Sayfa 6/201 İlkİlk ... 23456789101656106 ... SonSon
1001 sonuçtan 26 ile 30 arası

Konu: Pusat - Bölüm Yorumları (3)

EnDlEeS_89
    EnDlEeS_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Kiraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    narcim galiba ilk fragmadaki ses halugun kendi sesi... emin degilim ama öyle olmasa neden iki tane dublaj birden yapsinlar ki... bence ilk fragman dublajsiz... yaaa bi ciksa tv programinda bi ciksa... hersey kendiliginden cözülücek ama... yaaa haluk duy sesimizide cik bi tane programa yaaa..
    banada öyle geliyo ya...
    hani elifin koyduğu pusat ekibinin iftar yemeği vardı ya orda röportaj verdiler falan o malum sitede yokmudur ben baktım ama bulamadım orda haluk piyesin sesini duyardık

Durum:
    MuhurGozlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Utrecht/Hollanda
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Kiraz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ama herkes icin öyle... sahte prensesde hic ilgimi cekmemisti haluk sadece ne yakisikli cocuk deyip geciyodum narínda dedgi gibi... takip bile etmiyodum diziyi ama ilk orda tanidim halugu... pusat haluk piyesin dönüm noktasi oldu valla... insallah hakettigi yerlere gelicek...

Alıntı ceren durul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    acikcasi benimde ilgimi cekmemisti sahte prensesde ...
    acikcasi sahte prenses haluk piyese hafif kalmis;yani kendini o kadar gösterememis bir dizi ... yani pusatta bence kendini gösterebilecek ... :happy0064

haluk hizli konusuyormus; benim gibi ... :icon_whis of of bir canli canli ciksa birsey istemiyecemmm :icon_whis

aynen.. bende sahte prenses'i dogru durust takip etmiyordum.. dizi hostu yani guzeldi ama yinede takip etmiyordum.. ama pusat'in ilk fragmani dondugu andan beri tutturdum pusat diye.. pusat'in haluk piyesin oldugunu 1. bolumde ogrendim.. yani onun oynadigini dahil bilmiyordum
    dizi gercekten hic yaniltmadi beni.. cok guzel ve cok kaliteli.. konusuda cok farkli obur dizilere bakarak..

EnDlEeS_89
    EnDlEeS_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı ebrumm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nar evet cnm o halukun kendı sesı... hatta hocanınkıde kendı sesı ama selahattın hocaya dublaj nasıl yaptılar onu bende anlamadım..aslında kendı sesı cok guzel bılıyorsunuz bunun ıcın mail bıle attık ama cvp yok hala..
    cnm selo hocadan bahsediyosun heralde yok o fragmanda başka ses vardı selo hocanın yerine şimdiki selo hocanın sesi kendi sesi ayrıca selo hocada çok tatlı ya konuşması falan DE BAKAM puhahah...

Durum:
    Kiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Sarı-laci aşk <3
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı EnDlEeS_89 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    banada öyle geliyo ya...
    hani elifin koyduğu pusat ekibinin iftar yemeği vardı ya orda röportaj verdiler falan o malum sitede yokmudur ben baktım ama bulamadım orda haluk piyesin sesini duyardık
    narcim orda degil ama showun kendi sitesinde vardi... silmedilerse... ben ordan izlemistim cünkü... bi bak istersen canim...
    selahattin hoca zaten kendi sesini kullaniyo diye biliyorum ben...yanlis mi biliyorum??? sivas sivesiyle konustugu icin, degisik gelebilir ama zannedersem selo hoca, hediye ve münevver hanim kendi selerini kullaniyolar... arif hoca ve pusatada dublaj yapiyolar... digerlerini bilmiyorum... eger yanlisim varsa düzeltin

Durum:
    Kiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Sarı-laci aşk <3
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı MuhurGozlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen.. bende sahte prenses'i dogru durust takip etmiyordum.. dizi hostu yani guzeldi ama yinede takip etmiyordum.. ama pusat'in ilk fragmani dondugu andan beri tutturdum pusat diye.. pusat'in haluk piyesin oldugunu 1. bolumde ogrendim.. yani onun oynadigini dahil bilmiyordum
    dizi gercekten hic yaniltmadi beni.. cok guzel ve cok kaliteli.. konusuda cok farkli obur dizilere bakarak..
    acikcasi ilk basta dizi benim pek ilgimi cekmedi sadece haluk icin seyretmek istedim:img-in_lo... valla iyiki seyretmisim.. eger izlemeseydim cok sey kacirmis olucaktim... bu siteye bile pusat basladikatn sonra yazmaya basladim... daha önceden üyeydim ama pusat beni ne kadar heyecanlandirdiysa artik...

Sayfa 6/201 İlkİlk ... 23456789101656106 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri