşürdüler ya offff..:img-cray::img-cray:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri