Sayfa 4/201 İlkİlk 123456781454104 ... SonSon
1001 sonuçtan 16 ile 20 arası

Konu: Pusat - Bölüm Yorumları (3)

Durum:
    Kiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Sarı-laci aşk <3
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı EnDlEeS_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ay ne aklıma geldi benim şimdi sen şampiyon olcam dediğini söyledinya... ilk bölümde hani hediye dedi ya sen hep ringtemi olcan falan oda nolcak ki falan dei ya bi de ıhhhhhh ben önce şampiyon olcam dedi ya orda çocuk gibiydi ya bu kadar şirin olur bi insan çok tatlı ya....
    yaa adamin herseyi süper... hic abartmiyorum, herseyini begendigim tek oyuncu (insan)... gercektende herseyiyle dört dörtlük... diger oyuncularin mutlaka bi kusurunu bulurdum ama halukta maasallah hic bi kusur göremiyorum...

EnDlEeS_89
    EnDlEeS_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kiraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaa adamin herseyi süper... hic abartmiyorum, herseyini begendigim tek oyuncu (insan)... gercektende herseyiyle dört dörtlük... diger oyuncularin mutlaka bi kusurunu bulurdum ama halukta maasallah hic bi kusur göremiyorum...
    çok haklısın cnm sahte prensesteyken sadece yakışıklı falan diyodum ama pusatta benim için yeri çok ayrı açıkçası burdaki oyunculuğuyla gönlüme taht kurdu gene yasemin balıkta öyle çok şiirinn......

Durum:
    Kiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Sarı-laci aşk <3
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı EnDlEeS_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok haklısın cnm sahte prensesteyken sadece yakışıklı falan diyodum ama pusatta benim için yeri çok ayrı açıkçası burdaki oyunculuğuyla gönlüme taht kurdu gene yasemin balıkta öyle çok şiirinn......
    öyle.. yaseminde cok tatli üstelik oyunculugada cok iyi... ben yasemini ilk bütün cocuklarim diye bi dizi vardi bilmem hatirlar misiniz ordan taniyorum... cok masum bi yüzü var...

EnDlEeS_89
    EnDlEeS_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

öyle.. yaseminde cok tatli üstelik oyunculugada cok iyi... ben yasemini ilk bütün cocuklarim diye bi dizi vardi bilmem hatirlar misiniz ordan taniyorum... cok masum bi yüzü var...
    evet cnm hatırlıyoru ma ama orda çok pasif bi karekteri canlandırıyo sonuçta başrol oyucusu değil bu diziyle yıldızı parladı diyorum ben:):)
    Alıntı MuhurGozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar.. bitane sitede anket var.. " Dizilerde rol alan oyunculardan en karizmatik isim sizce hangisi?". Pusat (Haluk Piyes)'de adaylarin arasinda.. hadi hep beraber oy atalim.. site ismi vere biliyormuyum?.. eger verebiliyorsam soyleyin vereyim..
    cnm bana ö.m den atabilirmisin ... ben bakmadım hiç..

Durum:
    MuhurGozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Utrecht/Hollanda
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

hayir bildigim kadariyla site ismi veremiyosun ama mm bölümünde var bu anket... bi arkadasimiz eklemis:img-wink: son durum ne peki?? ben oyumu kullandim tabii ki haluktan yana... ama hakettigi yerde degil halukcum yaa
    haluk piyes maalesef 8'inci sirada.. hic haketmiyor orda olmayi..
    hele su pusat dizisinden sonra hiiiccc haketmiyor..
    sahte prenseste fazla ilgimi cekmemisti..
    ama pusatta acayip yaa..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri